יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

ביה"ס "ברנקו וייס" ברמלה נסגר בגלל נגיף הקורונה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ביה"ס "ברנקו וייס" ברמלה נסגר בגלל נגיף הקורונה

מורה מביה"ס "ברנקו וייס" ברמלה התגלתה כחולה מאומתת. המורה הינה תושבת תל אביב. כמו כן, עובדת באגף החינוך והנוער בעיריית רמלה נמצאה גם היא כחיובית לנגיף הקורונה, והיא נמצאת בבידוד. כל מי שהיה במגע עם העובדת נכנס לבידוד. קבלת הקהל באגף בוטלה. ראש העיר מיכאל וידל פרסם הודעה מיוחדת לציבור התושבים:

עיריית רמלה מקדמת תחרות אדריכלים  לשדרוג מראה הכניסה הראשית לעיר - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

עיריית רמלה מקדמת תחרות אדריכלים  לשדרוג מראה הכניסה הראשית לעיר

עיריית רמלה מקדמת בימים אלה תחרות אדריכלים לתכנון מחודש של הכניסה הראשית לעיר מכיוון ת"א וניר צבי . בתום שלב א' של התחרות נבחרו 3 עבודות שעלו לשלב הגמר. במסגרת התחרות הוחלט על שיתוף תושבי העיר בבחירת העבודה הזוכה. הנכם מוזמנים להיכנס לאתר העירוני ולבחור את בחירתכם. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: אני רואה חשיבות רבה בשקיפות ושיתוף הציבור בבחירת העבודה הזוכה ובקידום רעיונות חדשניים אשר ישקפו את העבר, ההווה והעתיד של העיר. אני מזמין אתכם לקחת חלק בתחרות שתניב בסופו של תהליך עיצוב אדריכלי מזמין לרמלה.

בגיל 19 נדבק משה פיאלייב בצורך לעשות משהו למען הנזקקים ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

בגיל 19 נדבק משה פיאלייב בצורך לעשות משהו למען הנזקקים ברמלה

משה פאילייב, עושה חסד לנזקקים מכל המגזרים ברמלה, זו השנה הארבע עשרה ברציפות. את הכישורים והאהבה לעזור לזולת, ירש משה מאביו יעקב פאילייב, ומאז שהחל להיות בצד של הנותן, הקים וייסד יחד עם מתנדבים נוספים, את העמותה "חמלה ברמלה". העמותה מתנהלת היטב, יעידו על כך המסמכים והאישורים המצויים אצל רשם העמותות במשרד המשפטים.

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה: "נחזיר את תחושת הביטחון לתושבי רמלה." - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה: "נחזיר את תחושת הביטחון לתושבי רמלה."

ראש העיר וידל: "אני מודה לשר אוחנה שנענה לפנייתי והגיע עם צמרת המשטרה לרמלה ועמד מקרוב על פעולות המשטרה בג'ואריש. אני קורא לשר להתערב בסוגיה הכאובה, תוך חיזוק משטרת רמלה, איסוף כלי נשק, לרבות הקמת נקודת משטרה בשכונה, תגבור הכוחות וחיזוק תחושת הביטחון של תושבי העיר."