יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

כזה מנהל משאבי אנוש אתם מחפשים - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

כזה מנהל משאבי אנוש אתם מחפשים

מנהל משאבי אנוש הוא האחראי על התחום החיוני ביותר לכל חברה, העובדים. לימוד משאבי אנוש מכין את בוגריו לעסוק בשיבוץ עובדים נכון, בניית הכשרות, איתור של מועמדים איכותיים ומיון שלהם ועוד. במאמר זה נדבר על התכונות הנדרשות ממנהל משאבי אנוש, כך שיוכל לתפקד בצורה האופטימלית. ננסה לתאר את מנהל משאבי האנוש האידיאלי.

ביטוח תאונות אישיות - כי הכל יכול לקרות - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

ביטוח תאונות אישיות - כי הכל יכול לקרות

החיים הם ממלכת אי הוודאות. אי אפשר לדעת לאיזה עולם נקום מחר בבוקר, האם דווקא הפעם כאשר נרד במדרגות נחליק ונשבור חוליות בגב, או נקבל מהלומה בראש. לרוב, יש פיתוי להדחיק את הסכנות הרובצות בכל פינה, ולהרגיש תחושה מזויפת של שליטה. ביטוח תאונות אישיות נועד לאנשים אשר לא מעוניינים בשליטה מזויפת, ורוצים לקחת אחריות על גורלם ועל גורל משפחותיהם. 

מהו מעשה מגונה? ומהו העונש בגין מעשים אלו? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מהו מעשה מגונה? ומהו העונש בגין מעשים אלו?

היקף מעשים אלה בישראל הוא נרחב ונאשמים אשר הואשמו בגין עבירות מין מסוג זה, הם מכל מיני סוגים של אוכלוסייה. אנו עדים כי אפילו נשיא המדינה מר משה קצב הורשע בגין עבירת אונס ומעשה מגונה, כאשר ניצל את מרותו וביצע עבירות מין בשלוש נשים שונות, כאשר הן היו כפופות למרותו.

*יום הזיכרון העצוב שלי"  מאת הרב יעקב גלויברמן. - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

*יום הזיכרון העצוב שלי" מאת הרב יעקב גלויברמן.

בכל שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, אני נזכר בזיכרונות עצובים מימי שירותי הצבאי, המחזירים אותי 38 שנים לאחור, כקצין במלחמת לבנון הראשונה "שלום הגליל" בשנת 1982. כאשר אני נזכר בחללי צה"ל, הפרחים הצעירים שנקטפו בדמי ימיהם, הלב עולה על גדותיו עם כל זיכרון שמציף אותי. 

רמקולים ומגברים - ציוד חובה בעולם המוזיקה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

רמקולים ומגברים - ציוד חובה בעולם המוזיקה

מוזיקה מלווה אותנו מאז ומעולם, כחלק מהותי ובלתי נפרד מהחיים החברתיים והאנושיים שלנו. ואולם בעשורים האחרונים השתנה בצורה משמעותית עולם המוזיקה, כאשר את הכלים הקלאסיים, מחליפים כלי נגינה אשר המתבססים על הפקת מוזיקה בצורה אלקטרונית. מבחינה לוגיסטית מדובר על שינוי משמעותי ביכולות הנגינה של אנשים רבים, אשר מחייב ביצוע התאמות מבחינת ציוד.

השכרת מצננים לאירועים - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

השכרת מצננים לאירועים

האירוע שלך יכול להתקיים בכל יום לאורך השנה ואף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה מזג האוויר בחוץ. אם האירוע שלך אינו מתוכנן לעונת החורף, ניתן להעריך שיהיה חם ושהאורחים שלך ישמחו מאד למעט אוויר קר. אם בעבר הפתרון היה בצורת מאווררים מאולתרים ורועשים, היום התקדם עולם האירועים גם בתחום זה וניתן להציב מצננים שיעניקו משב רוח רענן ונעים.