יום חמישי, 28 במאי 2020, ה' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

מחלפון קלאוזנר יעניק לתושבי רמלה, יותר בטיחות וחיבור ישיר למרכז העיר - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מחלפון קלאוזנר יעניק לתושבי רמלה, יותר בטיחות וחיבור ישיר למרכז העיר

חברת נתיבי ישראל ועיריית רמלה, ממשיכים בביצוע העבודות לקידום פרויקט מחלף קלאוזנר רמלה. ראש העיר, מיכאל וידל: "במסגרת המאמץ הלאומי לקידום ופיתוח התשתיות בישראל בתקופה מורכבת זו ולאור העובדה, כי בזמן זה התנועה באזור דלה בשל הוראות צמצום הניידות, הוחלט בשיתוף עם מנכ"ל נתיבי ישראל, ניסים פרץ, לבצע סגירה זמנית של רחוב אהוד מנור לקידום הפרויקט ובניית מובל הניקוז."

תלמידי תיכון "הרב תחומי" ברמלה מייצרים מסכות מיגון בתלת מימד לצוותים רפואיים - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי תיכון "הרב תחומי" ברמלה מייצרים מסכות מיגון בתלת מימד לצוותים רפואיים

בימי קורונה אלה, אי אפשר להישאר אדישים למצב. אנו נמצאים במציאות מורכבת הדורשת חשיבה יצירתית וערבות הדדית. וידל: "רמלה מצדיעה לצוותי הרפואה. בימים מאתגרים ומורכבים אלה הערבות ההדדית היא ערך עליון. ברכות לתלמידים והיוזמים."

מתחם "היבדק וסע" ייפתח היום (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מתחם "היבדק וסע" ייפתח היום (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה

תושבים יקרים, "אני שמח לבשר לכם, כי סיכמתי עם הנהלת מד"א, כי צוותי מד"א יקיימו בדיקת קורונה - 'היבדק וסע' לתושבי העיר, היום (שישי) 10.4.2020 חול המועד פסח, מעשר בבוקר עד שש בערב, בחניון הגדול של היכל הספורט, ב'נאות בגין'. אנא הקפידו על קיום ההנחיות, בריאות לכולם". מיכאל וידל-ראש העיר

מתחם "היבדק וסע" ייפתח מחר (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מתחם "היבדק וסע" ייפתח מחר (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה

תושבים יקרים, "אני שמח לבשר לכם, כי סיכמתי עם הנהלת מד"א, ביום שישי 10.4.2020 חול המועד פסח, בעשר בבוקר עד שש בערב בחניון הגדול של היכל הספורט, ב'נאות בגין' יקיימו צוותי מד"א בדיקת קורונה - 'היבדק וסע' לתושבי העיר. הבדיקות יבוצעו לבעלי תסמינים שמד"א מאשר. אנא הקפידו על קיום ההנחיות, בריאות לכולם". מיכאל וידל-ראש העיר

עיריית רמלה הקימה מוקד חירום  למתן שירותי רווחה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

עיריית רמלה הקימה מוקד חירום  למתן שירותי רווחה

ראש העיר מיכאל וידל: "העירייה נערכה למתן מענה לאוכלוסיית הקשישים, האזרחים הוותיקים והבודדים בכל יום ויום. אני גאה בתושבי רמלה שנשמעים ומקפידים להישאר בבתיהם ומקיימים את הנחיות משרד הבריאות." * מנהל אגף הרווחה בעיריית רמלה, אייל קהלני: "מוקד הרווחה נותן מענה רחב, משיב לפניות ושאלות, מפנה לטיפול ומרגיע בעת הצורך."