יום שני, 23 באוקטובר 2017, ג' חשון ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

כתבות ברמלוד נט באר יעקב

כל הכתבות ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

500 סטודנטים בסמינר "תוצרת הארץ" בלוד - ברמלוד נט באר יעקב

500 סטודנטים בסמינר "תוצרת הארץ" בלוד

העיר לוד, שהייתה העיר הראשונה בה פעלה תכנית "תוצרת הארץ" מבית התאחדות הסטודנטים במסגרתה מגיעים סטודנטים צעירים ובני העיר לחיות בצורה קהילתית ולשלב עשייה חברתית משמעותית על מנת להשפיע על המקום בו הם חיים, אירחה גם השנה את סמינר פתיחת השנה החגיגי לכל הסטודנטים בארץ.

'ידיעות אחרונות': ניצחון המחאה - בלוד - ברמלוד נט באר יעקב

'ידיעות אחרונות': ניצחון המחאה - בלוד

המחאה החברתית פרצה בסערה בשנת 2011 ונתנה ביטוי לזעקתו של דור, אך כיום, אם מחפשים את תוצאותיה, לא תמיד קל לגלותן. במקום אחד לפחות היא יצרה מהפכה: לעיר לוד זרמו מאות סטודנטים שזכו למגורים זולים ולמלגת לימודים ממפעל הפיס כשבתמורה הם מתחייבים לעשייה חברתית. נאוה ויניב וייל הגיעו, תרמו, התאהבו והחליטו להישאר לתמיד. וכשלא מצאו גן ילדים מתאים לבנם הם לא נטשו – אלא הקימו אחד בסיוע העירייה * כך בכתבתם של חיים הכט ונעה חסלוביצר אשר פורסמה ב-10.10.17 בידיעות אחרונות * לא נגענו!

בשורה לחינוך בלוד: תכנית הטיפול הנקודתי הוארכה ב-5 שנים נוספות - ברמלוד נט באר יעקב

בשורה לחינוך בלוד: תכנית הטיפול הנקודתי הוארכה ב-5 שנים נוספות

בשורה אדירה לחינוך בלוד עם תחילת השנה החדשה: ערב החגים התקבלה הודעה רשמית, כי ממשלת ישראל בישיבתה מיום 6.10.17, אישרה להאריך בלוד את תכנית הטיפול הנקודתי בחינוך בחמש שנים נוספות, זאת בהמשך ללחצים אדירים שהפעילו ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, וסגנו יוסי הרוש, מחזיק תיק החינוך, בהיותה של לוד העיר היחידה בארץ שזוכה לאישור התכנית החשובה.

חדשות רמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: מתחם הידידות ברמלה ישודרג בעלות של 6 מיליון שקלים - ברמלוד נט באר יעקב

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: מתחם הידידות ברמלה ישודרג בעלות של 6 מיליון שקלים

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, אירח ערב חג הסוכות את שר הבינוי והשיכון ח"כ יואב גלנט והעלה בפניו שורה של נושאים לקידום למען פיתוח רמלה ושדרוג איכות חיי תושביה. וידל: אני מודה לשר על תמיכת משרדו בשיפוץ ושדרוג מתחם הידידות ושורה של נושאים. אני מאמין, כי שיתוף הפעולה יצעיד את העיר לתנופה והישגים. השר גלנט: רמלה היא משימה מרכזית לפיתוח וקידום

יוזמתו של ראש העיר מיכאל וידל נענתה. האח הגדול בדרך לרמלה! - ברמלוד נט באר יעקב

יוזמתו של ראש העיר מיכאל וידל נענתה. האח הגדול בדרך לרמלה!

בשורה לתושבי רמלה. השר לביטחון פנים, ח"כ גלעד ארדן, נענה לבקשת ראש העיר רמלה, מיכאל וידל, לתקצוב חבילת ביטחון הכוללת בשלב א' - מערך של 100 מצלמות חדשות, תגבור מערך השיטור העירוני בעשרה שוטרים נוספים ושדרוג פעולות התוכנית לעיר ללא אלימות בעיר.

אוניברסיטת רמלה לוד: עיריית רמלה בוחנת הקמת סימולטור לטייסים וקריה ללימודי מקצועות התעופה - ברמלוד נט באר יעקב

אוניברסיטת רמלה לוד: עיריית רמלה בוחנת הקמת סימולטור לטייסים וקריה ללימודי מקצועות התעופה

למיזם שותפים טייס חיל האוויר לשעבר, תת אלוף במיל' יפתח ספקטור ואבריהים מיאלד טייס אזרחי ותושב רמלה. מיכאל וידל: מדובר בפרויקט מורכב הדורש חשיבה ובחינה מדוקדקת של כלל גורמי המקצוע. אני מאמין שפרויקט מסוג זה עשוי לתרום תרומה חשובה למעגל התעסוקה ולתנופת הפיתוח בה מצויה רמלה

חדשות באר יעקב

ראש המועצה ניסים גוזלן בפנייה לתושבי באר יעקב: "תגיעו ליהנות מפסטיבל עשיר וסוחף". - ברמלוד נט באר יעקב

ראש המועצה ניסים גוזלן בפנייה לתושבי באר יעקב: "תגיעו ליהנות מפסטיבל עשיר וסוחף".

ראש המועצה, ניסים גוזלן, נהנה מכל רגע בחול המועד סוכות, ויש לו סיבה טובה על מה. שלל הופעות ויצירות, מציבות את באר יעקב בשורה אחת עם ערים ותיקות, שהפסטיבל שהפיקו בכל שנה מיתג אותן. מועדים לשמחה, זמנים וחגים לששון.

חדשות חבל מודיעין

יום הניקיון הבינלאומי לשנת 2017 יוצא לדרך - ברמלוד נט באר יעקב

יום הניקיון הבינלאומי לשנת 2017 יוצא לדרך

בתאריך 24.10.17 יצוין יום הניקיון הבינלאומי בישראל, פרויקט הניקיון הגדול והוותיק ביותר בישראל. הפרויקט מנוהל על ידי קק"ל זו השנה ה-17 ומצוין ב-120 מדינות ברחבי העולם; קק"ל בשיתוף ארגונים שונים כמו תנועות נוער, צבא, רשויות מקומיות ובתי ספר, יצאו בהמוניהם למבצעי ניקוי יערות ופארקים. כרבע מיליון מתנדבים בארץ צפויים לאסוף מאות טונות של אשפה ופסולת מזיקה.

פלילים

גבר נורה הערב ברח' בן יהודה בלוד, כעבור שעה קלה, נפטר. - ברמלוד נט באר יעקב

גבר נורה הערב ברח' בן יהודה בלוד, כעבור שעה קלה, נפטר.

הערב בשעה 20:36 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר פצוע מירי ירי ברח' בן יהודה בלוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לגבר בן 46 במצב אנוש עם פצעי ירי בפלג גופו העליון, ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא, תוך כדי ביצוע פעולות החייאה. עדכון: המשטרה הודיעה בשעה 21:41 כי פצוע הירי נפטר בבית החולים, המשטרה פתחה בחקירת הרצח.

צפו בסרטון: תושב רמלה פרץ למכוניות בחוף פלמחים וביער בן שמן, גנב כרטיסי אשראי ויצא למסע קניות - ברמלוד נט באר יעקב

צפו בסרטון: תושב רמלה פרץ למכוניות בחוף פלמחים וביער בן שמן, גנב כרטיסי אשראי ויצא למסע קניות

מאבק משטרת ישראל בעבירות הרכוש נושא פרי. פעילות מודיעינית וחקירתית של משטרת ישראל, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הביאה למעצרו של ח'אלד עמריה בן 21 מרמלה, ולהגשת כתב אישום נגדו, בגין התפרצויות למספר כלי רכב בחוף פלמחים ולרכב נוסף ביער בן שמן, גניבת רכוש וכרטיסי אשראי מתוכם ושימוש בכרטיסי האשראי לצורך רכישת מוצרים שונים

נדל"ן ודיור מקומי

דוד יפרח הסיר את החסם, לוד יכולה לבנות שכ' חדשה בניר צבי - ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח הסיר את החסם, לוד יכולה לבנות שכ' חדשה בניר צבי

תוכנית ענק לבניית 11 אלף דירות על אדמת מושב ניר צבי יכולה לצאת לדרך. ביום חמישי נחתם הסכם בין המושב והמועצה האזורית עמק לוד לבין עיריית לוד, חתימה שמאפשרת את הקמת השכונה החדשה של העיר לוד על אדמת מושב ניר צבי, במסגרת הסכם הגג הענק של לוד.

חדש וייחודי בלוד - השכרת דירות חדשות לטווח ארוך בפרוייקט היוקרתי ICON - ברמלוד נט באר יעקב

חדש וייחודי בלוד - השכרת דירות חדשות לטווח ארוך בפרוייקט היוקרתי ICON

"הגיע הזמן לגור במגדל דירות יוקרתי בלי לחתום על משכנתא, ובלי לעבור כל שנה לדירה אחרת במרחב ציבורי אחר", טוענים יזמי הפרוייקט היוקרתי ICON בשכונת גני יער בלוד. הדירות הינן חדשות וזמינות לכניסה מיידית, וכוללות מערכת מיזוג אוויר- מיני מרכזית, ומטבח מושלם!

פינוי בינוי אותו מוביל עו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב: בפעם הראשונה הורסים 120 דירות הצמודות לכביש איילון - ברמלוד נט באר יעקב

פינוי בינוי אותו מוביל עו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב: בפעם הראשונה הורסים 120 דירות הצמודות לכביש איילון

הדיירים יועברו למתחם חדש, טוב יותר, בתל אביב ובו 500 דירות חדשות במסגרת פינוי בינוי שמשרדו של עו"ד אומיד מוביל. "הישג ענק נוסף שניכנס לספר ההיסטוריה של מדינת ישראל בקבלת מגרש חלופי לעזרה לדיירים בפרוייקט פינוי בינוי בתל אביב", מציין עו"ד אומיד.

פורסם המכרז לבניית 248 דירות להשכרה ארוכת טווח ברמלה - ברמלוד נט באר יעקב

פורסם המכרז לבניית 248 דירות להשכרה ארוכת טווח ברמלה

רשות מקרקעי ישראל, פרסמה ביום חמישי שעבר מכרז לרכישת קרקע לבניית 248 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח במערב רמלה. שר האוצר, משה כחלון: "שכירות ארוכת-טווח היא חלק בלתי נפרד מפתרון משבר הדיור, ולכן אנחנו מאיצים את הקצב ומקצים יותר ויותר קרקעות עבור פרויקטים אלה".

ספורט

סיום באצטדיון בלוד 0 - 5 להפועל לוד נגד הפועל רמלה - ברמלוד נט באר יעקב

סיום באצטדיון בלוד 0 - 5 להפועל לוד נגד הפועל רמלה

סיום המשחק בלוד, דקה 90, אפטמו קובע את תוצאת המשחק. לפני זה דקה 57 אסף דיין מעלה ל 4-0, , חיים יפרח כבש את השער השלישי בדקה ה 55. אסף דיין ונגש נגשה הבקיעו במחצית הראשונה. 200 אוהדים נלהבים הגיעו לדרבי השפלה, ורובם הגדול די נהנה לראות את חבורתו של המאמן אופיר רגב דורסת את יריבתה השכנה הפועל רמלה. שחקני הפועל לוד מציגים תצוגת כדורגל מרהיבה והכושר הגופני המצויין שלהם נותן את אותותיו במגרש.

סיום באשדוד: הפועל לוד 4 - הפועל אשדוד 1 - ברמלוד נט באר יעקב

סיום באשדוד: הפועל לוד 4 - הפועל אשדוד 1

אסף דיין, אפי מלכה (פנדל), אסי אסולין ונגש נגשה היו המבקיעים במפגש הבכורה של הפועל נגד הפועל אשדוד, שלה יומרות לעלייה. צפו בסרטון וידאו של אפי מלכה מלוד בכדור עונשין מ 11 אותו בועט ומעלה, בדקה ה 35 את קבוצתו ליתרון 2-0 מול הפועל אשדוד, המועמדת לעלייה לליגה ב'. הפועל לוד הציגה משחק מצויין וניכר היה על חניכיו של אופיר רגב, שהם בכושר מצויין. צפו בסרטון בו המאמן אופיר רגב מסכם את המשחק. מה שבטוח, רגב שם לו למטרה לעלות השנה ליגה.

תרבות ופנאי

עכשיו במדור "חם ברשת" - התחדשות אחרת ("אחרי החגים") - ברמלוד נט באר יעקב

עכשיו במדור "חם ברשת" - התחדשות אחרת ("אחרי החגים")

"עייפות בלתי מוסברת, פיק ברכיים לא מובן, צל שרב על כל הדרך ואבק לבן, אבל עודך משווע לגשמי ברכה עוד רחוקה מנוחתך - אחרי החגים יתחדש הכל. יתחדשו וישובו ימי החול, האוויר, העפר, המטר והאש, גם אתה, גם אתה תתחדש". ביצוע בלתי נשכח של עפרה חזה ז"ל, לשיר אלמותי

סקרים

גיליון דיגיטלי - רמלודפלוס

מקס ומוריס

מקס ומוריס - המדור הרכילותי של "רמלודנט באר יעקב" - ברמלוד נט באר יעקב

מקס ומוריס - המדור הרכילותי של "רמלודנט באר יעקב"

מי הוא ראש העיר שקלע סל מחצי מגרש...? מי הגיע לאירוע בר המצווה של צחי הנגבי ביום שישי האחרון? שלום וידל הבן של...נשא במזל טוב את אלן בח"ל. ובבאר יעקב מוטי פרנקו מריח בחירות... מקס ומוריס במהדורה דיגיטלית מיוחדת ובעיצוב הייחודי ל"רמלודנט באר יעקב".

מקס ומוריס - עכשיו ב"רמלודנט באר יעקב" - ברמלוד נט באר יעקב

מקס ומוריס - עכשיו ב"רמלודנט באר יעקב"

"רמלודנט באר יעקב" מקבל בברכה את מקס ומוריס האחים הרכלנים של האח הגדול "רמלוד פלוס" שמהיום חונכים את המדור היוקרתי באפליקצייה. רוצים להעביר ידיעה רכילותית? רוצים לברך את יקירכם? מקס ומוריס ישמחו לקבל תמונות, סרטונים וידיעות ישירות לוואטסאפ. 054-6786091

נוער וצעירים

השנה כולנו חוזרים ללימודים בבטחה - ברמלוד נט באר יעקב

השנה כולנו חוזרים ללימודים בבטחה

במד״א נערכים לשובם לספסל הלימודים של מאות אלפי תלמידים בישראל ופונים להורים, לתלמידים ולציבור הנהגים, לרענן את הנחיות הבטיחות בסביבת בתי הספר וגני הילדים * המוקד הרפואי של מד"א למוסדות החינוך כבר מוכן וכוחות מד"א הפזורים ברחבי הארץ ערוכים להעניק מענה לכל צורך רפואי שעלול להתעורר

איך מנצלים את החופש הגדול? רוכשים כלים נוספים להצלת חיים - ברמלוד נט באר יעקב

איך מנצלים את החופש הגדול? רוכשים כלים נוספים להצלת חיים

כ- 1,100 בני נוער לוקחים חלק בקורסי הקיץ של מד"א. ​כ-700 מתנדבי נוער מד"א משדרגים בשבועות אלו את הכשרתם בקורס לטיפול באירוע רב נפגעים * כ 450 מתנדבי נוער מד"א נוספים מוסמכים בקורס מדריכים צעירים וקורס מדריכי עזרה ראשונה ובעתיד יכשירו מאות בני נוער להתנדב הארגון

חדשות מקומיות

יובל שנים להטבעתה של המשחתת אח"י אילת - ברמלוד נט באר יעקב

יובל שנים להטבעתה של המשחתת אח"י אילת

ביום 21 לאוקטובר בשנת 1967,היום לפני 50 שנה, כאשר המשחתת אח"י אילת סיירה במים הבינלאומיים, ליד פורט-סעיד, נורו לעברה טילי ים-ים ע"י המצרים. טילים אלה הטביעו את המשחתת. 91 לוחמים נפצעו, 47 חיילים נהרגו כתוצאה מהירי.יהי זכרם בלבנו לעד! כנראה שהירי הזה, נעשה כנקמה על התבוסה של המצרים במלחמת ששת הימים.

רכילות מקומית

מאמרים ודעות

נפגעתם בתאונת עבודה? כיצד נפעל ביעילות מירבית? - ברמלוד נט באר יעקב

נפגעתם בתאונת עבודה? כיצד נפעל ביעילות מירבית?

מהי בכלל תאונת עבודה? תאונת עבודה בהגדרה הבסיסית שלה היא אירוע בו נפגע עובד תוך כדי ועקב עבודתו אצל המעביד, לרבות פגיעה של עצמאי במהלך עבודתו. יובהר כבר עתה, כי חוק הביטוח הלאומי הרחיב את ההגדרה הבסיסית דנן, ואף הוסיף מקרים נוספים בהם עשוי העובד שניזוק להיחשב כתאונת עבודה. כפי שכבר נאמר, החוק הורחב והיום תאונה שאירעה לעובד בדרך מביתו למקום העבודה או בדרך ממקום העובדה לביתו.

מכתב מעניין שנשלח לפני שנים רבות לנשיא המדינה - ברמלוד נט באר יעקב

מכתב מעניין שנשלח לפני שנים רבות לנשיא המדינה

בארכיון המדינה נמצא תיק שכותרתו "נשיא המדינה יצחק נבון – הצעות ותלונות" (http://bit.ly/2wSoAfg), נתקלנו במכתב מרתק שכתב באפריל 1983 נער בן 18 בשם אלון פרגמן אל הנשיא נבון שעוסק בענייני מעמדו של החינוך בישראל, בעיקר כאשר עומדים אנחנו בפיתחה של שנת לימודים חדשה, שנת התש"ח.

יהדות פותח את ידיך

היום במדור "חם ברשת": תפילת "סליחות" מצמררת בכותל המערבי - ברמלוד נט באר יעקב

היום במדור "חם ברשת": תפילת "סליחות" מצמררת בכותל המערבי

סליחות: שם כולל למגוון פסוקים, תפילה ופיוטים, שיש בהם מוטיבים של הבעת חרטה, קינה על החורבן ותפילה לגאולה, הנאמרים בחודש אלול, בעשרת ימי תשובה וגם, לפי כמה מנהגים, בימי תענית ציבור. לפניכם אמירת סליחות מצמררת בכותל המערבי, בהשתתפות אלפים. גמר חתימה טובה!

חדשות אזורינט

פוליטיקה מקומית

יורם מרציאנו הביע תמיכה ביאיר רביבו: "אין לי כל כוונה להתמודד לראשות העיר לוד". - ברמלוד נט באר יעקב

יורם מרציאנו הביע תמיכה ביאיר רביבו: "אין לי כל כוונה להתמודד לראשות העיר לוד".

יורם מרציאנו הזים את השמועות שרצו בשבועות האחרונים והודיע, כי אין בכוונתו להתמודד על ראשות העיר לוד. "אני מקבל את הפניות באהבה, אך החלטתי שאני תומך באופן מוחלט ביאיר רביבו כראש העיר בלוד". יאיר רביבו: "אני ויורם ביחסים מעולים. לוד חשובה ויקרה ליורם ובכל הזדמנות הוא דואג לפרגן לה ואני מודה לו על כך"

תמיכה רחבה למועמד הבחירות המוביל, מיכאל וידל - ברמלוד נט באר יעקב

תמיכה רחבה למועמד הבחירות המוביל, מיכאל וידל

לקראת הבחירות המתקרבות, שרי ממשלה, חברי כנסת וראשי רשויות רבים מביעים את תמיכתם במיכאל וידל ומעברים מסר ברור כי הם עומדים מאחוריו וכי ירתמו למאמציו לשיפור פנייה של רמלה. וידל: "יחד נצא למסע המשותף וננצח, יחד נוביל את העיר רמלה קדימה".