יום רביעי, 23 באוקטובר 2019, כ"ד תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

18,449 תלמידים וילדי גנ"י ייפתחו את שנת הלימודים התש"פ ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

18,449 תלמידים וילדי גנ"י ייפתחו את שנת הלימודים התש"פ ברמלה

שנת הלימודים התש"פ תפתח השנה עם בשורות משמעותיות ותכניות חדשות שיזניקו את מערכת החינוך ברמלה. שנה זו מאופיינת בשורה של שינויים עמוקים במערכת החינוך. מעבר למבנה חינוכי שש שנתי ופתיחת קריות חינוך, תכנית ניצנים בגני הטרום חובה, מסלולים עירוניים מגוונים לתלמידים מצטיינים, השקעה חסרת תקדים בשיפוץ מבני חינוך ואבזור מוסדות החינוך באמצעים טכנולוגים תספק לתלמידנו רשת של הזדמנויות חדשות לקידום הישגיהם ולהצטיינות.

 הסתיים בהצלחה מחזור 13 לאולפן עציון ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

הסתיים בהצלחה מחזור 13 לאולפן עציון ברמלה

אולפן עציון הינו פרויקט משותף של עיריית רמלה, הסוכנות יהודית ומשרדי הקליטה והחינוך שנועד להביא לרמלה, עולים חדשים בעלי תואר אקדמאי מכל רחבי תבל. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך את בוגרי התכנית והדגיש, כי העירייה מובילה ומעודדת את העולים, עם סיום הלימודים לשכור דירות בעיר ולהיות חלק מהקהילה ברמלה.

 כוחות הימ"מ ביצעו מעצרים וחיפושים בשכונת ג'ואריש ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

כוחות הימ"מ ביצעו מעצרים וחיפושים בשכונת ג'ואריש ברמלה

כוחות הימ"מ (יחידה מרכזית מיוחדת) נכנסו לשכונת ג'ואריש ברמלה וביצעו מעצרים וחיפושים, זאת לאחר שנרצח סעיד שמאלי (24) בעת שעשה את דרכו למסע ההלוויה של בן דודו, מועתש שמאלי, שנורה למוות רק יום לפני כן בשכונה.  מיכאל וידל: " אני מקדם בברכה את כוחות המשטרה שחברו למשטרת רמלה, כדי לאתר נשק בלתי חוקי ולהפסיק לאלתר את מעשי הרצח. אני מאחל לכולנו שהאלימות תיפסק."

    ברמלה בוחרים ומתרגלים את מסלול ההליכה לבית הספר ולגני הילדים                      - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

    ברמלה בוחרים ומתרגלים את מסלול ההליכה לבית הספר ולגני הילדים                     

מטה הזהירות והבטיחות בדרכים בעיריית רמלה: אנו ממליצים, כי אזור הכניסה והיציאה מבית הספר, לרבות הכבישים המובילים, יוגדרו כשמורת טבע בטיחותית. הקפדה על כללי הבטיחות וקיום כל כללי הזהירות תציל חיים