יום ראשון, 12 ביולי 2020, כ' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

פוליטיקה מקומית ברמלוד נט באר יעקב

כל הדיווחים והפוליטיקה המקומית של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

תמיכה ממשלתית רחבה לוידל "מיכאל, אני וחברי לממשלה נתייצב לידך גם יום אחרי הבחירות". כך אמ

תמיכה ממשלתית רחבה לוידל "מיכאל, אני וחברי לממשלה נתייצב לידך גם יום אחרי הבחירות". כך אמר השר להגנת הסביבה, זאב אלקין

פורסם בתאריך:


השר, אשר הגיע השבוע לביקור במטה, הביע תמיכתו והתחייב כי הוא וחבריו לממשלה יעמדו לצד וידל בבחירות ויירתמו לטובות תכניותיו הרבות לרמלה טובה יותר.
 
במוצ"ש עתיד להיפתח מטה הבחירות של מועמד הליכוד לראשות העיר רמלה, מיכאל וידל  באופן רשמי. לקראת הפתיחה החגיגית אליה יגיעו שרים, חברי כנסת, ראשי רשויות ומאות פעילים, הגיע השבוע לביקור במטה השר להגנת הסביבה, זאב אלקין.  
הביקור, החל בפגישת עבודה בין השר לבין וידל. בפגישה הציג מיכאל בפני השר את סוגיית מפגעי הריח בשכונת 'קרית מנחם בגין' ו'קרית האמנים' ואת הפגיעה באיכות חיי תושבים אלו. וידל: "אני מודה לחברי היקר, השר לאיכות הסביבה, מר זאב אלקין על שיתוף הפעולה בניסיון לפתור סוגיה זו ועל החשיבות העמוקה שנתן לסבלם של תושבי רמלה".
לאחר מכן שוחח השר עם עשרות הפעילים והתומכים הרבים במטה. אלקין הביע את הערכתו והתרשמותו מתכנית העבודה אותה חשף וידל בשבוע שעבר וממבנה סניף הליכוד המחודש שכבר ערוך ומוכן לבחירות. כמו כן, הבטיח השר כי הוא וחבריו לממשלה יעמדו לצד וידל בבחירות וירתמו לכלל תכניותיו להפיכת רמלה לעיר חזקה ומשגשגת.


"מיכאל הוא המועמד היחידי שלא יצטרך ימי חסד ויוכל לנהל את העיר יום אחרי הבחירות". אמר השר אלקין והוסיף: "אני וחברי לממשלה נסייע לך בבחירות וחשוב מכך, נתייצב לציידך גם אחריהם. אנו מכירים את התכניות ונעזור לך להגשים את היעדים אותם הצבת לעיר".
לאחר מכן, נשא מיכאל וידל נאום רהוט והחלטי אשר הציג משנה צרופה לקיום כלל תכניותיו לעתיד טוב יותר לרמלה: "יש ברמלה פוטנציאל עצום ובכוונתי להביא למימושו ולקחת את העיר צעד אחד קדימה בכל תחומי החיים". אמר וידל.
"אני מודה מקרב לב לשר להגנת הסביבה זאב אלקין וכלל שרי הליכוד על התמיכה הרחבה בי ובעיר שלנו". אמר וידל לאחר הביקור המרגש, והוסיף: "היענותם הגדולה של תושבים רבים מרגשת ומחזקת אותי להמשיך לפעול למען רמלה טובה יותר. יחד נרתום את  משרדי הממשלה להשקיע בעיר, לחזק אותה ולבצע בה מהפכה ברמת השירותים וברמת התשתיות גם יחד". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: