יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

*יום הזיכרון העצוב שלי"  מאת הרב יעקב גלויברמן. - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

*יום הזיכרון העצוב שלי" מאת הרב יעקב גלויברמן.

בכל שנה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, אני נזכר בזיכרונות עצובים מימי שירותי הצבאי, המחזירים אותי 38 שנים לאחור, כקצין במלחמת לבנון הראשונה "שלום הגליל" בשנת 1982. כאשר אני נזכר בחללי צה"ל, הפרחים הצעירים שנקטפו בדמי ימיהם, הלב עולה על גדותיו עם כל זיכרון שמציף אותי. 

רמקולים ומגברים - ציוד חובה בעולם המוזיקה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

רמקולים ומגברים - ציוד חובה בעולם המוזיקה

מוזיקה מלווה אותנו מאז ומעולם, כחלק מהותי ובלתי נפרד מהחיים החברתיים והאנושיים שלנו. ואולם בעשורים האחרונים השתנה בצורה משמעותית עולם המוזיקה, כאשר את הכלים הקלאסיים, מחליפים כלי נגינה אשר המתבססים על הפקת מוזיקה בצורה אלקטרונית. מבחינה לוגיסטית מדובר על שינוי משמעותי ביכולות הנגינה של אנשים רבים, אשר מחייב ביצוע התאמות מבחינת ציוד.

השכרת מצננים לאירועים - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

השכרת מצננים לאירועים

האירוע שלך יכול להתקיים בכל יום לאורך השנה ואף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה מזג האוויר בחוץ. אם האירוע שלך אינו מתוכנן לעונת החורף, ניתן להעריך שיהיה חם ושהאורחים שלך ישמחו מאד למעט אוויר קר. אם בעבר הפתרון היה בצורת מאווררים מאולתרים ורועשים, היום התקדם עולם האירועים גם בתחום זה וניתן להציב מצננים שיעניקו משב רוח רענן ונעים.

מה כדאי - מכולת או סופרמרקט? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מה כדאי - מכולת או סופרמרקט?

יוקר המחייה בישראל הוא מהגבוהים ביותר בעולם. יוקר המחייה מתחיל במחירי הדיור הגבוהים, ונגמר בסל המוצרים לצרכן, שהוא מהיקרים ביותר בעולם. יש גורמים שונים המשפיעים על מחירו הגבוה של סל המוצרים הישראלי. בידודה של ישראל מהרבה ממדינות המזרח התיכון, מונע העברה יבשתית של מוצרי מזון.