יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט באר יעקב

חדשות אזורינט

שונה זה יפה

בבית ספר "אמנים" ברמלה עושים השתדלות לקראת חברת מופת

פורסם בתאריך:


בשבוע שעבר התכנסו תלמידי בית ספר "האמנים" והעלו על נס את השונות ביניהם.         בתוך כך למדו: "איזה כייף שיש המון חברים, המון חברים בכל מיני צבעים", שהרי כולנו שווים, חשובים ומקובלים.
תלמידי כיתה ג'2 והמחנכת זהבה רוטמן, רכזת החינוך החברתי בבית הספר, הדגישו את ערך כבוד האדם כבסיס לחברת מופת בה ישכנו סובלנות ושוויון.   יש לזכור "הזכות לכבוד, והחובה לכבד!"    תלמידי הכיתה התחייבו בשם כל התלמידים לקחת אחריות, לכבד את האחר, לקבל אותו ולחבק אותו! התלמידים שרו  "מכל החברים שלי קיבלתי את הטוב, את החיוך נתן לי החבר הכי קרוב", שהרי מכל אחד מקבלים משהו מיוחד.
צוות מורי בית הספר, הורים ותלמידים, חתמו על אמנה המחייבת השתדלות למען חברת מופת, ובמהלך היום הכינו תלמידי כיתות ז-ט מחטיבת הביניים קריית אמנים, פעילויות, משחקים והפתעות לתלמידי שכבות א'-ב'. התלמידים הבוגרים הפגינו בגרות ואחריות בבואם להעביר את המסר החשוב – "האחר הוא אני".
מיכל דדון, מנהלת בית הספר, הודתה לצוות החינוכי על תרומתם להטמעת הנושא הנלמד: "ברצוני להודות מקרב לב לזהבה רוטמן, רכזת חינוך חברתי בבית ספר "אמנים" על ההשקעה הרבה ועבודה מקצועית יחד עם הצוות החינוכי. יחדיו יצרנו גאוות יחידה ותחושת משפחתיות שאין כמוה. נעים לראות את התלמידים מגיעים יום יום בשמחה רבה לבית הספר. יישר כוח.  תודה נוספת שלוחה למנהלת החטיבה הגב' אורית כוכבי, לצוות החטיבה וכמובן לתלמידים הבוגרים. תלמידי כיתות א'-ב' נהנו מאוד משלל פעילויות מגוונות בנושא "האחר הוא אני" והודו לתלמידים על כך. מקווה שנמשיך יחדיו לשתף פעולה גם בהמשך. "
אורית כוכבי, מנהלת החטיבה, הודתה אף היא לצוותי החינוך. כוכבי: "ברצוני להודות מעומק הלב לצוות חטה"ב, אשר עמל יחד עם התלמידים בהכנת מערכי שיעור עבור תלמידי כיתות א'-ב'. תודה נוספת למיכל דדון, שפתחה בפנינו את דלתות בית הספר ואפשרה למפגש התלמידים להתקיים."               

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
מעולה
עדי | 01:45   12.05.16