יום שישי, 10 באפריל 2020, ט"ז ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

חברה לתחזוקת מבנים: למי זה מתאים? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

חברה לתחזוקת מבנים: למי זה מתאים?

אחד הפתרונות המצוינים שקמו בשנים האחרונות בנושא אחזקת מבנים הוא חברה לתחזוקת מבנים. חברה מקצועית אשר אחראית באופן שוטף על תחזוקת המבנה ועל ניהולו השוטף. למי זה מתאים? מי יכול למצוא מספר יתרונות ממשיים בשירות הזה? כל הפרטים על אחזקת מבנים לפניכם

צימרים לחורף: הנופש האידיאלי עבורכם - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

צימרים לחורף: הנופש האידיאלי עבורכם

החורף הגיע ואין יותר כיף מלבלות נופש חורפי בצימר מפנק. צימרים לחורף הם אידיאליים כדי להתפנק עם מיטב האפשרויות שמציעים צימרים מגוונים, כגון ג'קוזי מבעבע בו ניתן ליהנות ממים נעימים או בריכה מחוממת במתחם הצימר, וכן ארוחות טעימות שיוגשו אליהם עד חדר הצימר. 

מהו ייפוי כוח מתמשך?   כתבה מאת עו"ד קרן לוי  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מהו ייפוי כוח מתמשך?  כתבה מאת עו"ד קרן לוי 

ייפוי כוח מתמשך הנו כלי משפטי לתכנון עתידו של אדם, המהווה תחליף לאפוטרופסות. זהו מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר, צלול, מעל גיל 18, לקבוע כיצד ועל-ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בהם בעצמו בשל מחלת זיקנה [דימנציה] או מוגבלות נפשית. 

טובה אבן חן פועלת להוזלת התחבורה הציבורית עבור תושבי לוד ורמלה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

טובה אבן חן פועלת להוזלת התחבורה הציבורית עבור תושבי לוד ורמלה

ישנם ראשי ערים הטוענים כי טוב יותר להיות ראש עיר מאשר להיות שר, כי הסמכויות והביצועים של ראש עיר הינם טובים ומהירים יותר. מי שיקרא ויתעמק בכתבה המתפרסמת כאן, יכול להבין כי טובה אבן חן , תושבת העיר לוד ואזרחית מן השורה בישראל, יכולה לומר כי בלי להיות ראש עיר או שרה, היא הצליחה לכוון את שר התחבורה לקראת מימוש הצעה אותה פירטה טובה בפני כב' השר, הצעה שתעשה צדק עם תושבי הערים לוד ורמלה אם וכאשר משרד התחבורה יתייחס אליהם כמו לתושבי ת"א וכל מי שייכללו במטרופולין מס 1 (תל-אביב).