יום שני, 23 באפריל 2018, ח' אייר ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

כתבות ברמלוד נט באר יעקב

כל הכתבות ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

פגע וברח בלוד: רוכב אופניים כבן 60 נפצע בינוני ע"י רכב בכביש 40 ליד הכניסה הצפונית ללוד - ברמלוד נט באר יעקב

פגע וברח בלוד: רוכב אופניים כבן 60 נפצע בינוני ע"י רכב בכביש 40 ליד הכניסה הצפונית ללוד

היום בבוקר התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים שנפגע מרכב בכביש 40 סמוך לצומת לוד צפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 60 במצב בינוני עם חבלת ראש וגפיים. ממשטרת ישראל נמסר כי הרכב הפוגע עזב את מקום התאונה מיד אחרי שפגע ברוכב האופניים. המשטרה פתחה בחקירת האירוע וערכה סריקות לאיתור הרכב. פרטים נוספים יתפרסמו מיד לאחר שיגיעו אלינו מהמשטרה.

תלמידי ביה"ס לוי אשכול אלופים גם בציור - ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי ביה"ס לוי אשכול אלופים גם בציור

המורה דבורה איזנברג יכולה להיות גאה בתלמידיה גם השנה. שניים מתלמידיה: נועם ביטן וקוסאי ריאחי מכיתה ח', הצליחו להבחר ולהיות בין 70 התלמידים מכל רחבי הארץ ומכל הגילאים, שציוריהם נבחרו ופורסמו בעיתון "ישראל היום" ביום העצמאות, לכבוד יום הולדתה ה- 70 של ישראל.

מוניק טריקי (60) נפטרה אתמול בלילה אחרי שסבלה מבעיות רפואיות רבות ב-26 השנים האחרונות - ברמלוד נט באר יעקב

מוניק טריקי (60) נפטרה אתמול בלילה אחרי שסבלה מבעיות רפואיות רבות ב-26 השנים האחרונות

היום בשעה 11:00 תובא לקבורה בבית העלמין החדש בלוד , האשה היקרה מוניק טריקי שהעמידה משפחה לתפארת העיר והמדינה. לאה חורי, תושבת העיר לוד שבתה אליס נשואה לשלומי, הבן של מוניק, הפליאה לכתוב ולפרסם דברים המתארים את מוניק בדיוק כפי שהיתה בטרם נקטפה בטרם עת. להלן הדברים המוקדשים לזיכרה של מוניק טריקי, יהי זיכרה ברוך!

חדשות רמלה

חדשות באר יעקב

באר יעקב התייחדה עם זיכרם של חללי מערכות ישראל וביניהן במסר טכסים שהתקיימו ברחבי המושבה - ברמלוד נט באר יעקב

באר יעקב התייחדה עם זיכרם של חללי מערכות ישראל וביניהן במסר טכסים שהתקיימו ברחבי המושבה

ניסים גוזלן, ראש המועצה המקומית באר יעקב, נשא דברים מעוררי השראה ומרטיטים את הלבבות, לזיכרם של חללי מערכות ישראל וביניהן, שהגנו בגופם ובנפשם על המולדת שמציינת 70 שנה לקיומה. ניסים השתדל להספיק לכל המוסדות בהם התקיימו טכסי הזיכרון: גן החיל, שני בתי ספר ובית העלמין.

חדשות עמק לוד

תלמידי כיתה ז' מביה"ס ניר צבי שבמועצה האזורית עמק לוד, הרכיבו מיני מוזיאון לזיכרון השואה - ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי כיתה ז' מביה"ס ניר צבי שבמועצה האזורית עמק לוד, הרכיבו מיני מוזיאון לזיכרון השואה

29 תלמידים מכיתה ז' בהנחיית המחנכת אורית סוויסה, השקיעו חודשים רבים במיזם מיוחד ליצירת חדר זיכרון בשם "שואה בין ארבעה קירות" קירות המדברים ומספרים על השואה לפי ארבעה נושאים: ילדים בשואה, אומנות בשואה, חסידי אומות העולם וניצולי שואה. דוד יפרח : " התלמידים שלנו, זוכרים כמונו את ששת המיליונים שנכחדו בשואה, והם מהווים מקור השראה לעולם כולו!"

