יום ראשון, 28 בפברואר 2021, ט"ז אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

הכנסת תחכה לי, באר יעקב זה הבית שלי! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

הכנסת תחכה לי, באר יעקב זה הבית שלי!

מוטי פרנקו,  סגן וממלא מקום ראש מועצת באר יעקב ומחזיק תיק החינוך, בראיון לאות החברתית -ראיון שכולו חינוך.  בראיון שהתקיים בשישי האחרון, ציין פרנקו את היקף המתחסנים בבאר יעקב (כ-80%) וקרא לאחרים להתחסן. בשולי הדברים כאשר נשאל מדוע ויתר על מקום ברשימה לכנסת אמר מוטי פרנקו: "נבחרתי על ידי אלפי תושבים ששמו פתק שכתוב עליו מוטי פרנקו, אני משקיע את כל מרצי בהזנקת מערכת החינוך"

אהרון שמואל: "פקידים בכירים במועצת באר יעקב, פוגעים בחלק מעובדי המועצה!" - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

אהרון שמואל: "פקידים בכירים במועצת באר יעקב, פוגעים בחלק מעובדי המועצה!"

יו"ר ועד העובדים של מועצת באר יעקב, אהרון שמואל, לא מוכן לעבור לסדר היום, על כך שמנכ"ל המועצה דני אורן ומנהל כ"א של המועצה, יאיר ושתי, עשו היום מעשה שאסור היה להיעשות , מעשה שפגע בחלק ממנהלי המחלקות במועצת באר יעקב. סיפור המעשה בהמשך הכתבה:

חדש בבאר-יעקב  מתחם היחידה להתפתחות הילד - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדש בבאר-יעקב מתחם היחידה להתפתחות הילד

בטכס מרגש שהתקיים השבוע נחנך מתחם חדיש ומיוחד להתפתחות הילד. המתחם כולל חדרי פרא-רפואיים מפוארים עם ציוד חדשני ומיוחד, כולל חדרי ריפוי, חדר ג'מבורי וגן תקשורת והכל למען ילדי החינוך המיוחד בישוב. " הקמת היחידה להתפתחות הילד היא צעד חשוב לתושבי באר יעקב" אמר ראש המועצה ניסים גוזלן והרב משה שטיין, מנכ"ל פרח הוסיף ואמר: " יש לנו פה בבאר יעקב פנינה, ואני מקווה שבקרוב נחנוך את מבני הקבע שלנו."

ניסים גוזלן  מרחיב את אפשרויות החיסון ביישוב כדי להעלות את אחוז המתחסנים בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ניסים גוזלן מרחיב את אפשרויות החיסון ביישוב כדי להעלות את אחוז המתחסנים בבאר יעקב

בפוסט שפרסם אמש, ראש מועצת באר יעקב, ניסים גוזלן, ציין כי בגילאי 40 ומעלה אחוז המתחסנים הוא מצוין ועומד על למעלה מ - 80 אחוז! אך כעת, משנפתחו האפשרויות לחסן את כולם מעל גיל 16, החליט להגביר את החיסונים ביישוב לטובת העלאת מספר המתחסנים באוכלוסיית הגיל 16-40.