יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

תלמידי תיכון "הרב תחומי" ברמלה מייצרים מסכות מיגון בתלת מימד לצוותים רפואיים - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי תיכון "הרב תחומי" ברמלה מייצרים מסכות מיגון בתלת מימד לצוותים רפואיים

בימי קורונה אלה, אי אפשר להישאר אדישים למצב. אנו נמצאים במציאות מורכבת הדורשת חשיבה יצירתית וערבות הדדית. וידל: "רמלה מצדיעה לצוותי הרפואה. בימים מאתגרים ומורכבים אלה הערבות ההדדית היא ערך עליון. ברכות לתלמידים והיוזמים."

מתחם "היבדק וסע" ייפתח היום (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מתחם "היבדק וסע" ייפתח היום (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה

תושבים יקרים, "אני שמח לבשר לכם, כי סיכמתי עם הנהלת מד"א, כי צוותי מד"א יקיימו בדיקת קורונה - 'היבדק וסע' לתושבי העיר, היום (שישי) 10.4.2020 חול המועד פסח, מעשר בבוקר עד שש בערב, בחניון הגדול של היכל הספורט, ב'נאות בגין'. אנא הקפידו על קיום ההנחיות, בריאות לכולם". מיכאל וידל-ראש העיר

מתחם "היבדק וסע" ייפתח מחר (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מתחם "היבדק וסע" ייפתח מחר (שישי) בחניית היכל הספורט בשכ' נאות בגין ברמלה

תושבים יקרים, "אני שמח לבשר לכם, כי סיכמתי עם הנהלת מד"א, ביום שישי 10.4.2020 חול המועד פסח, בעשר בבוקר עד שש בערב בחניון הגדול של היכל הספורט, ב'נאות בגין' יקיימו צוותי מד"א בדיקת קורונה - 'היבדק וסע' לתושבי העיר. הבדיקות יבוצעו לבעלי תסמינים שמד"א מאשר. אנא הקפידו על קיום ההנחיות, בריאות לכולם". מיכאל וידל-ראש העיר

עיריית רמלה הקימה מוקד חירום  למתן שירותי רווחה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

עיריית רמלה הקימה מוקד חירום  למתן שירותי רווחה

ראש העיר מיכאל וידל: "העירייה נערכה למתן מענה לאוכלוסיית הקשישים, האזרחים הוותיקים והבודדים בכל יום ויום. אני גאה בתושבי רמלה שנשמעים ומקפידים להישאר בבתיהם ומקיימים את הנחיות משרד הבריאות." * מנהל אגף הרווחה בעיריית רמלה, אייל קהלני: "מוקד הרווחה נותן מענה רחב, משיב לפניות ושאלות, מפנה לטיפול ומרגיע בעת הצורך."

ברמלה, משקיעים יותר למענכם גם בתקופת משבר הקורונה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ברמלה, משקיעים יותר למענכם גם בתקופת משבר הקורונה

סגירת מוסדות החינוך וגני הילדים בעקבות משבר הקורונה,  נוצלה היטב ע"י עיריית רמלה לטובת שיפוץ ושדרוג מספר רב של גני ילדים. ראש העיר, מיכאל וידל: "גני ילדים רבים שופצו ושינו פניהם. כולי תקווה שילדי העיר וכל תלמידי רמלה, יחזרו לספסל הלימודים בהקדם. תודה לכל העובדים והמתנדבים על פעילותם.  אני פונה ומפציר בתושבי וילדי העיר, אנא הקפידו לקיים את הנחיות משרד הבריאות, מדובר בהנחיות מצילות חיים! יחד נעבור את זה בשלום ובבריאות."

 ברמלה, משפחות שומרות על שגרה ועושות ספורט ביחד - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

ברמלה, משפחות שומרות על שגרה ועושות ספורט ביחד

תושבי רמלה לקחו חלק במיזם ספורטיבי, פרי יוזמת עיריית רמלה ומשרד התרבות והספורט. ראש העיר מיכאל וידל: "כולנו יודעים שפעילות גופנית מייצרת מצב רוח טוב וחשובה לבריאות גם בימי הסגר בבית. בימים מאתגרים אלה, אני שמח על השתתפות הציבור במיזם ומזמין את כולם להשתתף."