יום רביעי, 29 בינואר 2020, ג' שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

נוער וצעירים ברמלוד נט באר יעקב

המקום הכי תוסס לנוער וצעירים ברמלה, לוד, באר יעקב ומודיעין

תיק וציוד בית ספר לכל ילד בלוד

תיק וציוד בית ספר לכל ילד בלוד

פורסם בתאריך:


שמחים לסייע לילדים ממשפחות מעוטות יכולת לפתוח את שנת הלימודים בלוד
בעוד כשלושה שבועות תיפתח שנת הלימודים ועמה ההצטיידות במחברות, ספרים, ילקוטים וציוד לימודי. מאות ילדים יעשו את צעדיהם הראשונים בחינוך היסודי ויחלו את לימודיהם בכיתה א'. עבור משפחות מעוטות יכולת, המדובר בהוצאה כספית מכבידה ולפיכך, מדי שנה נרתמים גופי חסד וגורמים עסקיים, לסייע למשפחות אלה כדי להעלות חיוך על הילדים הקטנים והנרגשים ולאפשר להם להתחיל בלימודיהם עם כל הציוד הדרוש.
יוזמה ברוכה כזו הייתה השבוע, כאשר ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, השתתף בטקס חלוקת 100 תיקי בית ספר מלאי ציוד לילדים ממשפחות מעוטות יכולת. את היוזמה הוביל סוכן הביטוח אלי יעיש מחב' "שחם סוכנויות ביטוח בע"מ" אשר רתם למשימה את עמיתיו הסוכנים לתרומה קהילתית למען 100 מילדי העיר העולים לכיתה א', וביחד רכשו את התיקים מלאי והציוד לבית הספר.
הטקס הצנוע לחלוקת התיקים לילדים המאושרים התקיים בספרייה הציבורית "לדורות", במעמד ראש העיר עו"ד יאיר רביבו וסגנו הרב אליהו ממן, ובהשתתפות אורלי דהן - מנהלת האגף לשילוב חברתי, אפרת אברהם – יועצת ראש העיר למעמד האשה, יפה שושן – מנהלת מח' גני הילדים, ועליזה שקד מנהלת יחידת ההתנדבות בעיריית לוד.
"תודתי לסוכן הביטוח אלי יעיש על היוזמה הברוכה, ולכל ארגוני החסד והגורמים העסקיים המסייעים למשפחות מעוטות יכולת. עם זאת, החובה להבטיח שוויון הזדמנויות בחינוך, מתחילה כבר בשלב הראשון של ההצטיידות ועל המדינה לדאוג לכך שכל ילד יחל את לימודיו עם כל הציוד הדרוש", אמר יאיר רביבו.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: