יום ראשון, 17 בדצמבר 2017, כ"ט כסלו ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

 מחלף רמלה: רוכב אופנוע פצוע קשה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מחלף רמלה: רוכב אופנוע פצוע קשה

בשעה 06:43 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע ממשאית כביש 431 סמוך למחלף רמלה דרום. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר גבר כבן 30 במצב קשה עם חבלת ראש. כוח משטרה במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות התאונה.

עומסי תנועה במחלף נשרים בעקבות תאונה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

עומסי תנועה במחלף נשרים בעקבות תאונה

נהג רכב שנפצע באורח בינוני, פצוע קל עד בינוני, וארבעה נפגעים באורח קל טופלו ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף 'רמלוד' בזירת תאונה עם מעורבות שני כלי רכב בכביש 6 בסמוך למחלף נשרים. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה והטיפול של הכוחות בזירה.

טוקבקיסטים היזהרו! כתיבת תגובה מכפישה של טוקבקיסט עלתה לו 35,000 ש"ח - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

טוקבקיסטים היזהרו! כתיבת תגובה מכפישה של טוקבקיסט עלתה לו 35,000 ש"ח

אדם אנונימי פרסם תגובה באינטרנט, שכללה פרטים מכפישים נגד אדם אחר, נתבע לדין ונדרש לפצות את הנפגע בסכום של 35.000 ש"ח בהתאם לפסיקת בית המשפט המחוזי בתל אביב. להלן נוסח התגובה המכפישה: "טקטיקות קבועות של האיש. האיש הזה ידוע בטקטיקות של אי-עמידה בהסכמים ובסחיטה. אני מכיר עוד שני אנשים שנעקצו על ידו בשיטה זו. נוכל ממדרגה ראשונה".

פורום ראשי הרשויות: "המאבק שלנו הוא על הרווחים העצומים שיש לרשות שדות התעופה מבלי לפגוע בעובדים" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פורום ראשי הרשויות: "המאבק שלנו הוא על הרווחים העצומים שיש לרשות שדות התעופה מבלי לפגוע בעובדים"

המלחמה על הצדק החלוקתי מנתב"ג החלה. השבוע התכנסה ועדת הגבולות בראשות גבי מימון אותה הקים שר הפנים, אריה דרעי, לדיון ראשוני בנושא צדק חלוקתי מהכנסות נתב"ג. פורום ראשי הרשויות של עוטף נתב"ג: "250 אלף תושבי עוטף נתב"ג הפסידו מאות מיליוני שקלים לאורך השנים רק בגלל הקרבה לנתב"ג, זאת בזמן שהרשות מרוויחה עוד ועוד כספים על חשבון התושבים שלנו. המאבק שלנו לצדק חלוקתי הוא על הרווחים העצומים שיש לרשות שדות התעופה מידי שנה. אחרי שהם מחלקים את השכר לעובדים, אחרי שהם משקיעים את כל השקעות הפיתוח עדין נשארים כמיליארד שקלים בקופה. הגיע הזמן לצדק. שר האוצר, משה כחלון ושר הפנים, אריה דרעי, הביעו עמדה נחרצת לגבי רצונם לסייע לחלשים ולגרום לצדק חלוקתי כולל במדינת ישראל, ו-250,000 תושבי רשויות עוטף נתב״ג מחזקים את ידיהם".

מאות דוחות במבצע רחב היקף בגזרת השפלה לאכיפת שימוש בטלפון סלולרי בנהיגה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מאות דוחות במבצע רחב היקף בגזרת השפלה לאכיפת שימוש בטלפון סלולרי בנהיגה

ידיים על ההגה - לא על הסלולר. משטרת ישראל קיימה אתמול מבצע רחב היקף בגזרת מרחב שפלה נגד עבירות השימוש בטלפון נייד בזמן הנהיגה. במהלך המבצע נרשמו למעלה מ-400 דוחות תנועה, 255 מהם בגין שימוש בטלפון סלולרי בעת נהיגה.

לא רק בקיץ - איך לתחזק את בריכת השחייה הביתית בתקופת החורף? - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

לא רק בקיץ - איך לתחזק את בריכת השחייה הביתית בתקופת החורף?

חשוב מאד לתחזק את הבריכה הביתית על בסיס שוטף וקבוע, לדאוג שהדפנות תהיינה נקיות כל הזמן, ששום דבר לא יפריע למשאבות או למעברי המים וכמובן לבדוק שכל האמצעים החשמליים פועלים כשורה ולא עלול היות קצר בשל שימוש לקוי. בעזרת פעולות התחזוקה תהיה הבריכה גם נקייה ומתאימה לשימוש וגם - לא פחות חשוב - בטוחה.

תאונת דרכים ברח' דוד המלך בלוד - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

תאונת דרכים ברח' דוד המלך בלוד

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף רמלוד הוזעקו לפני זמן קצר לרחוב דוד המלך בלוד בעקבות דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות רוכב אופניים חשמליים ורכב חונה. חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף רמלוד שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לנפגע אחד (רוכב האופניים) כאשר מצבו מוגדר קל עד בינוני והוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים. נסיבות האירוע בבדיקה. זירת התאונה בלוד - צילום: דוברות איחוד הצלה