יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

מיכאל וידל קיבל את פניהם של רוה"מ  ושר הבריאות  ברמלה עם המחוסנת ה-2 מיליון - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מיכאל וידל קיבל את פניהם של רוה"מ ושר הבריאות ברמלה עם המחוסנת ה-2 מיליון

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר הבריאות, יולי אדלשטיין, ביקרו הערב (חמישי) בקופת חולים מכבי ברמלה, כדי לברך את מרגרט אל סוסו, המחוסנת ה-2 מיליון, בעת ביקורו, נתניהו אמר כי "אין ספק שאנחנו רואים את האור בקצה המנהרה, אם כולם יקפידו להתחסן ולשמור על הכללים אנחנו נהיה המדינה הראשונה בעולם שיוצאת מזה, באירופה מדברים על סגרים לתוך מרץ ואפריל. אנחנו נקצר את תקופת ההגבלות ככל שנוכל. ממשיכים למיליון הבא, אנחנו בדרך".

המעבר מהגן לכיתה א' מפגש מקוון בין הצוות החינוכי בבית הספר "בן גוריון" ברמלה להורי ילדי הגנים. - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

המעבר מהגן לכיתה א' מפגש מקוון בין הצוות החינוכי בבית הספר "בן גוריון" ברמלה להורי ילדי הגנים.

המעבר מהגן לכיתה א' הוא מעבר משמעותי, שמטבע הדברים מרגש עד מאוד אך גם מעלה חששות. נוסף על התחושות הטבעיות המלוות מעבר כזה בכל שנה, בשנה זו המעבר מתקיים בתקופה ייחודית, של שגרת חירום מתמשכת.

ראש עיריית רמלה מודה לעיתון "רמלוד פלוס" שבחר בו לאיש העשור באזורנו! - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ראש עיריית רמלה מודה לעיתון "רמלוד פלוס" שבחר בו לאיש העשור באזורנו!

מיכאל וידל: "מתחילים לבנות, ליזום ולפעול למען תושבי העיר, ואני, כמאמין גדול ברמלה ובתושביה ויודע שנעמוד בהם על הצד הטוב ביותר, כי זה מה שמגיע לתושבים. לעיר יש תכניות פיתוח רבות בשלבי ביניים, הזקוקות לתמיכה ודחיפה ממשלתית. אין לי ספק שנקבל אותה – בכל ההיבטים: הכלכלי, התשתיתי, הנראות, הניקיון, הביטחון, תחזוקת הגינות והפארקים, אחזקת הכבישים וכמובן, שדרוג מערכות החינוך, התרבות והרווחה בעיר. אלה נקודות קריטיות לעיר"