יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

תלמידי ביה"ס יובלים רמלה, זכו במקום הראשון בארץ בתחרות נתיב האור - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי ביה"ס יובלים רמלה, זכו במקום הראשון בארץ בתחרות נתיב האור

כבוד. צוות תלמידים מבית הספר לחינוך מיוחד "יובלים" ברמלה, זכה במקום הראשון בארץ, בתחרות "נתיב האור", מיזם של חברת החשמל בשיתוף אגף החינוך ובתי הספר ברמלה.  ראש העיר, מיכאל וידל, ברך את התלמידים הזוכים וציין, כי זכייתם מהווה אות של כבוד וגאווה להם, לבית הספר, למערכת החינוך ולעיר רמלה.

רמלה מנציחה את זכרם של מנהיגים ואומנים, ביניהם יצחק שמיר ונפוליאון בונפרטה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

רמלה מנציחה את זכרם של מנהיגים ואומנים, ביניהם יצחק שמיר ונפוליאון בונפרטה

מועצת עיריית רמלה, אישרה את החלטת ועדת השמות העירונית והמלצת ראש העיר מיכאל וידל, להנציח שורה של אישים, מנהיגים, רמטכ"לים, דמויות ציבוריות, חיילים ואומנים על שמות צירי תנועה מרכזיים, רחובות, כיכרות וגנים.  ראש העיר, וידל: "כבוד לנו להנציח ברמלה את ראש הממשלה יצחק שמיר ז"ל, את הבאבא חאקי, את רונה רמון ז"ל, יגאל בשן ז"ל  ואת לוחמי ומפקדי גטו ורשה."

מפגש מרגש: מלקוב (65) הגיע להודות לאחות כללית רמלה שביצעה בו החייאה לאחר שהתמוטט בנהיגה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מפגש מרגש: מלקוב (65) הגיע להודות לאחות כללית רמלה שביצעה בו החייאה לאחר שהתמוטט בנהיגה

להיות במקום הנכון בזמן הנכון: מלקוב איסבוך (65, 3 ילדים, 6 נכדים) שהיה שומר בגן ילדים עד שיצא לגמלאות, איבד את ההכרה לפני כשבועיים ונכנס עם רכבו בבית ליד מרפאת כללית ברמלה. נטלי עוז, אחות המרפאה, רצה אליו, זיהתה שהוא ללא דופק וללא נשימה, וביצעה תהליך החייאה ממושך ובכך הצילה את חייו, עד להגעת כוחות מד"א שהמשיכו את ההחייאה והפינוי לבית החולים.

רמלה מקדמת את מתחם "הפטרייה" הצמוד לשוק שיפעל כמקום בילוי, פנאי וקולינריה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

רמלה מקדמת את מתחם "הפטרייה" הצמוד לשוק שיפעל כמקום בילוי, פנאי וקולינריה

כחלק מקידום מרחב השוק והעיר העתיקה ברמלה כעוגן תיירותי,  מקדמת עיריית רמלה פיתוחו של מתחם "הפטרייה". ראש העיר, מיכאל וידל: לצד מתחם של תרבות פנאי וקולינריה, ישמש המקום גם כמתחם המייצר תשתית לעידוד עסקים קטנים.

מועצת עיריית רמלה אישרה את צו הארנונה לשנת 2021 - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מועצת עיריית רמלה אישרה את צו הארנונה לשנת 2021

מועצת עיריית רמלה אישרה את צו המיסים ל- 2021 עם שיעור ההעלאה האוטומטי שקבע משרד הפנים 1.10 אחוז # המועצה אימצה המלצות העירייה בנושא תעריפים והנחות # ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: העירייה רואה בתשלום הארנונה כהשקעה מצד התושבים לקידום פרויקטים ותוכניות שיש בכוחם להביא לשדרוג החינוך, איכות החיים ושגשוגה של רמלה.

משקיעים למענכם במרכז הורות וטף במרכז לגיל הרך ברמלה  מעטפת חמה, מקבלת ותומכת - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

משקיעים למענכם במרכז הורות וטף במרכז לגיל הרך ברמלה מעטפת חמה, מקבלת ותומכת

מרכז הורות וטף לגיל הרך ברמלה, הפועל במסגרת האגף לשירותים חברתיים בעיריית רמלה, מעניק שירות טיפולי ייחודי לילדים בסיכון ולהוריהם בשיתוף המרכז לגיל הרך בעיר. מטרותיו העיקריות של המרכז להורות הם: צמצום מצבי סיכון של פעוטות, שיקום יחסים בין הורים לילדים, שיפור תפקוד הורי ועוד. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "ערכי הליבה המכוונים את פעילות אגף הרווחה הם אמונה ותקווה ביכולת האדם והקהילה להביא לשינוי ממשי וכבוד לאדם באשר הוא אדם."