יום שבת, 11 ביולי 2020, י"ט תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מגירוש ספרד ועד לכינון היחסים בין ישראל לספרד בשנת 1986 - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מגירוש ספרד ועד לכינון היחסים בין ישראל לספרד בשנת 1986

היחסים בין הישראלים ליהודי הגולה, מאבק ההתבוללות של יהודי הגולה, האנטישמיות הגואה והשפעתה על הרצון שלהם לעלות ארצה כל זאת ועוד בכתבה שנערכה על ידי שליחנו המיוחד למדריד. מדריד – בירת ספרד, נחשבת לעיר רשמית, ממלכתית, אשר מציעה מגוון עצום של אטרקציות תיירותיות, מקומות בילוי, מסעדות ואתרים היסטוריים שלהם קשר עתיק יומין עם העם היהודי... 

מסורבי משכנתא בבנק? זה עדיין לא אבוד! בשביל זה יש את מרטין בוקסדורף - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מסורבי משכנתא בבנק? זה עדיין לא אבוד! בשביל זה יש את מרטין בוקסדורף

עברתם סירוב משכנתא בבנק? חושבים שזה סוף העולם? לא תמיד זה נכון. שמי מרטין בוקסדורף ובהרבה מאוד מקרים, אני מצליח להשיג משכנתאות במצבים שהאנשים חושבים שזה כבר אבוד. אני לא מדבר על משכנתא חוץ בנקאית בריבית מטורפת- אלא משכנתא רגילה בבנק כל שהוא, פשוט בבנק אחר.

כך תשפרו את איכות החיים של הוריכם - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

כך תשפרו את איכות החיים של הוריכם

למרות כל הקשיים, חשוב מאוד להפוך את גיל הזהב עבור הורינו מתקופת חיים בה הם מתביישים ומרגישים שהם מהווים מעמסה עליכם, לגיל של הזדמנויות חדשות לפיתוח אישי. תוחלת החיים רק הולכת וגדלה מיום ליום וזו עוד סיבה טובה לעזור להוריכם לנצל את התקופה הזו בחייהם, לרכוש כישורים חדשים, למצוא דרכי בילוי שונות, ועל ידי כך להעלות את רף שמחת החיים והבריאות הפיזית והמנטלית שלהם. 

הגיע הזמן לפנק את עצמכם - המוצרים שחובה בכל בית - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

הגיע הזמן לפנק את עצמכם - המוצרים שחובה בכל בית

שדרגו את השגרה שלכם ותזכו באיכות חיים טובה! הציבור הישראלי נוטה להוציא חלק ניכר מכספו על חוויות חד פעמיות. משפחה ישראלית יכולה לצאת לטיול לחוץ לארץ בעלות של עשרות אלפי שקלים בלי להניד עפעף, ולעומת זאת לחשב הבדלי מחיר של שקלים בודדים במהלך הקנייה בסופר או בחנות כלי בית.

הדירה קטנה וקומפקטית? 3 טיפים שכדאי להכיר - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

הדירה קטנה וקומפקטית? 3 טיפים שכדאי להכיר

מגורים בדירה קומפקטית מחייבים חשיבה עיצובית מקורית!  אנשים רבים בוחרים כיום לגור בדירות קטנות מסיבות שונות. הנטייה שרווחה בעבר להתרחק מהמרכז הולכת ונעשית פחות ופחות נוחה בעיקר בגלל ריכוז מרבית המשרות האיכותיות באזור גיאוגרפי מצומצם.

 האם קידום אתרים הוא אפיק פרסום משתלם? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

האם קידום אתרים הוא אפיק פרסום משתלם?

בין אם יש לכם עסק לממכר קופסאות שימורים, ובין אם יש לכם עסק לממכר בגדי מעצבים, בדבר אחד ניתן להיות בטוחים והוא שאתר צריך להקים ואת האתר צריך לדייק ולאחר מכן לשווק, ועם ההצהרה הזו מסכימים רוב העסקים, בין אם הם חדשים או ותיקים, גדולים או קטנים. גם אתם מכירים את הנתונים אך מבקשים להבין יותר לעומק במה דברים אמורים? ובכן להלן 4 סיבות שישכנעו גם אותכם לשווק את העסק באמצעות קידום אתרים.