תוכנית "ניר צבי" נכנסה שוב להליך התכנון המהיר בוועדה לתכנון מתחמים מועדפים לדיור - ברמלוד נט באר יעקב

תוכנית "ניר צבי" נכנסה שוב להליך התכנון המהיר בוועדה לתכנון מתחמים מועדפים לדיור

כזכור, לאחר שהתוכנית כבר הוכרזה והחלה להתקדם בותמ"ל, נעשה בה שינוי כדי להוביל להסכמה של לוד, "עמק לוד" ומושב "ניר צבי", וכעת - לאחר ההסכמות היא חוזרת שוב לוועדה המיוחדת והוחלט על הפקדתה. ראש מועצת עמק לוד - דוד יפרח: "הוכח שוב כי במסגרת שיחות בין רשויות, ניתן להגיע להסכמות". ראש עיריית לוד - עו"ד יאיר רביבו: "תמיכה זו, כמו גם הפקדת התוכנית, הן אבן-דרך במימוש הסכם-הגג והתוכניות לפיתוח העיר".

חדשות גזר

שני צעירים נפצעו מהתהפכות רכב השטח עליו נסעו ליד בית חשמונאי - ברמלוד נט באר יעקב

שני צעירים נפצעו מהתהפכות רכב השטח עליו נסעו ליד בית חשמונאי

דוברות איחוד הצלה מסניף רמלוד, דיווחו למערכת "רמלודנט-באר יעקב" כי כתוצאה מהתהפכות רכב שטח, נפצעו שני צעירים באורח קל ובינוני. הם טופלו במקום ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף רמלוד. התאונה התרחשה בשדות שבסמוך למושב בית חשמונאי. הפצועים סובלים מחבלות ופציעות בראש ובגפיים. נסיבות ואופי התאונה בבדיקה.

גבר כבן 50 נפצע קשה ממסור חשמלי בקיבוץ במועצה האזורית גזר - ברמלוד נט באר יעקב

גבר כבן 50 נפצע קשה ממסור חשמלי בקיבוץ במועצה האזורית גזר

היום בשעה 10:40 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על גבר שנפצע ממסור חשמלי בקיבוץ במועצה האזורית גזר. חובשים ופראמדיקים של מד"א, העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא, גבר כבן 50 במצב קשה עם פציעה מדממת בפלג גופו העליון.

בית ספר לשוטרים מתחילים - ברמלוד נט באר יעקב

בית ספר לשוטרים מתחילים

כחלק מעבודת החקר במגמת סייבר גאוגרפי, החליטו תלמידי שכבת י' בבית הספר ברנקו וייס ע"ש הרצוג בבית חשמונאי לקחת את העניינים לידיים שלהם ולעזור במיגור תופעת הפריצות שממנה סובלים תושבי המועצה * את מסקנותיהם העבירו לשיטור הקהילתי וכיום ניתן לראות ירידה במספר הפריצות

חדשות חבל מודיעין

הוארך מעצרו של שמעון סוסן, ראש מועצת חבל מודיעין בשלושה ימים - ברמלוד נט באר יעקב

הוארך מעצרו של שמעון סוסן, ראש מועצת חבל מודיעין בשלושה ימים

המשטרה טוענת כי סוסן ביצע שורה ארוכה של עבירות תוך שימוש לרעה בכוח המשרה, ומייחסת לו קשירת קשר לביצוע פשע, קבלת דבר במרמה, לקיחת שוחד , מרמה והפרת אמונים, סחיטה באיומים ועבירות הלבנת הון. יחד עימו נעצר מנכ"ל המועצה יוסי אלימלך, שחשוד בהפרת אמונים ובעבירות מין.

היום בבוקר: נעצרו בכירים במועצה האזורית חבל מודיעין - ברמלוד נט באר יעקב

היום בבוקר: נעצרו בכירים במועצה האזורית חבל מודיעין

הכתב פרסם, כי המשטרה פשטה על משרדי המועצה האזורית ועצרה לחקירה שבעה בכירים, בהם מקורבים לשר האוצר משה כחלון, בחשד לעבירות על טוהר המידות. כמו כן, נחקר החשד שלפיו אחד העצורים - עובד ציבור בכיר - ביצע עבירות מין בכמה נשים תוך ניצול יחסי מרות

פלילים

נדל"ן ודיור מקומי

כל המדינה מדברת על פרויקט המוסיקה ברמלה - ברמלוד נט באר יעקב

כל המדינה מדברת על פרויקט המוסיקה ברמלה

אייל גולן, צביקה פיק ואליקו מצטרפים ל״פרי מלודי״ ברמלה - פרויקט נדל״ן ייחודי המיועד לחובבי המוזיקה. בפרויקט המגורים החדש, הכולל 6 בניינים עם 180 יח״ד, ייבנו חדרי מוזיקה יעודיים, המאובזרים בכלי נגינה מגוונים וכן מערכות הגברה ואקוסטיקה איכותיות. מחירי דירות 4 חדרים בפרויקט – החל מ־1,190,000 ש"ח בלבד. ליאור ברדוגו, מנכ״ל פרי נדל״ן, שמצליח להביא פרויקט במחיר שגם זוג צעיר יוכל לעמוד בו, מציב סטנדרטים חדשים למחירי הדירות הגבוהים: ״חברת אלדד פרי עושה ככל שביכולתה למקסם כל פרויקט לטובת הלקוחות. אם אנחנו מצליחים לשווק דירת 4 חדרים במחיר של 1,190,000 אזי שהצלחנו במשימתנו למען הקהילה בפריפריה. רמלה היא עיר נהדרת, מוסדות החינוך שלה נהדרים ויש לה מורשת מוסיקלית עשירה, כשהייתה למקום הבילוי המרכזי במדינה שאצלה התחילו כל האמנים הגדולים".

התחדשות עירונית: כנס הסברה ענק של עו"ד יוסי אומיד ברחל אלתר בלוד - ברמלוד נט באר יעקב

התחדשות עירונית: כנס הסברה ענק של עו"ד יוסי אומיד ברחל אלתר בלוד

אחרי ההצלחה המסחררת בפרוייקט חנקין בחולון, עו"ד יוסי אומיד, הנחשב לאחד המומחים בישראל בנושא התחדשות עירונית בערי ישראל, נענה לתושבי רחל אלתר וערך כנס בו הסביר על נושא התחדשות עירונית. בסיום הכנס חתמו כ 80 מתושבי השכונה לעו"ד אומיד ונתנו בו את מבטחם להוביל את פרויקט הענק בשכונה. משה כהן, מוביל הדיירים: "עו"ד אומיד הוא מייצג דיירים. לא קבלן ולא יזם. בכנס הוא האיר את הידע שלנו עשרות מונים ובטוחני, שיחד איתו נוכל להרים את הפרויקט ממש כמו שעשו תושבי חנקין בחולון אותם הוא ייצג".

סניף חדש בלוד. חיים סגל :״קלר וויליאמס לוד יהיה משרד מקצועי וייחודי מסוגו בעיר" - ברמלוד נט באר יעקב

סניף חדש בלוד. חיים סגל :״קלר וויליאמס לוד יהיה משרד מקצועי וייחודי מסוגו בעיר"

עמוס נעים, מנכ״ל הרשת: ״סניף לוד הינו חיזוק נוסף לרשת הצומחת והמתעצמת בישראל. מהפכת הנדל״ן של קלר וויליאמס ישראל בעיצומה. באנו לשנות את ענף תיווך הנדל״ן בישראל, ולהחדיר סטנדרטים של מקצוענות ואמינות. אצלנו המתווכים זוכים לקריירה בנדל״ן עם הכשרות והדרכות בלתי פוסקות, כל זאת במטרה לשרת את ציבור הלקוחות בישראל ברמה הגבוהה ביותר״.

מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו מלוד, הוביל עסקת רכישה בשווי של 183 מיליון ש"ח - ברמלוד נט באר יעקב

מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו מלוד, הוביל עסקת רכישה בשווי של 183 מיליון ש"ח

חברת קרסו נדל"ן מכרה קרקע ל"פרי נדל"ן" ברחובות תמורת 183 מיליון שקל. הקרקע נרכשה מחברת קרסו נדל"ן, והיקף ההשקעה בפרויקט כולו יעמוד על כ-700 מיליון שקל. הפרויקט יכלול 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, וכ-30 אלף מ"ר של מסחר, משרדים ומלונאות. המנכ"ל, ליאור ברדוגו : "אנו נרגשים להשלים את העסקה בפרויקט הדגל בפרי נדל"ן"

ספורט

אתמול (ד') הפועל לוד ניצחה 6-2 ועלתה לליגה ב' - ברמלוד נט באר יעקב

אתמול (ד') הפועל לוד ניצחה 6-2 ועלתה לליגה ב'

המאמן אופיר רגב, שעבר ניתוח לב פתוח ביום חמישי האחרון, עשה את הבלתי יאומן במגרש ומחוצה לו והתייצב במגרש בבת ים להפתעת כולם. ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "אופיר שם את הלב, תרתי משמע, על הקבוצה. נמשיך לתמוך בקבוצה ונכפיל ונשלש את התקציב בעונה הבאה".

הפועל לוד: משחק העלייה היום אחה"צ בבת ים. עולים על ב' - ברמלוד נט באר יעקב

הפועל לוד: משחק העלייה היום אחה"צ בבת ים. עולים על ב'

הישורת האחרונה. הפועל לוד ומאמנה עומדים היום לסכם עונה מרתקת שבסופה תעלה הקבוצה לליגה ב'. אופיר רגב, מאמן הקבוצה, המחלים בעקבות ניתוח לב פתוח, יעדר מהמשחק ומבקש מציבור האוהדים להגיע למגרש הכדורגל בבת ים, כדי לעודד את קבוצת הפועל לוד במשחקה נגד הפועל בת ים.

תרבות ופנאי

סקרים

מקס ומוריס

אמש באווניו: חתונת השנה של ליאל ושמעון כהן - ברמלוד נט באר יעקב

אמש באווניו: חתונת השנה של ליאל ושמעון כהן

אחרי הפסקה ארוכה (תאונת עבודה, המקלדת נשברה...) מקס ומוריס מדווחים מהשטח, ועכשיו מהחתונה הכי מדוברת של שמעון כהן, בנו של יו"ר ועד עובדי עיריית לוד, שנישא לבחירת ליבו, ליאל, לאישה. 1,000 מוזמנים נמצאים כעת במתחם האירועים היוקרתי, אווניו, בהם עובדי עיריית לוד, עובדי רשות שדות התעופה, פוליטיקאים ועוד... מזל טוב

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס

נוער וצעירים

השנה כולנו חוזרים ללימודים בבטחה - ברמלוד נט באר יעקב

השנה כולנו חוזרים ללימודים בבטחה

במד״א נערכים לשובם לספסל הלימודים של מאות אלפי תלמידים בישראל ופונים להורים, לתלמידים ולציבור הנהגים, לרענן את הנחיות הבטיחות בסביבת בתי הספר וגני הילדים * המוקד הרפואי של מד"א למוסדות החינוך כבר מוכן וכוחות מד"א הפזורים ברחבי הארץ ערוכים להעניק מענה לכל צורך רפואי שעלול להתעורר

איך מנצלים את החופש הגדול? רוכשים כלים נוספים להצלת חיים - ברמלוד נט באר יעקב

איך מנצלים את החופש הגדול? רוכשים כלים נוספים להצלת חיים

כ- 1,100 בני נוער לוקחים חלק בקורסי הקיץ של מד"א. ​כ-700 מתנדבי נוער מד"א משדרגים בשבועות אלו את הכשרתם בקורס לטיפול באירוע רב נפגעים * כ 450 מתנדבי נוער מד"א נוספים מוסמכים בקורס מדריכים צעירים וקורס מדריכי עזרה ראשונה ובעתיד יכשירו מאות בני נוער להתנדב הארגון

חדשות מקומיות

המשרד להגנת הסביבה בפנייה לראשי הרשויות המקומיות בישראל: מחובתכם לפעול למניעת מפגעי יתושים בשטח הרשו - ברמלוד נט באר יעקב

המשרד להגנת הסביבה בפנייה לראשי הרשויות המקומיות בישראל: מחובתכם לפעול למניעת מפגעי יתושים בשטח הרשו

לאור התפתחות תנאי אקלים המתאימים לפעילותם של יתושים בשבועות האחרונים, פנה המשרד אל ראשי הרשויות בישראל וציין כי כל טיפול באוכלוסיות היתושים היום, יכול למנוע התפרצות מחלות שונות בחודשים הקרובים – כולל מחלות קדחת מערב הנילוס, זיקה ואחרות • המשרד אף קורא לציבור הנתקל במפגעי יתושים לפנות לרשות המקומית ולדרוש טיפול

יורם שדה, בנו של "הזקן"-יצחק שדה השתתף בטקס הזיכרון לאביו ולכל לוחמי שנפלו בקרבות. - ברמלוד נט באר יעקב

יורם שדה, בנו של "הזקן"-יצחק שדה השתתף בטקס הזיכרון לאביו ולכל לוחמי שנפלו בקרבות.

חטיבה 8, ״חטיבת הזקן״ היא חטיבת השיריון הראשונה בצה״ל. החטיבה השתתפה בכל מלחמות ישראל ובכל הקרבות המכריעים ביותר כגון מלחמת העצמאות, ששת הימים , יום הכיפורים ועד צוק איתן. לאחר מלחמת העצמאות הוכרזה הפיכתה של חטיבה 8 כחטיבת מילואים.

הרשות לזכויות ניצולי השואה של משרד האוצר דורשת מניצול שואה בן 90 שיוכיח כי הוא נפגע בשואה - ברמלוד נט באר יעקב

הרשות לזכויות ניצולי השואה של משרד האוצר דורשת מניצול שואה בן 90 שיוכיח כי הוא נפגע בשואה

ניצול שואה בן 90 זקוק לשיניים תותבות ומכשיר שמיעה חדש, אך הרשות לזכויות ניצולי השואה של משרד האוצר מוכנה להעניק קצבה רק אם הניצול יצליח להוכיח שהשיניים והשמיעה נפגעו בגלל השואה. ובכלל, בקושי יש תעודת לידה...

סיוע באיתור נער נעדר מרחובות - ברמלוד נט באר יעקב

סיוע באיתור נער נעדר מרחובות

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור נעדר בסיכון, יצחק דניאל, בן 11 מרחובות. הנעדר נראה לאחרונה אתמול בבוקר, בתאריך 1.4.18, באזור ביתו ברחוב ששת הימים ברחובות ומאז נעלמו עקבותיו. גובהו 1.50 מ', מבנה גוף רזה, גוון עור כהה, שיער שחור ועיניים שחורות. הנעדר לבש קפוצ'ון שחור, מכנסיים שחורים קצרים ונעליים שחורות. כל היודע דבר על מקום המצאו, מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת רחובות בטלפון 08-9371500

מאמרים ודעות

5 טיפים לבחירת שלטים למשרד - ברמלוד נט באר יעקב

5 טיפים לבחירת שלטים למשרד

בעל עסק שצריך לבחור אמצעי שילוט עבור העסק או המשרד שלו צריך להשקיע בכך לא מעט מחשבה. כיום קיימים בשוק סוגים ודגמים רבים של אביזרי שילוט ולא כולם יהיו מתאימים לכל עסק או יתאימו למטרות העסקיות שלו. כאשר מקדישים את הזמן ותשומת הלב – תהיה הלימה בין מהות העסק לבין אביזרי השילוט שייבחרו עבורו.

פציעות בפורים - האם אפשר לתבוע? - ברמלוד נט באר יעקב

פציעות בפורים - האם אפשר לתבוע?

מי לא מחכה לחג הפורים בו הוא יכול להתחפש לכל דבר שירצה, אך החג טומן בחובו המון דברים מסוכנים כמו: צעצועים מסוכנים, אירועים המוניים, תחפושות שעולות באש, נפצים ואביזרים מסוכנים שעלולים לגרום לפציעות כאלה ואחרות. השאלה שנשאלת היא- האם ניתן לתבוע בגין כל אלה? התשובה לכך היא כן.

רכילות מקומית

יהדות פותח את ידיך

חדשות אזורינט

פוליטיקה מקומית

יורם מרציאנו הביע תמיכה ביאיר רביבו: "אין לי כל כוונה להתמודד לראשות העיר לוד". - ברמלוד נט באר יעקב

יורם מרציאנו הביע תמיכה ביאיר רביבו: "אין לי כל כוונה להתמודד לראשות העיר לוד".

יורם מרציאנו הזים את השמועות שרצו בשבועות האחרונים והודיע, כי אין בכוונתו להתמודד על ראשות העיר לוד. "אני מקבל את הפניות באהבה, אך החלטתי שאני תומך באופן מוחלט ביאיר רביבו כראש העיר בלוד". יאיר רביבו: "אני ויורם ביחסים מעולים. לוד חשובה ויקרה ליורם ובכל הזדמנות הוא דואג לפרגן לה ואני מודה לו על כך"

תמיכה רחבה למועמד הבחירות המוביל, מיכאל וידל - ברמלוד נט באר יעקב

תמיכה רחבה למועמד הבחירות המוביל, מיכאל וידל

לקראת הבחירות המתקרבות, שרי ממשלה, חברי כנסת וראשי רשויות רבים מביעים את תמיכתם במיכאל וידל ומעברים מסר ברור כי הם עומדים מאחוריו וכי ירתמו למאמציו לשיפור פנייה של רמלה. וידל: "יחד נצא למסע המשותף וננצח, יחד נוביל את העיר רמלה קדימה".