יום רביעי, 23 בספטמבר 2020, ה' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט באר יעקב

חדשות אזורינט

פרויקט "במעלה המצוינות" יוצא לדרך בבית חינוך "ספיר" בלוד

פרויקט "במעלה המצוינות" יוצא לדרך בבית חינוך "ספיר" בלוד

פורסם בתאריך:


בית חינוך ספיר בלוד הינו בית ספר קהילתי המונה כיום כ- 320 תלמידים, 29 מורות, 4 תומכות הוראה, מזכירה ואב בית. אוכלוסיית התלמידים המזינה את בית הספר מורכבת מישראלים ילידי הארץ, עולים וותיקים, עולים יוצאי חבר העמים, עולם יוצאי אתיופיה, ערבים, נוצרים ומוסלמיים.
בית הספר שואף לקדם הישגים לימודיים ומכוון את תלמידיו להישגיות, חדשנות ויצירתיות מתוך אמונה שכל תלמיד יכול לשאוף, להצטיין ולממש את מלוא הפוטנציאל שבו.
יוזמת המצוינות נהגתה בבית הספר, ע" המורה ורכזת שכבת ז'-ח', אליזבט קטאשווילי, בשל הצורך לתת מענה למציאות משתנה עימה נאלצו להתמודד בשנים האחרונות, בעיקר עקב הירידה שחלה במוטיבציה של התלמידים והקהילה ללמידה ולהישגים, ובשינויים  שהתחוללו בהרכב אוכלוסיית התלמידים המזינה את בית הספר, נוסף על עזיבתם של תלמידים רבים את בית הספר.
מציאות משתנה זו, הובילה את הצוות החינוכי לחשיבה מחודשת  שתוצאותיה יצירת שינוי וחדשנות בבית הספר. המטרה היא שתלמידי בית הספר יגיעו למיצוי יכולותיהם, למצוינות ולהישגים גבוהים בתחומים קוגניטיביים וחברתיים בסביבה לימודית מאפשרת, תומכת ומעודדת. פורום התוכנית שואף לגייס את הקהילה הסובבת, תורמים מקרב התעשיות בעיר, אנשי רשות מקומית ומשרד החינוך במטרה לפרוץ ולהתגבר על נחשלות תרבותית, כלכלית ומנטאלית ובמטרה לאפשר לתלמידים להיטיב את חייהם.
התלמידים ישאפו ויציבו לעצמם מטרות גבוהות ואתגרים לימודיים, חברתיים והתנהגותיים תוך רכישת ארגז כלים לעתיד. תלמידים והורים יחוו חוויות של הצלחה ומצוינות. התוכנית תעלה את המוטיבציה, הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות של התלמידים המשתתפים.
אכן יוזמה מבורכת בבית חינוך "ספיר" בשאיפה להצלחה!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: