יום רביעי, 21 בנובמבר 2018, י"ג כסלו ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

עמדתי במשימה! / טור אישי - עו"ד יאיר רביבו - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

עמדתי במשימה! / טור אישי - עו"ד יאיר רביבו

ראש עיריית לוד כותב בטור אישי, על השמחה הגדולה שהציפה אותו לאחר הניצחון הגדול בבחירות של 2013, תחושת האחריות הגדולה שליוותה את האופוריה של הזכייה, והסיפוק הרב בו הוא חש היום, לקראת סיום הקדנציה הראשונה שלו. זאת, לנוכח העובדה שהעירייה תחת ניהולו סיימה את שנת התקציב 2017, בעודף של כ-27 מיליון ₪, לאחר שהייתה בעבר בגירעון של 300 מיליון ש"ח!

חוק הלאום: פרופסור קרנמיצר, בוא ללוד, קפה עלי - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

חוק הלאום: פרופסור קרנמיצר, בוא ללוד, קפה עלי

חוק הלאום במתכונתו לא יוכל לשמור על שכונתי בלוד לשמר את הצביון היהודי שלה בהרחבה צפויה, שהיא תקוותה היחידה של שכונה להצליח לשמור על המשפחות שהגיעו שגדלו ומעוניינות לחלץ עצמן מדירות עולים ששטחן לא עולה על חמישים ושבעה מטרים רבועים

קרניים על הראש - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

קרניים על הראש

חשבו חכמי העיר ימים ולילות ולבסוף החליטו להביא יועץ משפטי (לא נבחר במכרז למקום ראשון), לא עזר. החליטו להביא מהנדסת עיר (מהנדסת תנועה בהכשרתה) שתבנה את העיר – גם לא עזר. הביאו אדריכלית ( רפרנטית של רובע 5 בירושלים) – לא עזר. ואז הביאו כוכבת מיוקנעם כמנהלת אגף רישוי ובניה – לא עזר, והמצב רק הלך החמיר.

5 טיפים לבחירת שלטים למשרד - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

5 טיפים לבחירת שלטים למשרד

בעל עסק שצריך לבחור אמצעי שילוט עבור העסק או המשרד שלו צריך להשקיע בכך לא מעט מחשבה. כיום קיימים בשוק סוגים ודגמים רבים של אביזרי שילוט ולא כולם יהיו מתאימים לכל עסק או יתאימו למטרות העסקיות שלו. כאשר מקדישים את הזמן ותשומת הלב – תהיה הלימה בין מהות העסק לבין אביזרי השילוט שייבחרו עבורו.