יום ראשון, 17 בדצמבר 2017, כ"ט כסלו ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הנדל"ן של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

תתחדשו! עכשיו בלוד! - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

תתחדשו! עכשיו בלוד!

מן העיתונות: ■ ח"כ אלי כהן, יו"ר הוועדה הממשלתית להתחדשות עירונית: "אם היה מותר לי, הייתי משקיע בלוד. יש כאן את כל הפוטנציאל להצליח!" ■ ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו: "אפשר וצריך להתחיל עם פרויקט פינוי-בינוי בלוד. מדובר בפרויקט שאני מאוד מעוניין לקדם!" ■ לוד מוכנה ומזומנה. כל הקודם זוכה!

דוד יפרח הסיר את החסם, לוד יכולה לבנות שכ' חדשה בניר צבי - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח הסיר את החסם, לוד יכולה לבנות שכ' חדשה בניר צבי

תוכנית ענק לבניית 11 אלף דירות על אדמת מושב ניר צבי יכולה לצאת לדרך. ביום חמישי נחתם הסכם בין המושב והמועצה האזורית עמק לוד לבין עיריית לוד, חתימה שמאפשרת את הקמת השכונה החדשה של העיר לוד על אדמת מושב ניר צבי, במסגרת הסכם הגג הענק של לוד.

חדש וייחודי בלוד - השכרת דירות חדשות לטווח ארוך בפרוייקט היוקרתי ICON - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

חדש וייחודי בלוד - השכרת דירות חדשות לטווח ארוך בפרוייקט היוקרתי ICON

"הגיע הזמן לגור במגדל דירות יוקרתי בלי לחתום על משכנתא, ובלי לעבור כל שנה לדירה אחרת במרחב ציבורי אחר", טוענים יזמי הפרוייקט היוקרתי ICON בשכונת גני יער בלוד. הדירות הינן חדשות וזמינות לכניסה מיידית, וכוללות מערכת מיזוג אוויר- מיני מרכזית, ומטבח מושלם!

פינוי בינוי אותו מוביל עו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב: בפעם הראשונה הורסים 120 דירות הצמודות לכביש איילון - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

פינוי בינוי אותו מוביל עו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב: בפעם הראשונה הורסים 120 דירות הצמודות לכביש איילון

הדיירים יועברו למתחם חדש, טוב יותר, בתל אביב ובו 500 דירות חדשות במסגרת פינוי בינוי שמשרדו של עו"ד אומיד מוביל. "הישג ענק נוסף שניכנס לספר ההיסטוריה של מדינת ישראל בקבלת מגרש חלופי לעזרה לדיירים בפרוייקט פינוי בינוי בתל אביב", מציין עו"ד אומיד.

פורסם המכרז לבניית 248 דירות להשכרה ארוכת טווח ברמלה - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

פורסם המכרז לבניית 248 דירות להשכרה ארוכת טווח ברמלה

רשות מקרקעי ישראל, פרסמה ביום חמישי שעבר מכרז לרכישת קרקע לבניית 248 יחידות דיור להשכרה ארוכת טווח במערב רמלה. שר האוצר, משה כחלון: "שכירות ארוכת-טווח היא חלק בלתי נפרד מפתרון משבר הדיור, ולכן אנחנו מאיצים את הקצב ומקצים יותר ויותר קרקעות עבור פרויקטים אלה".

שני מיליון שוכרים ייהנו מהחוק לשכירות הוגנת! - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

שני מיליון שוכרים ייהנו מהחוק לשכירות הוגנת!

חוק שכירות הוגנת אושר ביום שני השבוע לאחר קריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת בתמיכתם של 64 חברי כנסת וללא מתנגדים. החוק נידון בממשלה הנוכחית במשך תקופה ארוכה של למעלה משנתיים. והוא למעשה שמסדיר את היחסים שבין השוכר והמשכיר וקובע כי דירה אינה ראויה למגורים אם אין בה שירותים, מערכת ביוב, מערכת חשמל, תאורה, פתחי אוורור, תאורה טבעית, ומערכת לאספקת מי שתייה.

 הישג ענק לעו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב, הנחשב לאחד המומחים בישראל בנושא ההתחדשות העירונית - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

הישג ענק לעו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב, הנחשב לאחד המומחים בישראל בנושא ההתחדשות העירונית

הישג נוסף עליו התבשר עו"ד אומיד רק בשבוע שעבר, הינו פרוייקט של ארבעה בנייני מגורים המצויים לאורך נתיבי איילון בסמוך ללה-גרדיה. הבניינים ייהרסו ובמקומם עיריית תל אביב תקים גינה ציבורית, ותקצה שטח חלופי עליו ייבנו דירות עבור 120 המשפחות שיתפנו מארבעת הבניינים שייהרסו בקרוב. עיריית תל אביב אישרה את הפרויקט