יום חמישי, 09 באפריל 2020, ט"ו ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

עיריית רמלה הקימה מוקד חירום  למתן שירותי רווחה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

עיריית רמלה הקימה מוקד חירום  למתן שירותי רווחה

ראש העיר מיכאל וידל: "העירייה נערכה למתן מענה לאוכלוסיית הקשישים, האזרחים הוותיקים והבודדים בכל יום ויום. אני גאה בתושבי רמלה שנשמעים ומקפידים להישאר בבתיהם ומקיימים את הנחיות משרד הבריאות." * מנהל אגף הרווחה בעיריית רמלה, אייל קהלני: "מוקד הרווחה נותן מענה רחב, משיב לפניות ושאלות, מפנה לטיפול ומרגיע בעת הצורך."

ברמלה, משקיעים יותר למענכם גם בתקופת משבר הקורונה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ברמלה, משקיעים יותר למענכם גם בתקופת משבר הקורונה

סגירת מוסדות החינוך וגני הילדים בעקבות משבר הקורונה,  נוצלה היטב ע"י עיריית רמלה לטובת שיפוץ ושדרוג מספר רב של גני ילדים. ראש העיר, מיכאל וידל: "גני ילדים רבים שופצו ושינו פניהם. כולי תקווה שילדי העיר וכל תלמידי רמלה, יחזרו לספסל הלימודים בהקדם. תודה לכל העובדים והמתנדבים על פעילותם.  אני פונה ומפציר בתושבי וילדי העיר, אנא הקפידו לקיים את הנחיות משרד הבריאות, מדובר בהנחיות מצילות חיים! יחד נעבור את זה בשלום ובבריאות."

 ברמלה, משפחות שומרות על שגרה ועושות ספורט ביחד - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ברמלה, משפחות שומרות על שגרה ועושות ספורט ביחד

תושבי רמלה לקחו חלק במיזם ספורטיבי, פרי יוזמת עיריית רמלה ומשרד התרבות והספורט. ראש העיר מיכאל וידל: "כולנו יודעים שפעילות גופנית מייצרת מצב רוח טוב וחשובה לבריאות גם בימי הסגר בבית. בימים מאתגרים אלה, אני שמח על השתתפות הציבור במיזם ומזמין את כולם להשתתף."

 אלפי תושבים מרמלה זכו למענה בתחום המזון, התרופות ושיחות עידוד - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

אלפי תושבים מרמלה זכו למענה בתחום המזון, התרופות ושיחות עידוד

הפעילות המבורכת התבצע ע"י למעלה מ-100 מתנדבים, עובדי המנגנון העירוני וצעירי "קשתות". ראש העיר מיכאל וידל: "אנו עובדים סביב השעון כדי לתת מענה לכלל הפונים תושבים, קשישים וילדים. אני גאה על הערבות ההדדית המתקיימת בכל הקהילות בעיר. נמשיך לשנע תרופות ומזון לרבות שיחות לייעוץ למשפחות הנמצאות בבידוד. אנא הקפידו על הנחיות משרד הבריאות."