יום ראשון, 05 באפריל 2020, י"א ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

פוליטיקה מקומית ברמלוד נט באר יעקב

כל הדיווחים והפוליטיקה המקומית של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

התאחדות הסטודנטים פועלת לעידוד הצבעה בקלפי

התאחדות הסטודנטים פועלת לעידוד הצבעה בקלפי

פורסם בתאריך:


מבצע "הקול ב-17"

ב-17 במרץ, יום הבחירות, עשרות בתי עסק וחברות מובילות בישראל יציעו הנחות מיוחדות לאלו שהלכו להצביע
 
הסטודנטים בישראל יוזמים פרוייקט שמטרתו לתת לבוחר הישראלי סיבות נוספות להגיע לקלפי. התאחדות הסטודנטים יצרה קשר עם מגוון חברות ובתי עסק מובילים בישראל שהסכימו להציע מבצעים מיוחדים תחת הנושא "הקול ב-17". בתי העסק השונים נתבקשו להציע מבצעים מיוחדים ביום הבחירות לאלו שהצביעו בקלפי. זאת כאשר המוטיב המשותף הוא שילוב המספר 17 במבצע, לדוגמא: צומת ספרים משיקה מבצע של ספר ב-17 שקלים, מקדונלדס מציעה ביק מק ושתיה ב-17 שקלים, ברשת בורגרים מציעים בורגר ושליש בירה  ב- 17 שקלים, ניופאן מציעה 17% הנחה ו-17 תשלומים על מוצרי חשמל ועוד.
 
בחירת המספר 17 כנושא המבצע נועדה לייצר מודעות סביב יום הבחירות (ה-17 במרץ) ולייחד אותו. אגודות הסטודנטים ברחבי הארץ התגייסו למען המטרה וערוכים לחלק פלאיירים ולעורר מודעות לחשיבות מימוש זכות דמוקרטית חשובה זו. כדי לממש את ההטבה, כל בוחר מצלם בקלפי סלפי של עצמו. כדי לממש את ההטבה כל שנדרש הוא להציג את התמונה כדי לזכות בהטבה  במקום. בין החברות שלוקחות חלק בפרוייקט נמצאות מקדונלדס, פיצה האט, בורגרים, איסתא ליינס, ממסי, צומת ספרים, ניופאן ועוד.  התאחדות הסטודנטים מזמינה עוד עסקים קטנים וגדולים להצטרף למבצע ולעודדים את כל אזרחי ישראל לצאת ולהצביע.
 
יו"ר התאחדות הסטודנטים, גלעד ארדיטי: "אנו, הדור הצעיר של המדינה, מאמינים שמחובתנו כאזרחים, גם ברגעים שישנה אווירה של אדישות מסביב, לדחוף למימוש הזכות של כל אזרח ואזרחית. שמנו לנו למטרה להביא למיצוי אחוזי ההצבעה בבחירות, ולכן יצאנו במהלך של רתימת המגזר העסקי לנושא. אנו חושבים שהתרומה של אותם חלוצים מהמגזר העסקי, שבחרו להשתתף, היא הרתמות חברתית ראויה להערכה."
סיו"ר התאחדות הסטודנטים רם שפע, הוסיף: "בעלי עסק שרוצים גם הם לרתום את הציבור להצביע יכולים לפנות להתאחדות הסטודנטים ואנחנו ניצור איתם קשר. המטרה היא לעשות מהלך רחב שיורגש בכל יישוב בארץ. אנחנו מזמינים את כל מי שרוצה לקחת חלק ולתרום את חלקו."
 
כדי לצרף את העסק שלך להטבה ולקבל פרטים נוספים על הטבות קיימות: אתר התאחדות הסטודנטים- nuis.co.il, או חפש התאחדות הסטודנטים בפייסבוק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: