יום שני, 23 באוקטובר 2017, ג' חשון ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

סיום באצטדיון בלוד 0 - 5 להפועל לוד נגד הפועל רמלה - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

סיום באצטדיון בלוד 0 - 5 להפועל לוד נגד הפועל רמלה

סיום המשחק בלוד, דקה 90, אפטמו קובע את תוצאת המשחק. לפני זה דקה 57 אסף דיין מעלה ל 4-0, , חיים יפרח כבש את השער השלישי בדקה ה 55. אסף דיין ונגש נגשה הבקיעו במחצית הראשונה. 200 אוהדים נלהבים הגיעו לדרבי השפלה, ורובם הגדול די נהנה לראות את חבורתו של המאמן אופיר רגב דורסת את יריבתה השכנה הפועל רמלה. שחקני הפועל לוד מציגים תצוגת כדורגל מרהיבה והכושר הגופני המצויין שלהם נותן את אותותיו במגרש.

סיום באשדוד: הפועל לוד 4 - הפועל אשדוד 1 - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

סיום באשדוד: הפועל לוד 4 - הפועל אשדוד 1

אסף דיין, אפי מלכה (פנדל), אסי אסולין ונגש נגשה היו המבקיעים במפגש הבכורה של הפועל נגד הפועל אשדוד, שלה יומרות לעלייה. צפו בסרטון וידאו של אפי מלכה מלוד בכדור עונשין מ 11 אותו בועט ומעלה, בדקה ה 35 את קבוצתו ליתרון 2-0 מול הפועל אשדוד, המועמדת לעלייה לליגה ב'. הפועל לוד הציגה משחק מצויין וניכר היה על חניכיו של אופיר רגב, שהם בכושר מצויין. צפו בסרטון בו המאמן אופיר רגב מסכם את המשחק. מה שבטוח, רגב שם לו למטרה לעלות השנה ליגה.

"ויוה לוד" - טור מיוחד של השחקן בדרן מוטי בן ישי, הידוע יותר בכינויו - "חזוקה" - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

"ויוה לוד" - טור מיוחד של השחקן בדרן מוטי בן ישי, הידוע יותר בכינויו - "חזוקה"

מוטי בן ישי, הזכור לחלקכם כ"חזוקה" מ"תמונות יפואיות" וכ"רבי מאיר אוחנה" מהסדרה "שנות ה-80", חותם את טורו המיוחד לאפליקציית החדשות "רמלוד נט באר יעקב" במילים: "בכל פעם שאתם צופים בי בטלוויזיה או בקולנוע, תזכרו שהכול התחיל כאן, בלוד, ליד הקבאב של מושון, הביליארד של מרקו והאיצטדיון העירוני של הפועל לוד

טורניר אורי - מחזירים עטרה ליושנה - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

טורניר אורי - מחזירים עטרה ליושנה

מתרפקים על ברכי העבר. לערב פתיחת טורניר אורי המחודש, הגיעו תושבי השכונות, הורים, ילדים ובני נוער, גם עגלות מוכרי המלבי והתורמוס היו שם, 6 קבוצות ועשרות שחקנים לבושים מדי ספורט צבעוניים באווירה חגיגית וספורטיבית. בין המשתתפים גם שחקני עבר מפוארים כמו יעקב הילל, ישראל בן ממס ועוד, אשר גם הפעם הוכיחו שעדיין לא נס ליחם.