יום שני, 25 במאי 2020, ב' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט באר יעקב

חדשות אזורינט

רמלה: לוחות האסבסט לא פונו עדיין מבית הספר

רמלה: לוחות האסבסט לא פונו עדיין מבית הספר

פורסם בתאריך:בהמשך לכתבה קודמת בעניין, (רמלה: הפסולת פונתה אך הועברה אל בית הספר )  גורמים מבית הספר היסודי "אל עומריה" פנו שוב ל"אזורינט" והתרעמו על כך שעיריית רמלה והמשרד להגנת הסביבה, במקום להביא לפתרון ענייני ולסלק את לוחות האסבסט והפסולת המסוכנת מהכניסה למוסד החינוכי, בו לומדים מאות תלמידים, עסוקים בניסיונות לפתור את התעלומה מי הזיז והעביר את לוחות האסבסט והפסולת המסוכנת לשערי בית הספר.

נציין כי עד ליום זה, טרם פונו לוחות האסבסט, וערימות הפסולת.

גורמים מבית הספר "אל עומריה" ברמלה  טוענים כי עד לרגע זה ניצבים ועומדים בכניסה לבית הספר "אל עוצריה" ברמלה ערימות פסולת בניין ולוחות אסבסט מסוכנים. עוד זעמו הגורמים על כי עיריית רמלה והמשרד להגנת הסביבה מגלים אזלת יד, ולא טיפלו עד כה בסילוק הפסולת המסוכנת ולוחות האסבסט מהכניסה לבית הספר, בו לומדים מאות תלמידים צעירים.
 
  
גורמים מביה"ס אמרו השבוע ל"אזורינט" כי: "עיריית רמלה והמשרד להגנת הסביבה מזלזלים בחיי התלמידים והתושבים באופן מופגן. מדובר במפגע אקולוגי חמור, המסכן את בריאותם של תלמידי בית הספר, צוות המורים ותושבי המקום. אנו מבקשים טיפול ענייני ומיידי בסילוק הבעיה מפתח בית הספר. ואנו מקוים כי הפעם המשרד להגנת הסביבה ועיריית רמלה לא יגלגלו עיניים, ולא יגלגלו את הפסולת המסוכנת לאזור אחר. יש לטפל באסבסט ולהטמינו באתרים המיועדים לכך, בהתאם לחוק".


 
 


מהמשרד להגנת הסביבה נמסר:

"בעקבות פנייתכם, עובדי המשרד להגנת הסביבה ועיריית רמלה יצאו לסייר במקום. באתר נצפה לוח אסבסט שבור, בכניסה לבית הספר. בעקבות זאת, עיריית רמלה התחייבה לפנות את הלוח עד מחר. המשרד ימשיך לעקוב אחרי המקרה עד להסרת המפגע בהקדם האפשרי".
 
תגובת עיריית רמלה בעניין תפורסם לכשתגיע. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: