יום שלישי, 20 במרץ 2018, ד' ניסן ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

פנחס עידן: "רש"ת לא תשלם ארנונה לאף רשות מקומית, אלא תעביר חלק מהרווחים  לאוצר המדינה!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פנחס עידן: "רש"ת לא תשלם ארנונה לאף רשות מקומית, אלא תעביר חלק מהרווחים לאוצר המדינה!"

יו"ר ועד העובדים של רשות שדות התעופה בישראל, פנחס עידן, התפלא לקרוא בפייסבוק וב"רמלודנט-באר יעקב" על הישגים לכאורה של הרשויות העוטפות את נתב"ג שיקבלו החל מהשנה הנוכחית מיליוני ש"ח מרש"ת. פנחס עידן פנה אל מערכת "רמלודנט-באר יעקב" כדי להביא לידיעת הציבור את האמת וכל האמת על ההסכם, שנחתם בין רש"ת להסתדרות הכללית החדשה בדבר העברת 50% מהרווחים של רש"ת (אחרי ניכוי כל ההוצאות) לאוצר המדינה.

מגעים מתקדמים להקמת שלוחה של הטכניון בלוד - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מגעים מתקדמים להקמת שלוחה של הטכניון בלוד

למהלך שותף גם ראש העיר רמלה, מיכל וידל. ראש עיריית לוד עו"ד יאיר רביבו: "בהמשך תצטרף רמלה למהלך וכשהקמפוס הזה יגדל, אז יחד עם ידידי מיכאל וידל, נחיה מחדש את שטח תיכון רמלה-לוד ונתחייב יחד שתהיה פה אוניברסיטת רמלה-לוד. המשמעות של פתיחת פקולטה להנדסה של הטכניון בלוד, תהווה מהלך דרמטי חשוב מאין כמותו לאזור כולו".

הנחיות מד"א כדי לעבור בשלום וללא תאונות את ההכנות לקראת חג הפסח - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הנחיות מד"א כדי לעבור בשלום וללא תאונות את ההכנות לקראת חג הפסח

הנחיות מד"א כיצד לבצע החייאה וכיצד לטפל בכוויות, הרעלות ותאונות ביתיות פסח נקי מפציעות: המלצות מד"א לניקיון פסח בטוח וזהיר לקראת חג הפסח שיחול בעוד כ- 3 שבועות, במד"א מזהירים מהסכנות האפשריות במהלך הניקיונות לחג ומדגישים להימנע מהעברת חומרי ניקוי לבקבוקי שתייה

הקץ לטרטור האזרח בדבר תשלום למד"א עבור הסעתו לבית החולים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הקץ לטרטור האזרח בדבר תשלום למד"א עבור הסעתו לבית החולים

הצעתה של ח"כ שולי מועלם-רפאלי (יו"ר סיעת הבית היהודי) לתיקון חוק מד"א עברה בקריאה שנייה ושלישית בכנסת * התיקון לחוק מחייב את בתי החולים להעביר למד"א מידע אודות מטופלים שפונו ע"י הארגון וזאת על מנת שמד"א יסדיר ישירות מול קופות החולים את עלות הפינוי באמבולנס - ובכך להקל על האזרח ולהוציאו ממעגל התשלומים * מנכ"ל מד"א, אלי בין: "מדובר בבשורה משמחת שתקל על האזרחים להסדיר את התשלום עבור שירות פינוי אמבולנס"

אליקו הוא האומן השלישי שרכש דירה בפרויקט בשכונה המוסיקלית - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

אליקו הוא האומן השלישי שרכש דירה בפרויקט בשכונה המוסיקלית

שדר הרדיו המוביל, אליקו, הוא האומן השלישי אחרי אייל גולן וצביקה פיק שהבטיחו את רכישת הדירות בשכונה המוסיקלית. מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו, מסר, כי מאז הבוקר התקבלו פניות רבות של לקוחות מכל הארץ המתעניינים בפרויקט. "אייל גולן צביקה פיק ואליקו, הם אומנים מהשורה הראשונה במדינה ולכבוד לנו ולפרויקט שהם הצטרפו כרוכשים". עכשיו רק נותר לדעת, מי העיר הזוכה...? באר יעקב...? רמלה...? לוד...? ממש בעוד כמה דקות יתגלה הסוד. מכל מקום, היום בתכנית של אליקו ב 91 אפ אם, נמשכת החגיגה.