יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

פוליטיקה מקומית ברמלוד נט באר יעקב

כל הדיווחים והפוליטיקה המקומית של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

רמלה אונליין! עדי שטרנברג מציג מהפך שירות ונגישות לתושבי רמלה

רמלה אונליין! עדי שטרנברג מציג מהפך שירות ונגישות לתושבי רמלה

פורסם בתאריך:


המועמד לראשות העיר קיים לראשונה אירוע שאלות ותשובות בשידור ישיר בפייסבוק. וזה רק אחד מהכלים שהוא מציג בהנגשת העירייה והעומד בראשה לתושבים

המועמד לראשות העיר, עדי שטרנברג, בקשר ישיר וייחודי עם התושבים ברמלה!
השבוע ערך שטרנברג, עד לאחרונה מנכ"ל תאגיד המים האזורי ת.מ.ר ובעברו מנכ"ל הרשות לעסקים קטנים ובינוניים, צ'ט חי בפייסבוק, במהלכו נשאל שאלות על ידי התושבים, התייחס לבעיות ואתגרי העיר וסיפר על תוכניתו לפיתוח העיר בתחומי הביטחון האישי, העסקים, התיירות והכלכלה, החינוך, התשתיות, השירות לתושב והמענה לצעירי העיר.
אל הצ'ט החי בפייסבוק, יוזמה ראשונה מסוגה עבור תושבי רמלה, נחשפו במהלך השידור מעל ל-12,000 איש וצפו בו לאורך זמן שידורו מעל ל-3000 איש, אשר שאלו את שטרנברג שאלות כתובות, אליהן התייחס בשידור חי.
יוזמתו של עדי שטרנברג היא חלק ממהפכת הנגישות והשירות לתושב שמתכוון שטרנברג לבצע עם כניסתו ללשכת ראש העיר, במסגרתה יופעל בעיר מוקד שירות באמצעות הווטסאפ לדיווח על תקלות ובעיות, יתקיימו ימים פתוחים מיוחדים, בהם יוכלו התושבים להגיע ללשכת ראש העיר ולהעלות בפניו בעיות ונושאים הזקוקים לטיפול וכמובן צ'ט חי בפייסבוק עם התושבים אחת לחודש, בו יענה שטרנברג בשידור חי לתושבי העיר על שאלותיהם.
במהלך צ'ט הפייסבוק הייחודי התייחס, כאמור, שטרנברג, לנושאים שונים שהעלו התושבים. בין השאלות שהועלו הייתה סוגיית האבטחה בגני הילדים. שטרנברג השיב כי המדובר בסוגיה אקוטית וחשובה מאוד, שיש לה אלמנטים תקציביים. "העירייה בראשותי תיקח אחריות מלאה בנושא זה", אמר שטרנברג.
סוגיה מהותית נוספת אליה התייחס שטרנברג היא סוגיית הביטחון האישי בעיר. "אני מתכוון לתת דגש רב, באופן נחרץ, בסוגיית הביטחון האישי ולהעניק לתושבי העיר רמלה את מירב הביטחון האישי המגיע להם", ענה שטרנברג.
עדי שטרנברג התייחס גם לסוגיית קידום העסקים הקטנים והבינוניים בעיר, כמי שכיהן כמנכ"ל הרשות לעסקים קטנים ובינוניים: "כל עיר, בעיקר עיר כמו רמלה, תקום ותיפול על העסקים הקטנים והבינוניים שלה. ככל שנאפשר לעסקים הקטנים להתפרנס בכבוד – זה יחזק את העיר. אין ספק שאפשר וצריך להוסיף עוד הרבה עסקים קטנים בעיר. עסק קטן צריך חונכות עסקית, הלוואות בערבות מדינה וסיוע נוסף. בנוסף, נהפוך את רמלה לעיר הייטק מובילה באזור השפלה והמרכז ". 
סוגיה נוספת שעלתה במהלך הצ'ט היא סוגיית הדיור לצעירים. שטרנברג סקר את הפרויקטים השונים בעיר, ובמיוחד באזור רמלה מערב, שמימושם יוסיף לעיר 7500 יחידות דיור חדשות בשנים הקרובות. שטרנברג סיפר עוד על הפרויקט להתחדשות עירונית, בינוי-פינוי-בינוי, שייכנס לתוקף בשנים הקרובות. "מימוש הפרויקטים להתחדשות עירונית בשנים הקרובות יניבו עשרות אלפי יחידות דיור שאמורות להוות פתרון מבני מהותי ברחובות הישנים של העיר, מה שסייע להתמודד גם עם סוגיית רעידות האדמה ולהתגונן מפניה". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: