יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

חימום תת רצפתי – פתרון החימום המתקדם ביותר - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

חימום תת רצפתי – פתרון החימום המתקדם ביותר

בשנים האחרונות, ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת, יותר ויותר אנשים בוחרים לחמם את הבית באמצעות חימום תת רצפתי. כיום, מערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים הפועלת באמצעות משאבת חום נחשבת לפתרון החימום המומלץ והמבוקש ביותר לטובת חימום הבית בהשוואה לשיטות חימום אחרות.

על פני האדמה – מהו סקר קרקעות  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

על פני האדמה – מהו סקר קרקעות 

כל פרויקט בנייה או סלילה מחייב בדיקה של הקרקע לפני תחילת העבודות. באמצעות בדיקה זאת ניתן להבין את טיב האדמה עליו מיועד לקום המבנה העתידי מבחינות רבות: סוג אדמה, צפיפות, זיהומים ועוד. בכתבה הבאה נציג בדיקה זו, הקרויה סקר קרקע מכמה היבטים: מדוע היא חשובה, מה מהלכה וכמה היא עולה.

ההיסטוריה המרתקת של שיטת הבניה הקלה בישראל ובעולם  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

ההיסטוריה המרתקת של שיטת הבניה הקלה בישראל ובעולם 

בניה קלה היא כבר מזמן נורמה ושם דבר בארצות המערב השונות.  אז מה זה בעצם בניה קלה? שיטת הבניה הקלה (נקראת גם בניה מתקדמת, או בניה טרומית) היא שיטת בניה המבוססת על הרכבה זריזה ונקייה של המבנה. חלקי המבנה מיוצרים במפעל בכמויות גדולות ומורכבים באתר הבניה. 

מתכננים לקנות דירה חדשה מקבלן בבאר יעקב? הנה 6 המלצות חשובות - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מתכננים לקנות דירה חדשה מקבלן בבאר יעקב? הנה 6 המלצות חשובות

בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות ומשקיעים מחפשים לעצמם דירה חדשה מקבלן בבאר יעקב.  הקרבה לערים הגדולות של אזור המרכז והמחירים הנוחים יותר של הדירות במגוון הפרויקטים שנבנים במקום, הופכים את היישוב המתפתח הזה לאטרקטיבי מאוד לזוגות צעירים, מבוגרים ולמשקיעים. גם אתם מחפשים דירה חדשה מקבלן באזור ורוצים לדעת מה חשוב לבדוק ולקבל טיפים באיתור הדירה הבאה שלכם בבאר יעקב? להלן מספר המלצות חשובות שיאפשרו לכם לאתר את הדירה המתאימה ביותר עבורכם.

מה הקשר בין נוטריון למשכנתא? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מה הקשר בין נוטריון למשכנתא?

רכישת דירה במימון בנקאי היא המסלול בו דוגל רוב הציבור בישראל. המשמעות היא שמגויס הון עצמי של 25-30% ממחיר הדירה וכנגד גיוס זה, מלווה הבנק את היתרה בהסדר הלוואה שנקרא משכנתא. הסדר זה שונה מהסדרי הלוואה אחרים ומאפשר לבנק בטחונות מובהקים יותר שלא ניתן לראות בהלוואות אחרות. אחרי הכל, מדובר על רכישת בית והבנק רוצה ערובה שיש לכם את יכולת ההחזר. אחת הדרישות שלו היא שנוטריון יחתום על הסכם המשכנתא שלכם. מהי מהות חתימה זו ומה המשמעות שעורך דין מסוג כזה אמון על מסמכי המשכנתא שלכם?

מתנות ליולדת עם סוואגי - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מתנות ליולדת עם סוואגי

לידה היא ללא ספק מאורע מרגש. אם חברה טובה ילדה, בת משפחה או כל אישה קרובה אחרת, אתם בוודאי מעוניינים לפנק אותה עם מתנה מיוחדת. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מתנות ליולדות ולא פעם, ההיצע הרב בתחום מתנות ליולדות יוצר בלבול ובעיקר חוסר ידיעה לגבי המתנה שתשמח בצורה הטובה ביותר את היולדת. מתנה ליולדת חייבת להיות מתנה איכותית וייחודית, על מנת לרגש ולשמח אותה ועל כן, חשוב מאוד לרכוש אותה במקום הטוב ביותר עבור מתנות מעין אלה.

למה צריך ויטמינים- המדריך השלם - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

למה צריך ויטמינים- המדריך השלם

התזונה בעלת חשיבות רבה בחיזוק המערכת החיסונית, בתפקוד הקוגניטיבי ותפקוד הפיזי בכלל. לרוע המזל, רוב האנשים לא מגיעים לתזונה מאוזנת או כזו שמותאמת לצרכים הבריאותיים שלהם ויש גם חומרים פעילים שקשה מאוד לקבל ממקורות תזונתיים בלבד או שהספיגה שלהם לא מספקת כאשר הם מגיעים בדרך זו. כאן נכנסים לתמונה ויטמינים ומינרלים המאפשרים לקבל חומרים מזינים בריכוז גבוה ואפקטיבי יותר. יש אומנם ויטמינים שגוף האדם מייצר בעצמו אך לא בקצב מהיר או בכמות מספקת. 

געגועיי לנבון - הילד מירושלים שצמח להיות נשיא המדינה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

געגועיי לנבון - הילד מירושלים שצמח להיות נשיא המדינה

אם ישאלו אותם/ן היום, מי היה יצחק נבון, האם ילדי/ות ישראל ידעו לענות על השאלה? מקווה שידעו. ואם לא, אולי אפשר לשאוב דווקא מסיפורו ודמותו קצת תקווה למציאות הפוליטית-חברתית של היום. פוסט מעניין שפורסם בשבוע שעבר ע"י אור ברזל, באתר אקטואליה המחוייב לאמת ולקוראיו בלבד, מביא תחקירים , חשיפות וכל מה שחשוב או מעניין- בפוליטיקה, בכלכלה, במדיניות ובשלטון החוק.