יום רביעי, 29 בינואר 2020, ג' שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הנדל"ן של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מחיר למשתכן בלוד: הזוכים מתחילים לבחור דירות

מחיר למשתכן בלוד: הזוכים מתחילים לבחור דירות

פורסם בתאריך:


תוכנית מחיר למשתכן בלוד מעלה הילוך. שיא של נרשמים, לא פחות מ- 6,512 משפחות וזוגות צעירים נרשמו לפרויקט "מגדלי הנחל" באחיסמך של זוהר וצפריר שרבט, אשר התמודדו על 376 דירות בפרויקט, בהחלט נתון מחמיא ללוד אשר מבטא את הביקוש האדיר לרכוש דירה בשכונת אחיסמך, אף שמרביתה מיועדת לציבור דתי חרדי.
פרויקט "מגדלי הנחל" של חברת "צפריר וזוהר שרבט" בתכנית אחיסמך להקמת 376 יח"ד בשיטת "מחיר למשתכן", נחל הצלחה רבה לאחר שהוצע לכלל האוכלוסיות והיה פתוח לציבור כללי וחילוני. הפרויקט מהווה חלק מ-1,000 יחידות דיור באחיסמך שיהיו בעלי אופי חילוני מסורתי, ואכן נרשמה התעניינות שיא עם לא פחות מ-6,512 נרשמים. כל הרוכשים שזכו בפרויקט עשו את שיקוליהם בהתחשב בעובדה הידועה כי המדובר במתחם אחד בתכנית אחיסמך המשווקת ברובה לציבור דתי חרדי לאחר שיזמים חרדים רכשו את הזכויות להקמת 2,600 יח"ד.
בשבוע שעבר הגיעו מאות המשפחות הזוכות לכנס רוכשים שהתקיים בהיכל התרבות העירוני, ולמפגש עם היזמים צפריר וזוהר שרבט, כדי לשמוע על מימוש זכאותם וזכייתם, לרכוש דירה בפרויקט במחיר ממוצע של 805 אלף שקל, מחיר המשקף הנחה של כ-30% ממחיר השוק. ניכר כי בין מאות המשפחות בהן גם משפחות מלוד ומחוצה לה, היו בחלקן חרדיות, חלקן משפחות שאינן דתיות ורובן מסורתיות, נתון נוסף המבטא את אופי האוכלוסייה שתתאכלס בפרויקטים השונים באחיסמך בשיטת מחיר למשתכן או המיועדים לשוק החופשי.
ראש העיר עו"ד יאיר רביבו ציין לשאלת הרוכשים כי הפרויקט ינוהל בנפרד מהקריה הדתית חרדית, וכי לרשות התושבים ייבנו מוסדות חינוך חילוניים ככל שתהיה הצדקה לכך. "אני שמח וגאה לראות מאות משפחות צעירות שזכו בפרויקט, מבקשות להעתיק את מגוריהן ללוד, לא נפסיק עד שכל זוג צעיר מקומי יוכל לרכוש דירה במחירים טובים לצד הבאת אוכלוסיה צעירה מבחוץ, ונעשה כל שיידרש כדי להעניק להם איכות חיים, שירותי קהילה ומוסדות ציבור וחינוך התואמים לאופי האוכלוסייה במקום", אמר ראש העיר יאיר רביבו.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: