יום שישי, 24 בינואר 2020, כ"ז טבת ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מהו ייפוי כוח מתמשך?   כתבה מאת עו"ד קרן לוי  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מהו ייפוי כוח מתמשך?  כתבה מאת עו"ד קרן לוי 

ייפוי כוח מתמשך הנו כלי משפטי לתכנון עתידו של אדם, המהווה תחליף לאפוטרופסות. זהו מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר, צלול, מעל גיל 18, לקבוע כיצד ועל-ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בהם בעצמו בשל מחלת זיקנה [דימנציה] או מוגבלות נפשית. 

טובה אבן חן פועלת להוזלת התחבורה הציבורית עבור תושבי לוד ורמלה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

טובה אבן חן פועלת להוזלת התחבורה הציבורית עבור תושבי לוד ורמלה

ישנם ראשי ערים הטוענים כי טוב יותר להיות ראש עיר מאשר להיות שר, כי הסמכויות והביצועים של ראש עיר הינם טובים ומהירים יותר. מי שיקרא ויתעמק בכתבה המתפרסמת כאן, יכול להבין כי טובה אבן חן , תושבת העיר לוד ואזרחית מן השורה בישראל, יכולה לומר כי בלי להיות ראש עיר או שרה, היא הצליחה לכוון את שר התחבורה לקראת מימוש הצעה אותה פירטה טובה בפני כב' השר, הצעה שתעשה צדק עם תושבי הערים לוד ורמלה אם וכאשר משרד התחבורה יתייחס אליהם כמו לתושבי ת"א וכל מי שייכללו במטרופולין מס 1 (תל-אביב).

5 סיבות שבגללן יותר ויותר ישראלים בוחרים ללמוד לתואר בחו"ל בשנים האחרונות - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

5 סיבות שבגללן יותר ויותר ישראלים בוחרים ללמוד לתואר בחו"ל בשנים האחרונות

כמעט כל אחד וכל אחת מאיתנו מכירים מישהו או מישהי שלמדו בחו"ל. לימודי מנהל עסקים בארה"ב, לימודי רפואת שיניים בהונגריה, לימודי אמנות בפירנצה, לימודי אדריכלות בברלין, תואר בבריטניה והאפשרויות כמובן עוד רבות ומגוונות. לפופולריות ההולכת וגדלה של האופציה של רכישת תואר אקדמי מעבר לים יש 5 סיבות עיקריות:

מהו ביטוח תרופות וממה תצטרכו להיזהר  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מהו ביטוח תרופות וממה תצטרכו להיזהר 

אנשים שמתחילים להתעניין בתחום הביטוחים נדהמים לגלות כמה ביטוחים קיימים, ואכן לא מעט נתפשים כהכרחיים, ועל כן לכל אחד ישנה אחריות לבחון אלו ביטוחים קיימים ואלו רלוונטיים במיוחד עבורו, אם מבחינת צרכים ואם מבחינת תפישת עולם, כאשר הפעם ניגע בביטוח תרופות.

מטפלים בחרדות ודיכאון בדרך הטבעית - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מטפלים בחרדות ודיכאון בדרך הטבעית

מדי יום ביומו אנו חשופים לתופעות שעלולות לפגוע בשקט הפנימי שלנו. תאונות דרכים, אירוע ביטחוני, מחלות או פרידה מבן/בת זוג או גירושים הם רק חלק מהאירועים שיכולים לערער את שגרת יומנו ולהשפיע על נפשנו. יש הנכנסים למצבים של חרדה ופחד, ויש החווים דיכאון שקט אך טורדני. חשוב להכיר את סימני התופעות האלה ולטפל בהן בהקדם. 

שיטות איטום קירות חיצוניים עם סיליקון - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

שיטות איטום קירות חיצוניים עם סיליקון

אנשי מקצוע בתחום הבנייה והשיפוצים יודעים שניתן להשתמש בסיליקון בדרכים רבות ושועות. בעזרת התכונות הייחודיות של החומר, ניתן להשתמש בו למטרות איטום קירות חיצוניים ופנימיים, ללא קשר לסביבה. הנה כמה מהיישומים של איטום סיליקון שיכולים לשמש גם אנשים פרטיים וגם קבלני שיפוץ.