יום רביעי, 23 באוגוסט 2017, א' אלול ה' תשע"ז
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

ראש המועצה האזורית "עמק לוד" דוד יפרח שיתף ושאל את תושבי המועצה אם שינוי שם המועצה יתרום למיתוגה? - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ראש המועצה האזורית "עמק לוד" דוד יפרח שיתף ושאל את תושבי המועצה אם שינוי שם המועצה יתרום למיתוגה?

המועצה האזורית "עמק לוד" החליטה לצאת למבצע למיתוג המועצה, באמצעות שיתוף תושבי תשעת היישובים המכילים את המועצה האזורית. השאלה הראשונה שעלתה לאוויר באמצעות האתר האינטרנטי של המועצה האזורית היתה, האם שינוי שם המועצה האזורית והחלפתו, יתרמו למיתוג המועצה. להלן נוסח השאלה כפי שהוצגה באתר: " האם כחלק מתהליך המיתוג שמתקיים במועצה, יש לשנות את שם המועצה?

עולים על מדים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

עולים על מדים

233 עולים חדשים מצפון אמריקה נחתו בנתב"ג בטיסה מיוחדת של ארגון "נפש בנפש". כשליש מהם צעירים שצפויים בחודשים הקרובים להתגייס לצה"ל. אלכסנדר מברוקלין: "בתור ילד בארה"ב, תמיד הסתכלתי בהערצה על אותם צעירים וצעירות לבושי מדי הזית. עכשיו שהתבגרתי הבנתי שאני רוצה להיות אחד מהחיילים שזוכים לשמור על המדינה." צעיר העולים תינוק בן 8.5 חודשים, המבוגר שבהם בן 79.

פסטיבל חוויה בכרם 4 במועצה אזורית גזר יוצא לדרך! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פסטיבל חוויה בכרם 4 במועצה אזורית גזר יוצא לדרך!

זו השנה ה- 4 שבה יתקיים פסטיבל חוויה בכרם ביוזמתו של ראש המועצה, פטר וייס, שמטרתו לסייע לבעלי העסקים לקדם את עסקיהם ולתת ביטוי לכישרונם הרב. הקהל הרחב מוזמן ליהנות מ- 3 ימים של טעימות יין, מופעי תרבות, יריד מכירות אמנים ובתים פתוחים, מופע לילדים ועוד. הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 7.9.2017 – 9.9.2017 אירוע הפתיחה ביום חמישי (7.9.2017) יתקיים ברחבה של יקבי ברקן, חולדה ובימים שישי ושבת (8.9.2017 - 9.9.2017 ) יתקיים יריד אמנים ובתים פתוחים ביישובים סתריה וכרמי יוסף.

אברהם בן-אנו איש החסד - מוסד של נתינה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

אברהם בן-אנו איש החסד - מוסד של נתינה

אבי (42), נשוי לז'נט ואב לשלושה ילדים, לודאי מושרש אשר חווה צער וכאב רב כאשר איבד את שני הוריו ואת אחותו בגלל המחלה הארורה, החליט להנציח את אהוביו בעשייה למען הנזקקים, באמצעות אספקת מזון לתינוקות ולקשישים ולכל אלה שזקוקים למזון בגילאים השונים. לפני כשנה וחצי החליט אבי למסד את פעילות החסד, דבר שחייב את הקמת העמותה, כך שההנצחה קיבלה משמעות ומבטיחה מין נצחיות ועקביות. השבוע הוא ביקש לנצל את הבמה ולפנות אל תושבי האזור האהובים שירתמו לקראת ראש השנה למען חסרי האונים שידם אינה משגת. אבי בן-אנו: "עמותת "אשל נועם אברהם" מוכנה לקבל כל תרומה מכל אחד, ללא מגבלת סכום, כי כל שקל יכול להצטרף לעוד שקל עד שבסופו של התהליך אפשר יהיה להעניק לעוד משפחה לחם ומטרנה".