יום חמישי, 13 באוגוסט 2020, כ"ג אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הנדל"ן של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

עיריית לוד: הידיעה ב"וואלה!", כי צה"ל לא יעביר בסיסים לשטח העיר, הייתה מוקדמת ולא מבו

עיריית לוד: הידיעה ב"וואלה!", כי צה"ל לא יעביר בסיסים לשטח העיר, הייתה מוקדמת ולא מבוססת

פורסם בתאריך:


שר הביטחון:
* טרם התקבלה החלטה סופית בעניין מעבר בסיסי צה"ל

* לוד היא אופציה מועדפת
ראש העיר יאיר רביבו:
* אני משוכנע ששר הביטחון, משה בוגי יעלון, כפי שהבטיח בביקורו בעיר והחליט להעביר את גלי צה"ל ללוד, יעשה את הכל כדי לחזק את העיר ויפעל בכל כוחו להעביר את הבסיסים ללוד.

"אין ספק כי העברת בסיסי צה"ל ללוד, הינו מהלך אסטרטגי ראשון במעלה החשוב לעתידה ולקידומה של העיר, אשר יתרום לטיפוח מרכזיותה של לוד ולביסוס מעמדה, להעלאת תדמיתה ולמשיכת אוכלוסייה חדשה וחזקה אליה", אמר השבוע ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, בעקבות. ידיעה בתקשורת הארצית לפיה לכאורה, הוחלט שלא להעביר את הבסיסים ללוד.


"מצער מאוד שלמישהו אצה הדרך להוציא הודעה בלתי מבוססת לתקשורת שכן מבדיקה שקיימתי טרם נפלה החלטה סופית בעניין. אני משוכנע ששר הביטחון, משה בוגי יעלון, כפי שהבטיח בביקורו בעיר והחליט להעביר את גלי צה"ל ללוד, יעשה את הכל כדי לחזק את העיר ויפעל בכל כוחו להעביר את הבסיסים ללוד".
ראש העיר הביע את זעמו עם פרסום הידיעה. "בימים אלה בהם רשויות רבות באזור מרכז הארץ מנסות להיפטר מבסיסי צה"ל לטובת כרישי נדל"ן, אנחנו בלוד מחבקים באהבה את צה"ל. מעולם לא הייתה ממשלה שדאגה לעיר לוד כמו הממשלה הנוכחית בראשותו של בנימין נתניהו, המשקיעה בשנים האחרונות מאות מיליוני שקלים בפיתוחה של העיר לוד בתחומי התשתיות, התחבורה, החינוך והביטחון האישי. אין לי אלא להצטער כאמור על החלטה פזיזה להוציא ידיעה בלתי מבוססת לתקשורת".
"גם הנימוק לפיו הדבר נובע מהיעדר תשתית תחבורתית למחנה, תמוה, שכן רק בחודש האחרון אושר תכנונו וביצועו של כביש 200 בעלות של מיליוני שקלים, כביש מהיר שיחבר את בסיסי צה"ל המתוכננים לכביש 1 ולכביש 431, נוסף על העובדה כי המקום המיועד הנו בצמוד לתחנת הרכבת בגני אביב. אעשה את הכל, ב"ה, כדי שהמהלך החשוב להעביר הבסיסים ללוד אכן יתממש" אמר רביבו.
לידיעה המלאה באתר "וואלה!":

http://news.walla.co.il/item/2832624

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: