יום חמישי, 12 בדצמבר 2019, י"ד כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נוער וצעירים ברמלוד נט באר יעקב

המקום הכי תוסס לנוער וצעירים ברמלה, לוד, באר יעקב ומודיעין

בהצדעה! למערכת החינוך בלוד

בהצדעה! למערכת החינוך בלוד

פורסם בתאריך:


ביום ראשון השבוע, התקיים בהיכל התרבות העירוני בלוד טקס מרגש שבו הצדיעו מכל הלב למערכת החינוך בעיר והוקירו את המנהלים, המורים, הגננות ואנשי החינוך העמלים במסירות רבה למען חינוכם והשכלתם של ילדי העיר.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, סגנו הממונה על החינוך יוסי הרוש, מנכ"ל העירייה אהרון אטיאס, מנהלת המחוז עמליה חיימוביץ, ובהנחיית מנהל אגף החינוך שלום עזרן.

במהלך הערב המיוחד הוענקו תעודות הצטיינות  ל-42 עובדי הוראה במערכת החינוך בעיר לוד. מ"ב מצטייני החינוך בעיר נבחרו על היותם דוגמה ומופת בהליכותיהם ובפועלם.

ראש העיר ציין את מגמת השיפור בתחום ההישגים הן במיצבים והן בבגרויות והצהיר: "הגענו לטוב עכשיו אנו צועדים ביחד לקראת מצוין". עוד ציין ראש העיר כי עיריית לוד שמחה לקיים ערב הצדעה לחינוך בעיר, במטרה לתת במה והוקרה למנהלים, המורים וצוותי החינוך, על תרומתכם הייחודית יוצאת הדופן המהווה אות ומופת בקידום החינוך בעיר. "העשייה החינוכית הנפלאה בלוד, לא הייתה יכולה להתקיים בלעדיכם", הדגיש.הדוברים העלו על נס את תרומתם של מנהלי מוסדות החינוך ומנהלי המחלקות באגף החינוך בהן יפה שושן מנהלת גני הילדים, ליתי בדש מנהלת מח' חינוך יסודי, ומזכירת האגף יונית סיבוני על מחויבותם למעשה החינוכי ואחריותם לחינוך והצלחת העיר ועל נחישותם להוביל את תלמידי לוד להצלחה  בכל התחומים. מנהלת המחוז הביעה את הערכתה הרבה לתנופה החינוכית בעיר.

את הערב חתמו דורית ראובני ובני ביתה ומהאולם בקעו קולות הקהל שהצטרף לשירה.

בתמונות: הענקת תעודות הוקרה לאנשי חינוך מצטיינים בלוד

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: