יום שלישי, 28 בינואר 2020, ב' שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

לרמלה יש מועצת נוער ערכית ופעילה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

לרמלה יש מועצת נוער ערכית ופעילה

במהלך שנת 2019 ביצעה עיריית רמלה, אגף החינוך והנוער פעילות ענפה למען בני הנוער בעיר, תוך הצבתם בראש סולם העדיפויות, בהעשרת הידע ובהטמעת ערכים. יו"ר מועצת הנוער העירונית, בן פקמן: "חשוב לנו להשפיע ולתרום לקהילה בה אנו חיים. אני שמח על שיתופי הפעולה עם מחלקת הנוער העירונית, המאפשרת לנו להתפתח כמנהיגים צעירים."

 304 עולים חדשים בחרו  ברמלה במהלך 2019 - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

 304 עולים חדשים בחרו  ברמלה במהלך 2019

מגמת העלייה במספר העולים החדשים שבוחרים ברמלה נמשכת. מרבית העולים החדשים הגיעו השנה מרוסיה, אוקריאנה ואוזבקיסטאן. בעירייה הביעו סיפוק רב ממגמת העלייה לרמלה, המצביעה על אמון ציבור העולים במערכות העירוניות. עיריית רמלה רואה בעולים החדשים הון אנושי המחזק את העיר ומפעילה למענם, יחד עם משרד הקליטה, הסוכנות היהודית וגורמים נוספים, פרויקטים רבים המעצימים את זהותם התרבותית ומקלים על השתלבותם בחיי הקהילה בעיר

זה לא נעים לראות תינוק נעול בתוך רכב- טוב שיש "ידידים סיוע בדרכים" - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

זה לא נעים לראות תינוק נעול בתוך רכב- טוב שיש "ידידים סיוע בדרכים"

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, חיבק אתמול (ראשון) את ארגון "ידידים סיוע בדרכים",על פועלם של מתנדיו ברחבי העיר רמלה. ארגון " ידידים סיוע בדרכים" הינו ארגון ייחודי בפריסה ארצית המעניק "עזרה ראשונה לא רפואית" בדרכים ובבתים 24 שעות ביממה למעט שבת וחג.

בניית האמפיתיאטרון החדש בהיכל התרבות ברמלה בעיצומה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

בניית האמפיתיאטרון החדש בהיכל התרבות ברמלה בעיצומה

נמשכות ביתר שאת העבודות לבנייתו של האמפיתיאטרון החדש בהיכל תרבות בעלות של כ- 1.8 מיליון שקלים. ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: "בקרוב יושלמו העבודות לבנייתו של האמפיתיאטרון החדש בהיכל התרבות. זהו עוד שלב חשוב להפיכתה של רמלה למרכז תרבות אזורי."