יום שבת, 24 במרץ 2018, ח' ניסן ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

פלילים ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הפלילים של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

כתב אישום נגד תושב ערערה שירה בארוסתו לשעבר, בשכ' נווה שלום בלוד - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

כתב אישום נגד תושב ערערה שירה בארוסתו לשעבר, בשכ' נווה שלום בלוד

לאחר פעילות מסועפת של צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל, הוגש אתמול (ה') כתב אישום, באמצעות פרקליטות מחוז מרכז, כנגד תושב ערערה, בן 23, בגין ניסיון רצח של ארוסתו לשעבר. תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, בחודש פברואר השנה, על אישה שפונתה משכונת נווה שלום בלוד לבית החולים אסף הרופא, כשהיא פצועה באורח בינוני כתוצאה מירי בפניה.

צעיר בן 17 מלוד נעצר בחשד להפרת מעצר בית והחזקת חומר החשוד כסם מסוג קוקאין - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

צעיר בן 17 מלוד נעצר בחשד להפרת מעצר בית והחזקת חומר החשוד כסם מסוג קוקאין

בפעילות משטרת ישראל, בסוף השבוע בלוד, הבחינו השוטרים בצעיר אשר עורר את חשדם וניגשו לבדוק אותו. במהלך הבדיקה התברר כי הצעיר, בן 17 מלוד, מפר על פי החשד תנאי מעצר בית, ובנוסף נמצא ברשותו חומר החשוד כסם מסוג קוקאין המחולק למנות. החשוד נעצר ואתמול הוא הובא לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו בחמישה ימים. החקירה נמשכת.

עורך הדין שנצפה לכאורה בולע  דבר מה בכניסה לכלא איילון שוחרר למעצר בית - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

עורך הדין שנצפה לכאורה בולע דבר מה בכניסה לכלא איילון שוחרר למעצר בית

בהמשך לתלונת שב"ס אתמול על עורך דין שנצפה בולע, לכאורה, דבר מה בכניסה לכלא איילון, נגבתה עדות מעובדת שב"ס ובוצעה חקירה לעורך הדין. בסיום החקירה הועבר עורך הדין להשגחה במהלך הלילה במתקן שב"ס. לפני זמן קצר, בתום ההשגחה ובדיקות שנערכו לו שוחרר עורך הדין ממעצר בתנאים מגבילים. בדיקת המקרה נמשכת.

מחשבי בית הספר נעלמו, תוכנת המעקב הובילה את השוטרים לאב הבית לשעבר - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

מחשבי בית הספר נעלמו, תוכנת המעקב הובילה את השוטרים לאב הבית לשעבר

במשטרת ישראל התקבל דיווח, בשבוע שעבר, על התפרצות לבית ספר מאחד מיישובי השפלה וגניבת רכוש ומחשבים ניידים מתוכו. תכנת מעקב המותקנת במחשב ומצלמת את פניו של המשתמש, הובילה למעצרו של חשוד, בן 38 מרמלה, אשר שימש בעברו כאב הבית של בית הספר. מחקירת המקרה עלה חשד לפיו, השתמש האיש באחד מהמחשבים שנגנבו מבית הספר, ובזמן השימוש במחשב הוא צולם על ידי תוכנת מעקב שמותקנת במחשב. בחיפוש שערכו השוטרים, נמצא המחשב שעל פי החשד נגנב מבית הספר. מעצרו של החשוד הוארך בסוף השבוע בארבעה ימים, ואתמול הוא הובא בשנית, לדיון בעניינו בבית משפט השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרו ביומיים נוספים. החקירה נמשכת.

במשטרת ישראל התקבל דיווח על קולות ירי ברחוב אברהם הלל ברמלה. - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

במשטרת ישראל התקבל דיווח על קולות ירי ברחוב אברהם הלל ברמלה.

כוח משטרה שהגיע למקום, זיהה רכב שככל הנראה עבר תאונה ועל פי החשד ניזוק כתוצאה מירי, ללא נפגעים. מחקירה ראשונית עולה חשד לפיו האירוע על רקע פלילי. שני חשודים, תושבי רמלה, שהיו ברכב עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה. נסיבות המקרה נבדקות.