יום שני, 25 במאי 2020, ב' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט באר יעקב

חדשות אזורינט

בקבוק תבערה נזרק לעבר רכבו של ראש המועצה בבאר יעקב

בקבוק תבערה נזרק לעבר רכבו של ראש המועצה בבאר יעקב

פורסם בתאריך:


בקבוק תבערה נזרק לעבר רכבו של ראש המועצה המקומית באר יעקב, ניסים גוזלן, אתמול שעה קלה אחרי חצות.

לא היו נפגעים בנפש.

הרכב ניזוק קל - בעיקר בחלקו הקידמי.


 
בקבוק תבערה נזרק אמש (מוצ"ש) לעבר רכבו של ראש המועצה בבאר יעקב, ניסים גוזלן, המשטרה בשעה זו עדיין חוקרת את האירוע.


אף שהרקע למעשה אינו ידוע בשעה זו, תושבים בבאר יעקב אמרו כי יש ככל הנראה חוט מקשר בין אירועי ההצתה הקודמים של גני הילדים בבאר יעקב לבין האירוע אמש.

לדברי אחד התושבים: "אני מאמין שיש קשר בין הצתות של שני גני ילדים בשבועיים האחרונים, לבין ידויי הבקת"ב (בקבוק תבערה) לעבר מכוניתו של גוזלן" לדברי התושב: "האוירה בישוב הקטן רותחת מאד, בעיקר בגלל ההתחייבויות הכספיות. מדובר בחובות לעמותות, לספקים ועוד שנאמדים בשוטף בגרעון ענק של כ-60 מיליון שקלים. החובות האלה לספקים נגררים כבר חודשים ואף שנים. מה גם שהגרעון העצום הזה יושב כאבן ריחיים על התושבים, שציפו לשינוי אחרי הבחירות. שינוי שלא קרה".

התושב מסביר: "אני לא מצדיק את האירועים האלה, צריך לזכור שמדובר באירועים פליליים, קיצונים וחמורים. אני מציע למשטרה לבדוק את האפשרות הזו".
 
נציין כי בבחירות האחרונות זכה ניסים גוזלן בראשות המועצה בקרב צמוד מול מוטי פרנקו. אחד התושבים הסביר כי: "התושבים כאן ברובם מאד לא אהבו את הבחירה. מול גוזלן לא התחרה מועמד ראוי, וגוזלן נבחר כברירת מחדל, כי לא נמצאה אלטרנטיבה אחרת. העובדה שפרנקו חבר אליו, ואנשיו קיבלו משרות ותפקידים, אינה משקפת את הרצון של התושבים בשינוי. פרנקו הבטיח לתושבים שינוי, בפועל הוא חבר לראש המועצה ולא פועל לשנות דבר. יש הרבה מאד כעס על מה שקורה כאן, והתושבים חשים מאד מתוסכלים".

חשוב לציין כי לצד אמירות אלה, יש מי שטוענים את ההפך הגמור, וסבורים כי מדובר בראש מועצה שפועל ימים כלילות למען  קידום הישוב והתושבים.
 
ראש מחלקת הבטחון במועצה, מעודה, אישר כי בקת"ב נזרק לעבר רכבו של ראש המועצה אמש: "הגעתי לשם. לא היו נפגעים. רק הפגוש הקדמי  של הרכב נפגע באופן קל. היה שם קצין משטרה שבדק את הרכב".

על רצף האירועים התמוה, אמר מעודה: "יכול להיות מצב שזה צירוף מקרים כלשהו. משטרת ישראל צריכה לבדוק את הנושא, היא האחראית על בדיקת והסקנת מסקנות באירועים כגון אלה".


דובר המועצה, אריה אפשטיין אמר בשיחה עם אזורינט, כי "קשה לי להאמין שמדובר בהצתה של גורמים פוליטיים, הבחירות הסתיימו זה מכבר, וגם אוייביו הפוליטיים של גוזלן, כולם קיבלו תפקידים. נכון שאנחנו יישוב קטן ובבחירות האמוציות היו חזקות, ואפילו חצו משפחות, כפי שזה קורה ביישובים קטנים, אבל כשזה נגמר זה נגמר. אני מאמין שהמשטרה תמצא את האשמים".

דוברת מרחב השפלה במשטרת ישראל, רפ"ק לאה זוהר מסרה בתגובה: "התקבל דיווח על זריקת בקבוק תבערה לעבר רכבו של ראש המועצה. כוחות משטרה וחבלן הגיעו לזירה ,לרכב נגרם נזק קל ,הרקע והנסיבות בחקירה. בשלב זה נעצרו שלושה חשודים שנמצאים בתחנה והחקירה בעיצומה".

שר הפנים גדעון סער גינה בחריפות את הצתת רכבו של ראש מועצת באר-יעקב ניסים גוזלן.

קודם כניסתו לישיבת הממשלה התייחס שר הפנים גדעון סער לנוא ואמר:: "יש לטפל ביד ברזל במקרים של אלימות נגד נבחרי ציבור".
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: