יום חמישי, 12 בדצמבר 2019, י"ד כסלו ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נוער וצעירים ברמלוד נט באר יעקב

המקום הכי תוסס לנוער וצעירים ברמלה, לוד, באר יעקב ומודיעין

הרצאות לבני נוער בלוד למניעת התעללות בבעלי חיים

הרצאות לבני נוער בלוד למניעת התעללות בבעלי חיים

פורסם בתאריך:


בעיריית לוד פועלים כל הזמן לקדם את נושא החינוך למניעת התעללות בבעלי חיים. אין ספק כי הדרך למניעת התעללות בבעלי חיים מתחילה בחינוך הנוער.

השבוע הגיעו לעיר לוד עו"ד דנה מנחה מהפרקליטות, ומרצה מטעם עמותת "אנונימוס" שהרצו בפני בני נוער בלוד על זכויות בעלי חיים.

בבית ספר "עמל" פועלות לאורך כל שנת הלימודים המנהלת רוית כהן והרכזת שרית דוידי, להעלאת המודעות בנושא צער בעלי חיים. מדי שבוע מגיעים לכלבייה העירונית תלמידים מבית הספר יחד עם מורותיהם ומטפלים בכלבים הנטושים שבכלבייה. לנושא נרתמה גם חלי אבן צור, מפקחת משרד החינוך בנושא הגנה על בעלי חיים. עו"ד מנחה העבירה לבני הנוער הרצאה מרתקת על זכויות בעלי חיים.בנוסף, מגיעים לכלבייה מדי יום ששי בני נוער מהעיר לוד, יחד עם סטודנטים אשר מעבירים להם הפעלות. השבוע הגיע לכלבייה דודו, מרצה מטעם עמותת "אנונימוס", אשר העביר הרצאה על זכויות בעלי חיים.

ד"ר אור, הווטרינרית הרשותית בלוד: "בשתי ההרצאות ראינו כמה הנושא קרוב לליבם של בני נוער. הם ישבו מרותקים, היו מעורבים, התעניינו ושאלו שאלות רבות. אנו מקימים דור של בני נוער הרגישים לסבלם של בעלי חיים, ופועלים להגנתם. אנו מאמינים שדרך בני הנוער נגיע גם להוריהם, ולבני נוער אחרים".

בתמונה: עו"ד דנה מנחה מרצה בפני בני הנוער בנושא מניעת התעללות בבעלי חיים

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: