יום חמישי, 28 בינואר 2021, ט"ו שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

מתחם חיסונים חדש נפתח ברמלה

עיריית רמלה וקופת החולים כללית פתחו השבוע מתחם חיסונים בהיכל התרבות העירוני. בשלב זה החיסונים יינתנו לכלל תושבי העיר (חברי כללית) בגילאי 60 ומעלה. בהמשך הוא צפוי להיפתח לאוכלוסיות נוספות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה – מיכאל וידל וארז לוי

בשיתוף פעולה של עיריית רמלה, רשת המתנ"סים וקופת החולים כללית הוקם השבוע ברמלה מתחם חיסונים בלובי היכל התרבות העירוני אשר יפעל במהלך כל השבוע עם 12 עמדות אשר יאפשרו להעניק כ-1000 חיסונים ביום.

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל שביקר במתחם מסר כי "מראשית משבר הקורונה העירייה פועלת להגנה על בריאות התושבים ועל קיום שגרת חיים לצד הקורונה. הקמנו משל״ט קורונה עירוני, מרכז חקר אפידמיולוגי, מרכזי בדיקות קורונה וכעת גם מרכז חיסונים ענק בשיתוף הכללית. אני קורא לתושבי העיר ובייחוד לתושבים הערבים, הגיעו להתחסן!


רק התגייסות של כלל האוכלוסייה יכולה להוות תחילתה של ירידה בתחלואה וחזרה לשגרת החיים הרגילה".
ארז לוי, מנהל מחוז מרכז בכללית, אמר כי מדובר בימים חשובים עבור תושבי מדינת ישראל וההתרגשות מורגשת במתחם החיסון החדש ברמלה ובמתחמי החיסון הנוספים של כללית. ״כארגון הבריאות הגדול בישראל אנו מובילים היקף ההתחסנות חסר תקדים בשילוב ידיים עם הרשויות המקומיות. כבר החל משבוע זה ימשיכו להיפתח מתחמי חיסונים נוספים וזו הזדמנות להודות לצוותים על עבודה מסורה, מקצועית ואנושית עם חמלה ואכפתיות״.

יודגש כי בשלב זה החיסונים ניתנים בתיאום עם משרד הבריאות וקופות החולים ועל-פי תעדוף של קבוצות סיכון.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: