יום חמישי, 12 בדצמבר 2019, י"ד כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נוער וצעירים ברמלוד נט באר יעקב

המקום הכי תוסס לנוער וצעירים ברמלה, לוד, באר יעקב ומודיעין

איכות ומחירי הקייטנות ברמלה מהטובים והזולים בישראל

איכות ומחירי הקייטנות ברמלה מהטובים והזולים בישראל

פורסם בתאריך:


שר הפנים ח"כ אריה דרעי ציין, כי ראוי ללמוד מרמלה איך עושים זאת נכון איכותי וזול. ראש עיריית רמלה יואל לביא: אנו מנהלים את העיר על בסיס כלכלי, יעיל, חסכני ומשקיעים באיכות הקייטנות ללא סבסוד. אנו גובים את מחיר ההוצאות, איננו עושים קופה על גב התושבים
 

תחקיר עיתון "ידיעות אחרונות" מוסף "ממון" מנפץ סטיגמות, מפרגן וקובע: איכות ומחירי קייטנות עיריית רמלה מהטובים והזולים בישראל. במסגרת תחקיר שקיים העיתון על פערי מחירי הקייטנות בישראל ומחאת תושבים ברשויות אחרות, התחוור כי מחירי קייטנות הקיץ ברמלה הם מהזולים ביותר בארץ! העיתונאי מאיר תורג'מן חושף בכתבת התחקיר, כי קייטנות הגן ברמלה עשירות הן בתוכן הפדגוגי, איכות המזון והן בהפעלות והכול במחיר זול והוגן!

התחקיר קבע, כי עלות קייטנה בת 17 יום בעיר עומדת על 1050 שקלים בלבד (עד השעה 16:00) בעוד שברשויות אחרות שנבדקו המחירים גבוהים יותר ולעיתים מחירם כפול.
ראש עיריית רמלה יואל לביא: ״אנו מנהלים את העיר על בסיס כלכלי, יעיל, חסכני ומשקיעים באיכות הקייטנות ללא סבסוד. אנו גובים את מחיר ההוצאות ולא מעבר לזה. אצלנו העירייה באמצעות כוח האדם שלה מארגנת ומוציאה לפועל את הקייטנות. איננו עושים קופה על גב התושבים וגם אם הייתי עומד בראש רשות גדולה יותר, אלו הם המחירים שהיינו גובים".

בעקבות התחקיר קיים שר הפנים ח"כ אריה דרעי דיון מיוחד בלשכתו בנושא הקייטנות. השר דרעי קבע, כי הפער הגדול במחירי הקייטנות בין הרשויות מקומם. השר הוסיף, כי למד מהתחקיר שראש עיריית רמלה יואל לביא, לא מסבסד את הקייטנות ולכן לא הגיוני שיהיו פערים כה גדולים במחירי הקייטנות בין הרשויות השונות והדגיש, כי ראוי ללמוד מרמלה כיצד עושים זאת נכון.

ראש עיריית רמלה יואל לביא הוסיף, כי על פי נתוני העירייה לא צריכים להיות הבדלים בין הערים השונות. "הספקים שנותנים שירות לרמלה נותנים שירות גם לעיריות ורשויות אחרות והם גובים סכומים זהים". פרטים על קייטנות העירייה באתר העירוני.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: