יום רביעי, 23 באוגוסט 2017, א' אלול ה' תשע"ז
לפרסום חייגו: 08-9255158

כתבות ברמלוד נט באר יעקב

כל הכתבות ברמלוד נט באר יעקב

מקס ומוריס

מקס ומוריס - המדור הרכילותי של "רמלודנט באר יעקב" - ברמלוד נט באר יעקב

מקס ומוריס - המדור הרכילותי של "רמלודנט באר יעקב"

מי הוא ראש העיר שקלע סל מחצי מגרש...? מי הגיע לאירוע בר המצווה של צחי הנגבי ביום שישי האחרון? שלום וידל הבן של...נשא במזל טוב את אלן בח"ל. ובבאר יעקב מוטי פרנקו מריח בחירות... מקס ומוריס במהדורה דיגיטלית מיוחדת ובעיצוב הייחודי ל"רמלודנט באר יעקב".

מקס ומוריס - עכשיו ב"רמלודנט באר יעקב" - ברמלוד נט באר יעקב

מקס ומוריס - עכשיו ב"רמלודנט באר יעקב"

"רמלודנט באר יעקב" מקבל בברכה את מקס ומוריס האחים הרכלנים של האח הגדול "רמלוד פלוס" שמהיום חונכים את המדור היוקרתי באפליקצייה. רוצים להעביר ידיעה רכילותית? רוצים לברך את יקירכם? מקס ומוריס ישמחו לקבל תמונות, סרטונים וידיעות ישירות לוואטסאפ. 054-6786091

סקרים

חדשות רמלה

בסימן הזהירות בדרכים לקראת שנת הלימודים תשע"ח - ברמלה בוחרים את הדרך הבטוחה לבתי הספר - ברמלוד נט באר יעקב

בסימן הזהירות בדרכים לקראת שנת הלימודים תשע"ח - ברמלה בוחרים את הדרך הבטוחה לבתי הספר

מומלץ להורים לבחור כבר בימים אלו מסלול הליכה בטוח ביחד עם ילדיהם ולתרגל את הדרך לבית הספר. אסור לאפשר לילדים לפני גיל 9 לחצות כביש וללכת לביה"ס ללא ליווי מבוגר. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "הקפדה על כללי הבטיחות, בחירת המסלול לבית הספר, תרגול ולימוד מסלול ההליכה עשויים להציל חיים"

עיריית רמלה מימשה צו הריסה למבנה בלתי חוקי בשכונת גן חק"ל א' - ברמלוד נט באר יעקב

עיריית רמלה מימשה צו הריסה למבנה בלתי חוקי בשכונת גן חק"ל א'

ברמלה נלחמים בבנייה הבלתי חוקית. צו ההריסה שניתן הוצא נגד בעל נכס שבנה ללא היתר על שטח של 74 מ"ר שיועד לבניית מרכז עסקים. רה"ע רמלה מיכאל וידל: נעזור לכל מי שרוצה לבנות ופועל בהתאם לחוק. יחד עם זאת, אנו רואים בחומרה רבה את הבנייה הבלתי חוקית. נמשיך לפעול בנחישות למיצוי הדין ואכיפת החוק כנגד כל מפרי חוק התכנון והבנייה

חדשות מקומיות

ראש המועצה האזורית "עמק לוד" דוד יפרח שיתף ושאל את תושבי המועצה אם שינוי שם המועצה יתרום למיתוגה? - ברמלוד נט באר יעקב

ראש המועצה האזורית "עמק לוד" דוד יפרח שיתף ושאל את תושבי המועצה אם שינוי שם המועצה יתרום למיתוגה?

המועצה האזורית "עמק לוד" החליטה לצאת למבצע למיתוג המועצה, באמצעות שיתוף תושבי תשעת היישובים המכילים את המועצה האזורית. השאלה הראשונה שעלתה לאוויר באמצעות האתר האינטרנטי של המועצה האזורית היתה, האם שינוי שם המועצה האזורית והחלפתו, יתרמו למיתוג המועצה. להלן נוסח השאלה כפי שהוצגה באתר: " האם כחלק מתהליך המיתוג שמתקיים במועצה, יש לשנות את שם המועצה?

עולים על מדים - ברמלוד נט באר יעקב

עולים על מדים

233 עולים חדשים מצפון אמריקה נחתו בנתב"ג בטיסה מיוחדת של ארגון "נפש בנפש". כשליש מהם צעירים שצפויים בחודשים הקרובים להתגייס לצה"ל. אלכסנדר מברוקלין: "בתור ילד בארה"ב, תמיד הסתכלתי בהערצה על אותם צעירים וצעירות לבושי מדי הזית. עכשיו שהתבגרתי הבנתי שאני רוצה להיות אחד מהחיילים שזוכים לשמור על המדינה." צעיר העולים תינוק בן 8.5 חודשים, המבוגר שבהם בן 79.

חדשות באר יעקב

פלילים

אב ובנו חשודים בהחזקה וגידול של 170 ק"ג קנאביס במושב זיתן - ברמלוד נט באר יעקב

אב ובנו חשודים בהחזקה וגידול של 170 ק"ג קנאביס במושב זיתן

דוברות המשטרה של מחוז שפלה מסרה כי בפעילות סמויה כנגד עבירות הפצה וסחר בסמים מסוכנים, נכנסו אתמול בלשי משטרת ישראל וכוחות מג"ב לחיפוש במתחם במושב זיתן. בחיפוש נחשפה חממת גידול הידרו בתוך חלל כפול של מחסן במשק. החממה נפרסה על שתי קומות ומכילה 1155 צמחים מסוג קנאביס במשקל 170 קילו.

ספורט

חדשות לוד

ביקור מלכותי בלוד של יורש העצר הגיאורגי הנסיך יוהאן לבית בגרטיוני - ברמלוד נט באר יעקב

ביקור מלכותי בלוד של יורש העצר הגיאורגי הנסיך יוהאן לבית בגרטיוני

את ברכת ראש העיר - עו"ד יאיר רביבו לזוג המלכותי הביא חבר המועצה רפי קטאשווילי - המשנה לראש העיר, אשר הדגיש את חידוש הברית עם העיר גורי במטרה להוביל להבנה טובה יותר בין העמים, ליצירת קשרים ולמציאת אינטרסים משותפים המשרתים זה את זה כבסיס לשיתוף פעולה שיהיה לתועלת העיר לוד והערים התאומות.

פוליטיקה מקומית

תמיכה רחבה למועמד הבחירות המוביל, מיכאל וידל - ברמלוד נט באר יעקב

תמיכה רחבה למועמד הבחירות המוביל, מיכאל וידל

לקראת הבחירות המתקרבות, שרי ממשלה, חברי כנסת וראשי רשויות רבים מביעים את תמיכתם במיכאל וידל ומעברים מסר ברור כי הם עומדים מאחוריו וכי ירתמו למאמציו לשיפור פנייה של רמלה. וידל: "יחד נצא למסע המשותף וננצח, יחד נוביל את העיר רמלה קדימה".

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס

נדל"ן ודיור מקומי

שני מיליון שוכרים ייהנו מהחוק לשכירות הוגנת! - ברמלוד נט באר יעקב

שני מיליון שוכרים ייהנו מהחוק לשכירות הוגנת!

חוק שכירות הוגנת אושר ביום שני השבוע לאחר קריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת בתמיכתם של 64 חברי כנסת וללא מתנגדים. החוק נידון בממשלה הנוכחית במשך תקופה ארוכה של למעלה משנתיים. והוא למעשה שמסדיר את היחסים שבין השוכר והמשכיר וקובע כי דירה אינה ראויה למגורים אם אין בה שירותים, מערכת ביוב, מערכת חשמל, תאורה, פתחי אוורור, תאורה טבעית, ומערכת לאספקת מי שתייה.

 הישג ענק לעו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב, הנחשב לאחד המומחים בישראל בנושא ההתחדשות העירונית - ברמלוד נט באר יעקב

הישג ענק לעו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב, הנחשב לאחד המומחים בישראל בנושא ההתחדשות העירונית

הישג נוסף עליו התבשר עו"ד אומיד רק בשבוע שעבר, הינו פרוייקט של ארבעה בנייני מגורים המצויים לאורך נתיבי איילון בסמוך ללה-גרדיה. הבניינים ייהרסו ובמקומם עיריית תל אביב תקים גינה ציבורית, ותקצה שטח חלופי עליו ייבנו דירות עבור 120 המשפחות שיתפנו מארבעת הבניינים שייהרסו בקרוב. עיריית תל אביב אישרה את הפרויקט

תרבות ופנאי

הזמרת ליאורה יצחק מלוד תופיע בתיאטרון ירושלים - ברמלוד נט באר יעקב

הזמרת ליאורה יצחק מלוד תופיע בתיאטרון ירושלים

הזמרת הלודאית, ליאורה, התארחה שלשום אצל יואב קוטנר לראיון שהוקלט לתכניתו ברדיו ובו ביצוע מיוחד לשיר ״צילצולי פעמונים״ של אהובה עוזרי ז"ל, לרגל המופע 'מנינה סימון ועד זוהרה אלפסיה' שיתקיים ב-30/8 בתיאטרון ירושלים. התכנית תשודר בימים הקרובים בגלגל"צ.

רכילות מקומית

יהדות פותח את ידיך

לקראת שבת: האיש שסלל את הדרך הרוחנית של עם ישראל - ברמלוד נט באר יעקב

לקראת שבת: האיש שסלל את הדרך הרוחנית של עם ישראל

מסופר כי רגעים לפני פטירתו, הצטער האר"י הקדוש, רבי יצחק לוריא אשכנזי, בפני תלמידיו על הצורך בהסתלקותו מהעולם, משום שלא יכלו עוד לממש את משנתו. הוא אסר עליהם לעסוק בחכמה שלימד, מלבד לתלמידו רבי חיים ויטל. הוא נטע בליבם תקווה גדולה שישוב ללמדם כשיהיו מוכנים לכך, כראוי לעוסק בנסתרות.

חדשות אזורינט

נוער וצעירים

השנה כולנו חוזרים ללימודים בבטחה - ברמלוד נט באר יעקב

השנה כולנו חוזרים ללימודים בבטחה

במד״א נערכים לשובם לספסל הלימודים של מאות אלפי תלמידים בישראל ופונים להורים, לתלמידים ולציבור הנהגים, לרענן את הנחיות הבטיחות בסביבת בתי הספר וגני הילדים * המוקד הרפואי של מד"א למוסדות החינוך כבר מוכן וכוחות מד"א הפזורים ברחבי הארץ ערוכים להעניק מענה לכל צורך רפואי שעלול להתעורר

איך מנצלים את החופש הגדול? רוכשים כלים נוספים להצלת חיים - ברמלוד נט באר יעקב

איך מנצלים את החופש הגדול? רוכשים כלים נוספים להצלת חיים

כ- 1,100 בני נוער לוקחים חלק בקורסי הקיץ של מד"א. ​כ-700 מתנדבי נוער מד"א משדרגים בשבועות אלו את הכשרתם בקורס לטיפול באירוע רב נפגעים * כ 450 מתנדבי נוער מד"א נוספים מוסמכים בקורס מדריכים צעירים וקורס מדריכי עזרה ראשונה ובעתיד יכשירו מאות בני נוער להתנדב הארגון

מאמרים ודעות

ילדכם נפגע במהלך משחק בגן ציבורי - מי אשם, אם בכלל? - ברמלוד נט באר יעקב

ילדכם נפגע במהלך משחק בגן ציבורי - מי אשם, אם בכלל?

בילוי בגן ציבורי במהלך החופש הגדול ובכלל הוא דבר שבשגרה, אך לא פעם בטח קרה לכם, כי הבילוי הפך אסון.הרי מה יותר כיף ומשמח מלראות את הילדים נהנים להתגלש, להתנדנד ולהשתעשע במשחקים שהגינה מציעה. אך החרדה של כל הורה היא, שלפתע, באמצע משחק תמים ומהנה באחד ממתקני הגינה, ילדו ייפצע ויזדקק לטיפול רפואי.​ אם כך, יש לשאול ולבדוק האם הבעלים או המחזיקים בפועל של המקום הציבורי התרשלו, ואם כן, האם כתוצאה מהתרשלות זו ניתן לתבוע?

האם השתלת השיער בראש עושה לך שינוי בחיים? - ברמלוד נט באר יעקב

האם השתלת השיער בראש עושה לך שינוי בחיים?

ניתן לתבוע את הרופא על אי מסירת כל המידע או חלקו. בנוסף, קורה, כי המנתח מתרשל בביצוע הניתוח עצמו והסיבה לכך יכולה להיות העדר מיומנות ו/או ניסיון, אך קיימת גם אופציה, כי המנתח בחר בשיטת ניתוח לא נכונה ו/או שגויה. על כל פנים, כל מקרה של רשלנות בניתוח, יכול לגרום למטופל נזק פיזי חמור, אליו גם יכול להתלוות נזק נפשי