יום חמישי, 03 בדצמבר 2020, י"ז כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

כדורסל נשים- תואר ראשון לנווה דוד רמלה בטורניר פתיחת הליגה!    - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

כדורסל נשים- תואר ראשון לנווה דוד רמלה בטורניר פתיחת הליגה!   

ליגת העל בכדורסל נשים נפתחה באופן רשמי בסימן המאבק באלימות כלפי נשים. קבוצת נווה דוד ארחה ביום שני השבוע  במשחק הגמר את מכבי עירוני ר''ג וניצחה בתוצאה 68-75 ובכך זכתה בתואר הראשון העונה. המצטיינת במשחק קלעה 31 נק' ולא הותירה שום סיכוי לאורחות מר''ג. 

סרן בר אמילי כהן, תושבת רמלה, היא מפקדת הפלס"ם (פלוגת סיוע מנהלתית) בגדוד רם. - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

סרן בר אמילי כהן, תושבת רמלה, היא מפקדת הפלס"ם (פלוגת סיוע מנהלתית) בגדוד רם.

סרן בר אמילי כהן, תושבת רמלה, היא מפקדת הפלס"ם (פלוגת סיוע מנהלתית) של גדוד שחר בחטיבת החילוץ וההדרכה בפיקוד העורף.  בר, בת 23, היא האישה היחידה בכל החטיבה המפקדת על פלס"ם, מספרת לנו בראיון מיוחד על תפקידה. כבר חודשיים שבר משלבת בין אחריות על המענה הלוגיסטי לגדוד לבין פיקוד על כ-140 חיילים, נגדים וקצינים, ועבורה זהו חלק בלתי נפרד מהתפקיד.

מלי קושא: "באזורים שהיה אחוז התחסנות גבוה לשפעת הייתה פחות תמותה מקורונה" - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מלי קושא: "באזורים שהיה אחוז התחסנות גבוה לשפעת הייתה פחות תמותה מקורונה"

ראיון בצבע אדום, עם תושבת רמלה, מלי קושא - אחות ראשית ומנהלת אגף סיעוד במאוחדת, על הקורונה, השפעת ומה שביניהם. לדברי קושא, היום יותר מתמיד צריך לזכור שבידי כל אחד ואחת מאתנו כחברה היכולת למנוע את הסגר הבא. אם רק נקפיד על ריחוק חברתי, היגיינה עטיית מסיכה - "וכולנו נשמור על זה ועל פחות התקהלויות, פחות אירועים ופחות חתונות המוניות- מצבנו ייראה הרבה יותר טוב. אם לא נגלה אחריות ונשמור על הכללים - נמצא את עצמנו במצב של סגר חוזר ולכן כולנו צריכים להקפיד על אלה".