יום שבת, 11 ביולי 2020, י"ט תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

דן סולודר מלוד, אלוף המאסטר בטניס שולחן - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

דן סולודר מלוד, אלוף המאסטר בטניס שולחן

דן סולודר שחקנה בן ה-19 של הפועל לוד בטניס שולחן, זכה השבוע בתחרות היוקרתית מאסטר טור שהתקיימה בבת-ים, ינואר 2018. דן עלה לגמר עם מאזן מרשים של 4-1. בגמר גבר על אלכסנדר קורס הוותיק והמנוסה מהפועל חולון . דן היה בפיגור 0-1 ו 0-6 במערכה השנייה, אולם התעלה על עצמו, גבר על יריבו וזכה בטורניר היוקרתי.

אופיר רגב, ערב משחק העונה: "נעלה השנה ליגה ואם לא, חלילה, זה יהיה כישלון אישי שלי" - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

אופיר רגב, ערב משחק העונה: "נעלה השנה ליגה ואם לא, חלילה, זה יהיה כישלון אישי שלי"

אופיר רגב, מאמן הפועל לוד, הוא איש השנה בספורט לשנת 2017 של אפליקציית "רמלודנט באר יעקב": "הפועל לוד זה סמל ומותג ואני תקווה שנצליח להחזיר עטרה ליושנה. אוהדים יקרים, הקבוצה הזאת שלכם, בואו במוצא"ש לעודד ולהחזיר את הפועל לוד לימים של פעם.

צפו בסרטון: עכשיו באיצטדיון בלוד: טקס פרידה מכוכבי הפועל לוד שניצחה 1-3 - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

צפו בסרטון: עכשיו באיצטדיון בלוד: טקס פרידה מכוכבי הפועל לוד שניצחה 1-3

עוד נצחון להפועל לוד במסגרת ליגה ג', נגד בית"ר אשדוד 3-1. בשער קבוצתו של אופיר רגב עמד השוער הלאומי לשעבר, לירן שטראובר שהחליף לשני משחקים את שחר שמש שיצא לטיול בחו"ל. קדם למשחק טקס הוקרה לשחקני העבר של הפועל לוד, ישראל בן ממס המאסטרו ויעקב אסקטלן מגן הסופה. דקה 25, ליאור סוויסה העלה את הפועל לוד ל 0-1 (צפו בשער) ואסי אסולין הוסיף עוד שער וירד להפסקה עם 0-2 . אשדוד צימצמה ל 1-2 ואפי מלכה העלה ל 1-3 בדקה ה 60 מבעיטת עונשין מ 16 מ'. הפועל לוד נמצאת במקום השני, כשנקודה אחת מפרידה בינה לבין המוליכה מגדרה.