יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

לארח בכיף, גם בזמן הקורונה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

לארח בכיף, גם בזמן הקורונה

היגיינה וריחוק חברתי כבר הפכו להיות חלק מהשגרה של כולנו. אז איך בכל זאת מארחים נוכח המצב החדש שנכפה עלינו? ענפי התיירות, התרבות, התעופה, המזון וכל מי שמתכנן אירוע פרטי או עסקי - פשוט נדרש לחשב מסלול מחדש. הבשורות הטובות הן: Munier מגישים לכם את הפתרון הקולינרי האידיאלי.

השכרת רכב שלום, מה רצית לדעת? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

השכרת רכב שלום, מה רצית לדעת?

רבים מאיתנו נתקלים מתישהו בצורך או ברצון לשכור רכב באופן נקודתי, למטרות כאלו ואחרות. ההיצע הקיים של חברות השכרות הרכב בארץ הוא גדול ומגוון, ולעיתים עלול אף להיות מבלבל. במאמר הבא ריכזנו מספר טיפים שיעזרו לשכור רכב באופן נבון,כך שתצאו מרוצים מהתהליך.

אריזה תעשייתית – כל סוגי המכונות - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

אריזה תעשייתית – כל סוגי המכונות

עסקים ומפעלים שמפעילים קווי ייצור תעשייתיים זקוקים לפתרון שכולל גם את אריזת המוצרים באופן שמותאם עבורם. על מנת שלא לבצע מיקור חוץ בנושא זה ולבזבז משאבי זמן וכסף חיוניים, מומלץ מאוד לרכוש מכונה של אריזה תעשייתית ולבצע את כל שלבי האריזה מבית. ניתן למצוא מספר סוגי מכונות שמאפשרות זאת ובשורות הקרובות נסקור את כולן כך שתוכלו לבצע בחירה נבונה ומושכלת שתענה על כל הצרכים.

 איך לשמור על הזוגיות גם בתקופת הקורונה - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

איך לשמור על הזוגיות גם בתקופת הקורונה

תקופות שבהן אתם מודאגים וחוששים יותר, גורמות לתחושה שהזמן עוצר מלכת והעולם כולו עומד להתמוטט. נדמה כי "סיר הלחץ" שבו נמצאים זוגות ובעיקר הורים לילדים, מאיץ את הרגשות שאולי הודחקו – ומעלה אותם לפני השטח. כעת הגיע הזמן להסתכל על מערכת היחסים שלכם באמת, להבין את האדם שאתם חיים עמו ולדעת כיצד תוכלו להפוך לצוות מנצח שמנהל את הזוגיות באופן בריא, זוג אוהב שמסוגל להביס גם את הנגיף של הרומנטיקה.

איזה טיול מתגלגל לכם בראש? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

איזה טיול מתגלגל לכם בראש?

שבת בבוקר, השמש זורחת, הילדים מתעוררים ואתם מחפשים פעילות משפחתית שתעביר את היום בכיף. אין ספק שהקורונה והצורך בריחוק חברתי מצמצמים את האפשרויות. מצד שני – יש לנו ארץ נהדרת ואפשר לטייל בה בצורה בטוחה ונעימה ברכב, כמעט בלי לצאת ממנו. הכתבה תציג מסלולי טיול רכב כיפיים לכל המשפחה.

מה אתם יודעים על סיבים אופטיים? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מה אתם יודעים על סיבים אופטיים?

כבר מספר שנים שהאינטרנט הביתי ביסס לעצמו מעמד מיוחד ומרכזי בחיינו . הרי אנו חיים בעולם שבו הפיתוחים הטכנולוגיים מתחדשים מדי יום ביומו. עולם האינטרנט הביתי חווה שינוי משמעותי עם כניסת הסיבים האופטיים, אשר הביאו איתם בשורה חדשה של אינטרנט מהיר יותר במחירים נוחים יותר, ולכן גם נגיש יותר לקהל של לקוחות. בכתבה שלפניכם נציג את השימוש בסיבים האופטיים, נסביר מהם ומה היתרונות שלהם.

המורה שלעולם לא אשכח - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

המורה שלעולם לא אשכח

תקופת הלימודים בבית הספר היא אחת מהתקופות הסוערות ביותר בחיינו. זו התקופה בה אנחנו צומחים, מתבגרים, גדלים ורוכשים ידע בסיסי איתו נצעד לעבר החיים האמיתיים. כשאנחנו מביטים אחורה אל תקופת בית הספר, תמיד ניזכר במורה שהותיר בנו חותם, זה שבזכותו אנו זוכרים את בית הספר גם בלב ולא רק במוח.