יום ראשון, 31 במאי 2020, ח' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

הסרת קעקועים בלייזר – טכנולוגיה מתקדמת ללא סיכון, ובמחיר שפוי - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

הסרת קעקועים בלייזר – טכנולוגיה מתקדמת ללא סיכון, ובמחיר שפוי

בשנים האחרונות אפשר לספר כי הסרת קעקוע בלייזר הפכה להליך פשוט ביותר ונפוץ המאפשר להסיר את הקעקוע ללא עקבות או תופעות לוואי ובמחירים שאינם מרקיעי שחקים. נשמע לכם מוכר? צריכים להסיר את הקעקוע אבל חוששים שאולי יידרש מכם יותר מטיפול אחד? לפני שאתם ניגשים לבצע הליך של הסרת קעקוע הנה כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון והנה הם מובאים במאמר הכתוב לפניכם.

עובדים מהבית או שהילדים סתם משועממים? שש הפעלות לילדים בבידוד - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

עובדים מהבית או שהילדים סתם משועממים? שש הפעלות לילדים בבידוד

בימים אלו, שהם ימים מאתגרים ואינם רגילים, שבהם אנו צריכים לשלב הן עבודה מהבית והן לדאוג ולטפל בילדים אשר שוהים בבית, אנו נדרשים לשנס מותניים בעת הבידוד, ולהצליח בכל המשימות הנדרשות מאיתנו. אז אם גם אתם שוהים בבית עם הקטנטנים, אספו עבורכם שש הפעלות אותן תוכלו לבצע עם הילדים בבית בתקופת הבידוד.

כזה מנהל משאבי אנוש אתם מחפשים - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

כזה מנהל משאבי אנוש אתם מחפשים

מנהל משאבי אנוש הוא האחראי על התחום החיוני ביותר לכל חברה, העובדים. לימוד משאבי אנוש מכין את בוגריו לעסוק בשיבוץ עובדים נכון, בניית הכשרות, איתור של מועמדים איכותיים ומיון שלהם ועוד. במאמר זה נדבר על התכונות הנדרשות ממנהל משאבי אנוש, כך שיוכל לתפקד בצורה האופטימלית. ננסה לתאר את מנהל משאבי האנוש האידיאלי.

ביטוח תאונות אישיות - כי הכל יכול לקרות - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

ביטוח תאונות אישיות - כי הכל יכול לקרות

החיים הם ממלכת אי הוודאות. אי אפשר לדעת לאיזה עולם נקום מחר בבוקר, האם דווקא הפעם כאשר נרד במדרגות נחליק ונשבור חוליות בגב, או נקבל מהלומה בראש. לרוב, יש פיתוי להדחיק את הסכנות הרובצות בכל פינה, ולהרגיש תחושה מזויפת של שליטה. ביטוח תאונות אישיות נועד לאנשים אשר לא מעוניינים בשליטה מזויפת, ורוצים לקחת אחריות על גורלם ועל גורל משפחותיהם. 

מהו מעשה מגונה? ומהו העונש בגין מעשים אלו? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מהו מעשה מגונה? ומהו העונש בגין מעשים אלו?

היקף מעשים אלה בישראל הוא נרחב ונאשמים אשר הואשמו בגין עבירות מין מסוג זה, הם מכל מיני סוגים של אוכלוסייה. אנו עדים כי אפילו נשיא המדינה מר משה קצב הורשע בגין עבירת אונס ומעשה מגונה, כאשר ניצל את מרותו וביצע עבירות מין בשלוש נשים שונות, כאשר הן היו כפופות למרותו.