יום שישי, 10 באפריל 2020, ט"ז ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

5 סיבות שבגללן יותר ויותר ישראלים בוחרים ללמוד לתואר בחו"ל בשנים האחרונות - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

5 סיבות שבגללן יותר ויותר ישראלים בוחרים ללמוד לתואר בחו"ל בשנים האחרונות

כמעט כל אחד וכל אחת מאיתנו מכירים מישהו או מישהי שלמדו בחו"ל. לימודי מנהל עסקים בארה"ב, לימודי רפואת שיניים בהונגריה, לימודי אמנות בפירנצה, לימודי אדריכלות בברלין, תואר בבריטניה והאפשרויות כמובן עוד רבות ומגוונות. לפופולריות ההולכת וגדלה של האופציה של רכישת תואר אקדמי מעבר לים יש 5 סיבות עיקריות:

מהו ביטוח תרופות וממה תצטרכו להיזהר  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מהו ביטוח תרופות וממה תצטרכו להיזהר 

אנשים שמתחילים להתעניין בתחום הביטוחים נדהמים לגלות כמה ביטוחים קיימים, ואכן לא מעט נתפשים כהכרחיים, ועל כן לכל אחד ישנה אחריות לבחון אלו ביטוחים קיימים ואלו רלוונטיים במיוחד עבורו, אם מבחינת צרכים ואם מבחינת תפישת עולם, כאשר הפעם ניגע בביטוח תרופות.

מטפלים בחרדות ודיכאון בדרך הטבעית - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מטפלים בחרדות ודיכאון בדרך הטבעית

מדי יום ביומו אנו חשופים לתופעות שעלולות לפגוע בשקט הפנימי שלנו. תאונות דרכים, אירוע ביטחוני, מחלות או פרידה מבן/בת זוג או גירושים הם רק חלק מהאירועים שיכולים לערער את שגרת יומנו ולהשפיע על נפשנו. יש הנכנסים למצבים של חרדה ופחד, ויש החווים דיכאון שקט אך טורדני. חשוב להכיר את סימני התופעות האלה ולטפל בהן בהקדם. 

שיטות איטום קירות חיצוניים עם סיליקון - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

שיטות איטום קירות חיצוניים עם סיליקון

אנשי מקצוע בתחום הבנייה והשיפוצים יודעים שניתן להשתמש בסיליקון בדרכים רבות ושועות. בעזרת התכונות הייחודיות של החומר, ניתן להשתמש בו למטרות איטום קירות חיצוניים ופנימיים, ללא קשר לסביבה. הנה כמה מהיישומים של איטום סיליקון שיכולים לשמש גם אנשים פרטיים וגם קבלני שיפוץ.

מה מומלץ לעשות כאשר מקבלים מכתב אזהרה בהוצאה לפועל? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מה מומלץ לעשות כאשר מקבלים מכתב אזהרה בהוצאה לפועל?

במדינה כמו שלנו, שבה אזרחים רבים אינם מצליחים לגמור את החודש, אנשים לא מעטים עשויים לקבל מכתב אזהרה בהוצאה לפועל. זהו מכתב המודיע לחייב שאם הוא לא ישלם את החובות בזמן, עלולים לעקל את רכושו – דירה, רכב פרטי, חשבון בנק ועוד. עם זאת, גם אם קיבלתם מכתב אזהרה, חשוב לדעת שהמצב אינו אבוד ויש בהחלט מה לעשות בנידון.