יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

נוהגים בשכרות? איך תנהג חברת הביטוח - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

נוהגים בשכרות? איך תנהג חברת הביטוח

אלכוהול הוא חומר המשפיע על פעילות המוח האנושי. הוא משפעל מערכת בשם GABA, אשר מפחיתה את הפעילות באזורים שונים במוח. כתוצאה מכך, מהירות התגובה שלכם נפגעת, ואתם הופכים להיות נהגים מסוכנים בהרבה. כאשר נתפסים נוהגים בשכרות, מסתכנים בפסק דין חמור ביותר. מעורבות בתאונה תוך כדי נהיגה בשכרות, מקשה מאוד לצפות את התוצאות מבחינת הביטוח. 

טבילת האיפור הראשונה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

טבילת האיפור הראשונה

ההתעסקות באיפור מתחילה כבר בגיל הילדות, כל ילדה קטנה אוהבת למרוח אודם על שפתותיה, למרוח סומק על לחייה ולהרגיש "גדולה". ההתעסקות הזו ממשיכה גם בגילאי ההתבגרות, אך דווקא בגילאים אלו, אמהות רבות מביעות התנגדות לכך שבנותיהן יתאפרו. כדי למנוע מצבים שבהם הנערות ילכו מאחורי גבכן ויסתירו את העובדה שהן מתאפרות, מומלץ למצוא את העמק השווה בנושא. במאמר זה נעניק מספר טיפים מועילים לנערות הצעירות אשר רוצות להתאפר כיצד לעשות זאת נכון ומבלי למשוך תשומת לב שאינה רצויה.

5 טיפים לבחירת לוחות גבס - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

5 טיפים לבחירת לוחות גבס

האם אתם רוצים לחלק חדר קיים? האם לבנות מחיצה בבית? האם ליצור נישה לאוסף התקליטים שלכם? לפני שקובעים את הגבס המתאים, הטיפ הראשון הוא להבין שמה שמתאים למבנה אחד אינו מתאים למבנה אחר. התייעצות מקצועית בעניין תועיל לכם בכל מקרה, בחרו את הגבס על פי יעד הבנייה שלכם ולא על פי יעד הבנייה של החבר. 

שלושה טיפים סופר חשובים בקניית טבעות אירוסין - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

שלושה טיפים סופר חשובים בקניית טבעות אירוסין

אתם כבר מספר שנים יחד וקיבלת את ההחלטה להציע לבחירת ליבך נישואין. כעת עליך לקנות את התכשיט שיככב בערב זה והוא טבעת האירוסין. זו בהחלט משימה רצינית שיכולה להיות פשוטה אם מקבלים את כל הידע הרלוונטי בנושא. במאמר זה אנו נעשה לכם מעט סדר והיכרות עם כל העולם הזה של טבעות אירוסין ומספר טיפים אשר כדאי לאמץ בעת הבחירה וכאלה שפחות. 

דברים שפחות כדאי לעשות בעת קניית טבעות אירוסין - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

דברים שפחות כדאי לעשות בעת קניית טבעות אירוסין

כיום יש המון סוגים של עיצובים בכל הנושא של טבעות אירוסין. אנו כבני זוג רוצים עבור בחירת ליבנו את טבעת האירוסין היפה ביותר, אך האמת היא שהמשימה לא תמיד פשוטה ואנו עלולים להיות מאוד מבולבלים. ריכזנו במאמר זה מספר דברים שגברים רבים נוטים לעשות לפני קניית טבעת אירוסין והם רק יוצרים עבורם בלבול נוסף.

רוצים קעקוע של חיה מסוימת? בידקו מה תכונותיה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

רוצים קעקוע של חיה מסוימת? בידקו מה תכונותיה

קעקועים הם דרך מצוינת להביע אמירה מסוימת בעזרת ציור, משפט, אות וכדומה. חובבי קעקועים לעיתים בוחרים שיקעקעו עבורם ציורים של חיות כסמל לתכונות מסוימות שהם מאמינים בהם או מייחסים לעצמם. החיה עם הסמל המזוהה ביותר היא כמובן הכלב, אך חשוב לדעת כי יש חיות נוספות עם תכונות נהדרות שניתן לקעקע. במאמר זה נציג מספר סוגים של חיות בעלות תכונות מיוחדות שניתן להביע דרך קעקועים.

שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כשקונים מאוורר תעשייתי - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כשקונים מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי מתאים במיוחד לחללים מסחריים עם שטח רצפה בעייתי. מאווררים אלו הופכים להיות פופולריים יותר ויותר, מכיוון שהם מותקנים רוב במכוני עושר, מוסכים, חממות וחללים חיצוניים מקורים. אמנם לא כל מאוורר תעשייתי נוצר שווה, אבל מגוון המותגים בשוק מאפשר לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ולבחור מותג שמתאים לסביבה בה הוא ישמש.

מוצאים שידוכים אונליין - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מוצאים שידוכים אונליין

מחפשים זוגיות טובה ויציבה אבל ההצעות לא מגיעות? בעולם האינטרנטי שלנו אין סיבה להישאר פאסיביים, כאשר כל אחד ואחת מאתנו יכולים לפתוח כרטיס באתר האינטרנט ולחפש את הצד השני בכוחות עצמו, מבלי להסתמך על אחרים. אתרי הכרויות פתוחים לאנשים מכל הסוגים והמגזרים, וכל מה שצריך לעשות הוא להשקיע מעט בכרטיס ולהתחיל לחפש.