יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נוער וצעירים ברמלוד נט באר יעקב

המקום הכי תוסס לנוער וצעירים ברמלה, לוד, באר יעקב ומודיעין

כבוד ללוד: תזמורת הנוער הייצוגית בטקס האזכרה הממלכתי לנשיא יצחק נבון ז"ל

כבוד ללוד: תזמורת הנוער הייצוגית בטקס האזכרה הממלכתי לנשיא יצחק נבון ז"ל

פורסם בתאריך:


כבוד גדול לעיר לוד בטקס האזכרה הממלכתי לזכרו של הנשיא החמישי של מדינת ישראל, יצחק נבון ז"ל, שנערך ביום ראשון השבוע בחלקת גדולי האומה בהר הרצל בירושלים, כאשר תזמורת הנוער הייצוגית של לוד בניצוחו של מני מטלון, ליוותה את כל מהלך הטקס.
לפני כשלושה שבועות כזכור, בטקס שקיימה עיריית לוד, הוענק השם "בית ספר יצחק נבון למחוננים ומצטיינים במוסיקה" לבית הספר אשר מהווה את עמוד התווך העיקרי של תכנית "עיר מנגנת" הפועלת בבתי הספר היסודיים בלוד, והבית של תזמורת הנוער הייצוגית
ארז נבון, בנו של הנשיא המנוח בישר במעמד הטקס כי "מי שיופיע וינגן בטקס האזכרה הממלכתי זה לא תזמורת צה"ל או נגני הפילהרמונית הישראלית, אלא התזמורת הייצוגית של לוד", וזאת לבקשתו אשר נענתה בחיוב ע"י שרת התרבות מירי רגב.
ואכן, בטקס האזכרה הממלכתי שהתקיים היום במלאת שנה לפטירתו של הנשיא נבון, הופיעו נגני התזמורת הייצוגית יחד עם תלמיד כיתת פיתוח קול אוריה פישלר, וזכו למחמאות רבות מצד משתתפי הטקס, בהם נשיא המדינה ראובן ריבלין, שר המדע, הטכנולוגיה והחלל אופיר אקוניס, נשיאת בית המשפט העליון מרים נאור, ראש העיר לוד עו"ד יאיר רביבו, ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, וכמובן בני משפחת נבון. 


המנחה חיים יבין והדוברים במהלך הטקס פרגנו במילים חמות לנגנים המצטיינים והמחוננים מלוד. בתום הטקס הודה נשיא המדינה לראש העיר על ההופעה המרשימה והמרגשת של הצעירים הלודאים.
חיבור נוסף ללוד ניתן היה למצוא במושיק אביב, בן העיר לוד ומנהל מרכז ההסברה במשרד התרבות שארגן את הטקס בשיתוף צ.ה.ל.
בטרם החל הטקס, ברך ראש העיר עו"ד יאיר רביבו את הנגנים המצטיינים ואת התלמיד אוריה פישלר, וכן את מנהל ביה"ס והמנצח מני מטלון שהגיע יחד עם סגניתו מירי ויגדורברט, על העלאת קרנה של העיר בטקס ממלכתי כה חשוב, באופן אשר מוסיף כבוד ויוקרה לביה"ס יצחק נבון למחוננים ומצטיינים במוסיקה בפרט ולעיר לוד בכלל.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: