יום ראשון, 17 בדצמבר 2017, כ"ט כסלו ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

פלילים ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הפלילים של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

 בן 43 מלוד נעצר בחשד לניסיון שוד של חנות נוחות בתחנת דלק ברחובות - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

בן 43 מלוד נעצר בחשד לניסיון שוד של חנות נוחות בתחנת דלק ברחובות

במשטרת ישראל התקבל דיווח, לפני זמן קצר, על אדם שניגש למוכרת בחנות נוחות, בתחנת דלק ברחוב הרצל ברחובות, ומסר לה פתק שעליו רשום כי מדובר בשוד. כוחות משטרה שהגיעו למקום, עצרו את החשוד, בן 43 מלוד, ולקחו אותו לחקירה בתחנת המשטרה. חקירת המקרה נמשכת.

המשטרה פשטה על יעדי פשיעה בגזרת רמלה בגין חריגות בניה, גז פיראטי ועבירות נוספות - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

המשטרה פשטה על יעדי פשיעה בגזרת רמלה בגין חריגות בניה, גז פיראטי ועבירות נוספות

במסגרת פעילות משטרת ישראל בתחום העבירות המשפיעות על איכות החיים, נערכה אתמול פעילות אכיפה משולבת נגד יעדי פשיעה בגזרת העיר רמלה. במסגרת הפעילות נבדק מתחם מגורים הקשור לגורמים המזוהים עם פעילות פשיעה בעיר רמלה וסביבתה.

בן 19 נעצר כשנתפס "על חם" חוטף תיק מאשה בלוד - פלילים ברמלוד נט באר יעקב

בן 19 נעצר כשנתפס "על חם" חוטף תיק מאשה בלוד

במשטרת ישראל התקבל דיווח, אתמול בצהריים, על צעיר שחטף תיק מאישה מבוגרת, ברחוב איינשטיין בלוד, עלה על רכב ונמלט מהמקום. בלשי משטרת ישראל שהיו בפעילות מבצעית באזור, זיהו, על פי התיאור, את הרכב החשוד שבו שלושה נוסעים, ודלקו אחריו. הבלשים עצרו את הרכב, ובתוכו את הצעיר, שעל פי החשד חטף את התיק מהאישה. בחיפוש, שביצעו הבלשים ברכב, נמצאו תיקה של האישה, חפציה האישיים, וסכום כסף של אלפי שקלים שנתפסו על החשוד. החשוד, בן 19 מלוד, נעצר ביחד עם שני החשודים הנוספים, (54,18) מלוד, שהיו עמו ברכב ועל פי החשד סייעו לו. היום, הובאו החשודים לדיון בעניינם, בבית משפט השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרם של שניים מהחשודים (18,19) בחמישה ימים, ומעצרו של החשוד השלישי (54) הוארך ביומיים. החקירה נמשכת. הצילום: דוברות המשטרה.