יום ראשון, 05 באפריל 2020, י"א ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

פוליטיקה מקומית ברמלוד נט באר יעקב

כל הדיווחים והפוליטיקה המקומית של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

האם קם יורש למקסים לוי?

האם קם יורש למקסים לוי?

פורסם בתאריך:


כידוע, בעיריית לוד מכהנים ארבעה פוליטיקאים בתפקיד בכיר, החופף לתפקיד סגן ראש העיר: אלי סער הוותיק מכהן כממלא מקום ראש העיר, יוסי הרוש ועו"ד אביב וסרמן מכהנים כסגנים בפועל, ולאחרונה מונה גיל חדד הצעיר והמשכיל, בוגר תואר שני, לממלא מקומו של ראש העיר.
בסקר שעורך פורטל "אזורינט" (ראו בדף הראשי), על תפקודם של אלה האמורים לשמש כיד ימינו של ראש העיר, מוביל, בפער ניכר, הצעיר המבטיח, גיל חדד. יש לציין שהסקר עדיין נמשך, ותוצאותיו עשויות עוד להשתנות.
נכון לכתיבת שורות אלה (10/11), ולאחר הצבעת 981 גולשים, מקבל גיל חדד 391 (39%) מקולותיכם הגולשים, אלי סער נושף בעורפו עם 353 קולות והרחק מאחור נמצאים עו"ד אביב וסרמן, עם 211 קולות ויוסי הרוש עם 56 קולות בלבד.

ואכן, מי שגר בלוד לא מופתע מתוצאות הסקר. גיל הנמרץ אינו מסונוור מהתפקיד הבכיר אליו הגיע בזיעת אפיים. הוא נראה בכל מקום, שומר על קשר עם חברי העבר ועוזר לכל פונה באופן מיידי. אומר לנו היום אבי ד', תושב לוד, שמעדיף להישאר בעילום שם: "לפעמים אפשר לחשוב שיש כמה גיל חדדים. אתה מסתובב בדרום העיר ופוגש אותו עם תושבים קשי-יום, הולך לרחבת העירייה, והוא שוב צץ משום מקום, נוסע לאזור התעשייה, ורואה אותו דואג לתקתוק עובדי הניקיון. והכי חשוב: למרות התפקיד הבכיר, הוא לא מזלזל באיש, נותן כבוד ללודאים ולחברים ותיקים ותמיד שמח לעזור לכולם. האמת, אותי הוא הפתיע לטובה".
גבות רבות הורמו, כאשר גיל חדד עזב תפקיד בכיר בעירייה, שמשכורת נאה בצידו, לטובת חברות במועצת העיר. כולם ידעו שהפוליטיקה זורמת בעורקיו מגיל צעיר, אך רבים סברו שזהו צעד "התאבדותי". כעת, כל המפקפקים בצעד הנועז שעשה חדד, אוכלים את הכובע, ומודים: מסתמן יורש ראוי לראש העיר המיתולוגי, מקסים לוי ז"ל.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: