יום שישי, 04 בדצמבר 2020, י"ח כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ניסים גוזלן יציע הערב למועצה להפוך את באר יעקב לעיר! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ניסים גוזלן יציע הערב למועצה להפוך את באר יעקב לעיר!

ניסים גוזלן קיבל את ברכת הדרך משר הפנים הרב אריה דרעי, להעלות הערב בישיבת המועצה, את ההצעה להפוך את המושבה באר יעקב לעיר ואם בישראל. אם רוב חברי המועצה יצביעו בעד ההצעה החגיגית הזו, אז באר יעקב תתחיל מחזור חדש של ספירה לרגל הולדתה הערב כעיר ואם בישראל לאחר סיום מחזור חיים של 113 שנים כמושבה - מועצה מקומית.

מוטי פרנקו: "ההישג האדיר של פיטר מוסיף הרבה גאווה לבאר יעקב!" - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

מוטי פרנקו: "ההישג האדיר של פיטר מוסיף הרבה גאווה לבאר יעקב!"

פיטר פלצ'יק אלוף אירופה בג'ודו. הישראלי רשם אתמול (שבת) בפראג, את הישג השיא בקריירה שלו בתום יום ענק של קרבות, שהסתיים בניצחון מתוק על האלוף המכהן, ארמן אדמיאן הרוסי. מוטי פרנקו, סגן וממלא מקום ראש המועצה בבאר יעקב, מיהר לברך את חברו פיטר פלצ'ק האלוף החדש של אירופה, תושב שכ' גני מנחם בבאר יעקב. הברכה מצורפת בהמשך.

קמפוס רפואי ענק יוקם במרכז הרפואי "שמיר-אסף הרופא". - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

קמפוס רפואי ענק יוקם במרכז הרפואי "שמיר-אסף הרופא".

לאחרונה אושרה תוכנית להרחבת המרכז הרפואי "שמיר-אסף הרופא", במסגרתה יוקם קמפוס רפואי ענק שאליו יועתקו, בין היתר, המכון לרפואה משפטית אבו כביר והמעבדות הלאומיות לבריאות הסביבה השוכנות כיום בקרקע בשכונת נווה עופר המיועדת לשמש פארק ציבורי.

בית החולים 'שמיר-אסף הרופא' יתרחב ב-150 דונם - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

בית החולים 'שמיר-אסף הרופא' יתרחב ב-150 דונם

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מחוז מרכז, החליטה לאשר את תכנית רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) להקמת קמפוס רפואי בסמוך לבית החולים 'שמיר- אסף הרופא' בבאר יעקב, בהתאם לתכנית שאושרה, שטח בית החולים יורחב בכ-150 דונם ל-413 דונם. ( היקף הבנייה המקסימלי יהיה כ-1.1 מיליון מ"ר ).

ניסים גוזלן: "אסור לנו שמערכת החינוך תחזיר אותנו להיות יישוב אדום!"  - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ניסים גוזלן: "אסור לנו שמערכת החינוך תחזיר אותנו להיות יישוב אדום!" 

פניתי לממונה על המחוז במשרד החינוך ועדכנתי את מפקחת הגנים שאני מבקש שכל גננות האם יגיעו לגן שלהן ברציפות בימים א-ה ויעבירו את היום החופשי שלהן ליום שישי. ביום שישי לא יתקיימו לימודים פיזיים בגנים והגננות המחליפות יעבירו לילדים שיעורי זום!