יום חמישי, 13 באוגוסט 2020, כ"ג אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

זימון לחקירה במשטרה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

זימון לחקירה במשטרה

במציאות של היום, בעלי עסקים רבים עושים טעויות במהלך בעלות על עסק פעיל ונקלעים להעלמת מס, המאפשרת להגדיל את ההכנסות ללא דיווח על כך לרשויות המס במדינה - ובכך להימנע מתשלומי מס גבוהים יותר המחייבים כל עסק על פי חוק. מעשה זה נחשב לעבירה פלילית חמורה, שבגינו נפתחים תיקי חקירה רבים ומתנהלים הליכים פליליים ארוכים המסתיימים לא אחת בעונשים כבדים.

לא מתפשרים על פחות ממצבר שנפ - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

לא מתפשרים על פחות ממצבר שנפ

נהגים רבים לא נותנים על כך את הדעת, אבל לקופסה הקטנה הנמצאת בתוך הרכב יש כוח רב. כן, מדובר במצבר הרכב שיש לו כוח עצום של ממש כאשר מדובר באספקת החשמל לרכב ובהתנעה שלו. למעשה, איננו יכולים להתניע את הרכב ללא מצבר, ולכן חשוב להקפיד ולהחליף את המתבר במידת הצורך. אחד המצברים האיכותיים יותר הקיימים היום הם מצברי שנפ שכדאי להכיר קצת יותר לעומק.

דרושה: חברת הובלה בלוד - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

דרושה: חברת הובלה בלוד

מעבר דירה הוא ללא ספק אחד האירועים המרגשים יותר הקיימים. סוף כל סוף את עוברים לדירה חדשה שחיכיתם להיכנס אליה במשך זמן רב כל כך. אך עם משב הרוח החדש של המעבר מגיע גם הלחץ שבהכנות לקראתו. כי יש לכם חפצים רבים לארוז ולאחר מכן גם להוביל. אבל מי אמר שאתם צריכים לעשות את זה לבד? בשביל זה יש חברת הובלות.

שרותי הקמת אתרים לעסקים - כך תחזירו את העסק המקומי שלכם לחיים בעקבות תקופת הקורונה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

שרותי הקמת אתרים לעסקים - כך תחזירו את העסק המקומי שלכם לחיים בעקבות תקופת הקורונה

אחת המהפכות הגדולות ביותר שחוללה תקופת הקורונה היא ההשפעה על עולם הקמעונאות - הקונים נמנעים מחנויות פיזיות, יותר ויותר עסקים סוגרים את דלתותיהם, המכירות המקוונות תפסו תאוצה, ומעבר לעסקים הגדולים גם העסקים המקומיים, הקטנים והבינוניים העבירו את כלל הפעילות העסקית שלהם למקוונת.

הסרת קעקועים בלייזר – טכנולוגיה מתקדמת ללא סיכון, ובמחיר שפוי - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

הסרת קעקועים בלייזר – טכנולוגיה מתקדמת ללא סיכון, ובמחיר שפוי

בשנים האחרונות אפשר לספר כי הסרת קעקוע בלייזר הפכה להליך פשוט ביותר ונפוץ המאפשר להסיר את הקעקוע ללא עקבות או תופעות לוואי ובמחירים שאינם מרקיעי שחקים. נשמע לכם מוכר? צריכים להסיר את הקעקוע אבל חוששים שאולי יידרש מכם יותר מטיפול אחד? לפני שאתם ניגשים לבצע הליך של הסרת קעקוע הנה כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון והנה הם מובאים במאמר הכתוב לפניכם.