יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

  המשטרה עצרה 4 חשודים לאחר שתקפו שוטרים שעסקו באכיפת הסגר ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

 המשטרה עצרה 4 חשודים לאחר שתקפו שוטרים שעסקו באכיפת הסגר ברמלה

במסגרת המאמץ הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה, בוצעה הערב פעילות אכיפה כנגד חנות מכולת ברמלה שפעלה בניגוד להנחיות. במהלך הניסיון לרשום דוחות למעורבים, החלו החשודים לתקוף את השוטרים, להשליך שולחנות וכיסאות וליידות אבנים לעבר הכוחות.

מיכאל וידל איש העשור באזורנו: “העיר רמלה נמצאת בתקופת פיתוח אדירה!" - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מיכאל וידל איש העשור באזורנו: “העיר רמלה נמצאת בתקופת פיתוח אדירה!"

העשור השני של המאה העשרים ואחת, הסתיים בתקווה אחת גדולה שהחיסונים נגד נגיף הקורונה יפעלו היטב וימנעו הידבקות ותחלואה, שכמותם חווינו בשנה האחרונה של העשור האחרון. היישומון "רמלודנט- באר יעקב" והעיתון "רמלוד פלוס", החליטו הפעם לציין לטובה ולהעלות על נס, אישים מרכזיים אשר בלטו באופן מיוחד בעשור כולו או בחלק ממנו, בעשייה למען החברה והקהילה, ההתחדשות העירונית, הרחבת העיר, הגדלת אזורי התעשייה ויצירת מקומות עבודה חדשים, שיפור ציוני הבגרות והשקעה בחינוך ומתן הזדמנויות לתלמידים. 

ממשיכים בעשייה ברמלה – ריבוד וקרצוף כבישים ברחבי העיר - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ממשיכים בעשייה ברמלה – ריבוד וקרצוף כבישים ברחבי העיר

עיריית רמלה ממשיכה ביישום התוכנית עליה הנחה ראש העיר, מיכאל וידל, לרבד ולקרצף את הכבישים ברחבי העיר. "התוכנית היא חלק מתנופת הפיתוח ברמלה, נמשיך להשקיע בשדרוג המרחב הציבורי ולעשות את המיטב לרווחתם, נוחיותם ובטיחותם של תושבי העיר".

כדורגל- בית״ר מ.ס רמלה דוהרת ודורסת !  וגם קבוצת הנוער מושלמת!  - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

כדורגל- בית״ר מ.ס רמלה דוהרת ודורסת ! וגם קבוצת הנוער מושלמת! 

קבוצת הכדורגל הלוהטת בית״ר מ.ס רמלה ממשיכה לדהור ולדרוס את יריבותיה שנקלעות בדרכה בניצחונות מרשימים ובפער שערים ניכר. בשבת האחרונה פגשה ביתר מ.ס רמלה את צעירי לוד שהתארחה באיצטדיון העירוני ברמלה במוצ''ש. הקבוצה המקומית ניצחה בתוצאה האסטרונומית 11-0. 

מסלול להשלמת הבגרויות  במתכונת ערב ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מסלול להשלמת הבגרויות במתכונת ערב ברמלה

אווקה מנגיסטו מנהל מרכז צעירים ולוטן מגר רכזת השכלה גבוהה מדווחים כי בתקופה האחרונה רבים מצעירי העיר מעוניינים לרכוש השכלה אקדמאית וזאת במטרה להשתלב במקומות עבודה בעלי אופק תעסוקתי רחב ומתגמל יותר. לאחר בדיקה מעמיקה עולה כי אחד החסמים שחלק מצעירי העיר נתקלים בהם הוא העדר תעודת בגרות מלאה או תעודה איכותית כתוצאה מחסך ביחידה אחת או שתיים במקצועות הליבה. אתגר נוסף שניצב בפני צערי העיר הוא  הצורך לשלב לימודים ועבודה יחד.