יום שלישי, 11 באוגוסט 2020, כ"א אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הנדל"ן של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

ההצלחה ברכישת נכס עוברת דרך עופרה שורק – נדל"ן מצליח!

ההצלחה ברכישת נכס עוברת דרך עופרה שורק – נדל"ן מצליח!

פורסם בתאריך:


שוק הנדל"ן במצליח רמלה

ההצלחה ברכישת נכס עוברת דרך עופרה שורק - נדל"ן מצליח!

אין ספק שפעילות הנדל"ן התוססת ביותר בשנתיים האחרונות מתבצעת בשכונה החדשה קריית האמנים ברמלה הידועה לכול בשמה – מצליח. אפשר לומר כשמה כן היא. שכונה מצליחה ביותר גם מבחינת ערך הנכסים בה ובעיקר מרמת התכנון ואיכות החיים בה.

גם השם שניתן לה ברשומות – קריית האמנים וכל רחוב ורחוב נושא את שמו של אמן או אמנית מלמד על כך, כי הכוונה להשוות לשכונה יוקרה מיוחדת ואפיונים ייחודיים המושכים אליה קהל מתעניינים רב גם מערים הנחשבות אטרקטיביות באזור.

שכונת מצליח הצליחה לשים את רמלה על מפת השוק הנדל"ן מהמובילים בארץ. ההתעניינות בפרויקטים השונים הנבנים על ידי מיטב הקבלנים וחברות הבנייה בארץ אין לה אח ורע בכל הארץ.וכל זאת למה ומדוע? יש לכך מספר סיבות וכל המתעניין ברכישת דירה או בהשקעה נדל"ניסטית עתידית וודאי שייקח בחשבון בצורה רצינית ביותר רכישת נכס בשכונת קריית האמנים – מצליח. וזאת כל כך למה? השכונה כאמור בנויה בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד עם פיתוח סביבתי עשיר ומתקדם. בשכונה מצויים מבני ציבור משרתי קהילה החל מגני ילדים, המשך בבתי ספר וכלה במרכזים קהילתיים ומתחמי מסחר וכל זאת בסטנדרט בנייה גבוה וקו אדריכלי מעוצב ומרחיב דעת. מעבר לכך, הנגישות התחבורתית ובכלל לשכונה לקווי תחבורה מרכזיים כמו: כביש 431, כביש 6, דרומה לרחובות, שדה התעופה והסביבה, עושים את החיים קלים ונוחים למתגוררים בשכונה. נגישות תחבורתית בעידן הטכנולוגי המתקדם של ימינו הוא נתון חשוב ביותר במערך שיקולי הדעת בבחירת אזור מגורים ואין ספק שקריית האמנים – מצליח ברמלה נותנת מענה אופטימלי לעניין זה ולכן ההתעניינות בפרויקטים במקום רבה ונמשכת ביתר שאת. אז אם כבר מעוניינים לרכוש ו/או להשקיע כדאי ורצוי מאוד לעשות זאת בשכונת קריית האמנים – מצליח ברמלה ואם רוצים לקבל עצה והכוונה מקצועית הולכים לטובים ביותר או ליתר דיוק לטובה ביותר בתחום – עופרה שורק בעלת משרד התיווך המוביל באזור, נדל"ן מצליח, אשר הוכיחה בפרק זמן קצר ביותר הצלחה מוכחת בתיווך דירות ונכסים לעשרות מתעניינים ולשביעות רצונם המלאה. לסיכום, לפני שהולכים לעשות צעד משמעותי בחיים כמו רכישת נכס עוברים דרך עופרה שורק לקבלת עצה טובה, נכונה ובונה. בהצלחה!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: