יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

פוליטיקה מקומית ברמלוד נט באר יעקב

כל הדיווחים והפוליטיקה המקומית של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

וידל ממשיך לסחוף את תושבי רמלה

וידל ממשיך לסחוף את תושבי רמלה

פורסם בתאריך:


מאז נחשפה בשבוע שעבר תכנית העבודה הרשמית של מועמד הליכוד לראשות העיר רמלה, מיכאל וידל, נוהרים אל מפגשי התושבים השונים תומכים רבים אשר מאמינים בו ובתכניותיו לקידומה של העיר בכל תחומי החיים. וידל: "האמון והתמיכה הרבים שאני מקבל מתושבי רמלה מידי יום ממלאים אותי בחדוות יצירה ובכוח ליזום, לעשות ולהמשיך להוביל את העיר קדימה".
 
בשבוע שעבר פורסמה תכנית העבודה של מועמד הליכוד לראשות העיר רמלה, מיכאל וידל. התכנית זוכה לאהדה רבה בקרב תושבים מכלל השכונות, שכבות הגיל והאוכלוסיות. האהדה זו באה לידי ביטוי גם בהיענות חסרת התקדים למפגשי התושבים לה זוכה וידל בשבועיים האחרונים.
"האמון והתמיכה הרבים שאני מקבל מתושבי רמלה, ברחובות, בסופר, במפגשי הבית, ברשתות החברתיות, בטלפונים ובהודעות המגיעות אלי מידי יום ממלאים אותי בחדוות יצירה ובכוח ליזום, לעשות ולהמשיך להוביל את העיר קדימה. אני סמוך ובטוח כי יחד נוביל את רמלה לעתיד טוב יותר ונממש את כלל התכניות לחיזוקה של העיר ולהפיכתה לעיר משגשגת". אמר וידל.
וידל שב ומדגיש מול התושבים כי בבחירות הללו התושב ורווחתו נמצאים במרכז. בתכנית המפורטת אותה גיבש וידל יחד עם נציגי תושבים, ראשי רשויות, שרים וחברי כנסת שב וחוזר עקרון שינוי גישת העירייה אל מול התושב. 'בא לעבוד בשבילכם' זה המוטו ואכן ניכר כי התכניות הרבות מבקשות לבצע שינוי אשר ישפר את הדיאלוג בין העירייה לתושב וכי יצור מערכת יחסים שקופה בהרבה. כאמור, נראה כי התושבים ששים לקראת שינוי זה.


במפגשים ניכר כי וידל, מחובר בקשר עמוק וארוך שנים לתושבי העיר ובעל היכרות אמתית עם נקודות החולשה והחוזק של העירייה אותה הוא מבקש להנהיג. וידל מציג ניסון ביצועי והבנה במערכות כספים גדולות אותן רכש ברשות שדות התעופה וכמנהל מחוז דרום ברשות המיסים. תחת ידיו עברו אלפי עובדים ומאות מיליוני שקלים.
מעבר ליתרון הניסיון הנרחב, עומד לצד וידל יתרון נוסף והוא השתייכותו למפלגת השלטון. לוידל יכולת ודאית לרתום ולהביא את התמיכה הממשלתית הכל כך חיונית לעתידה של העיר רמלה. כבר השבוע ביקר במטה הבחירות של וידל השר להגנת הסביבה, זאב אלקין אשר הגיע לשיחה עם פעילי המטה והתרשם רבות מהעשייה. "ככה זה שיש מועמד לראשות העיר שהשרים מגיעים אליו, והוא לא צריך לחכות להם". אמר אחד הפעילים לאחר ביקורו של השר.
"העיר רמלה זקוקה לממשלה חזקה שתעמוד מאחוריה. ברמלה יש פוטנציאל עצום שצריך לממש אך ללא תמיכה ממשלתית רחבה יהיה קשה מאוד להגיע לכלל היעדים שבסופו של יום יהפכו את רמלה לעיר חזקה, עצמאית ומשגשגת". אמר וידל במפגש התושבים האחרון ברחוב 'קרן היסוד' והוסיף: "היותי משויך למפלגת השלטון הינו דבר אשר ייסע לי רבות בקידום נושאים חשובים מול כלל משרדי הממשלה הרלוונטיים שיהיו נכונים לסייע לעיר. רק אני יכול לרתום את משרדי הממשלה להשקיע בעיר, לחזק אותה ולבצע בה מהפכה ברמת השירותים והתשתיות גם יחד". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: