יום רביעי, 19 ביוני 2019, ט"ז סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

5 טיפים לבחירת שלטים למשרד - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

5 טיפים לבחירת שלטים למשרד

בעל עסק שצריך לבחור אמצעי שילוט עבור העסק או המשרד שלו צריך להשקיע בכך לא מעט מחשבה. כיום קיימים בשוק סוגים ודגמים רבים של אביזרי שילוט ולא כולם יהיו מתאימים לכל עסק או יתאימו למטרות העסקיות שלו. כאשר מקדישים את הזמן ותשומת הלב – תהיה הלימה בין מהות העסק לבין אביזרי השילוט שייבחרו עבורו.

פציעות בפורים - האם אפשר לתבוע? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

פציעות בפורים - האם אפשר לתבוע?

מי לא מחכה לחג הפורים בו הוא יכול להתחפש לכל דבר שירצה, אך החג טומן בחובו המון דברים מסוכנים כמו: צעצועים מסוכנים, אירועים המוניים, תחפושות שעולות באש, נפצים ואביזרים מסוכנים שעלולים לגרום לפציעות כאלה ואחרות. השאלה שנשאלת היא- האם ניתן לתבוע בגין כל אלה? התשובה לכך היא כן.

טור אישי - האם כדאי לעבוד בשחור? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

טור אישי - האם כדאי לעבוד בשחור?

המון בעלי עסקים, כחלק מהפעילות העסקית שלהם, מעלמים מס, דהיינו, לא מנפיקים חשבוניות והתקבול "נכנס ישירות... לכיסם". כמו כן, יש כאלו שבכדי להקטין את הרווח מדווחים על העסקת עובד שלא באמת העסיקו, מדווחים על הוצאות פרטיות. האם זה משתלם להם? על כך בטור הבא

איך לבחור טבעת אירוסין - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

איך לבחור טבעת אירוסין

מי שעומד לקיים חתונה יהודית על פי ההלכה לבטח יודע, שטבעת הנישואין חייבת להיות חלקה, ללא עיטורים וללא אבן חן או יהלום. מסיבה זו - טבעות אירוסין בדרך כלל כן תהיינה עם יהלומים על מנת שלא לפספס את ההזדמנות, וגם כדי שתהיינה לבסוף שתי טבעות שונות לגמרי שתהיינה משלימות האחת של השנייה.