יום שלישי, 18 בפברואר 2020, כ"ג שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

ראש מועצת באר יעקב- ניסים גוזלן איש העשור 2010-2019 - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ראש מועצת באר יעקב- ניסים גוזלן איש העשור 2010-2019

בשבוע הבא נפרסם כתבה נרחבת על איש העשור של היישומון "רמלודנט-באר יעקב" והמקומון "רמלודפלוס" ניסים גוזלן- ראש המועצה המקומית באר יעקב. איש העשור הנבחר הצליח להביא את המושבה באר יעקב בת 112 שנים, אל האלף השלישי, בצעדי ענק אל הקידמה במרכז המדינה.

"לזכור ולא לשכוח"  משלחת תלמידי תיכון "עתיד נווה – נחום שבו מפולין - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

"לזכור ולא לשכוח" משלחת תלמידי תיכון "עתיד נווה – נחום שבו מפולין

המשלחת הראשונה של תלמידי ביה"ס התיכון "עתיד נווה נחום" לפולין, חזרה עמוסת חוויות בעקבות הביקורים במחנות ההשמדה ברחבי פולין. יציאתם של 30 התלמידים מבאר יעקב, התאפשרה, בזכות עמותת "עתיד" אשר איחדה את המסע לפולין יחד עם המסע המסורתי לפולין של 107 תלמידי שכבת י"ב, מתיכון עתיד למדעים מלוד.

באר יעקב מציגה: מהפכת השרות לתושב! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

באר יעקב מציגה: מהפכת השרות לתושב!

ראש המועצה ניסים גוזלן רואה בצד העשייה הרבה את שיפור השרות לתושב: "כל נושא השרות לתושב מצריך חשיבה נוספת ומציאת דרכים על מנת להקל על תושבי באר-יעקב את האינטראקציה בינם לבין אגפי ומחלקות המועצה", אומר גוזלן ומצביע על מגוון אמצעים שננקטו לאחרונה על מנת לשפר את מערך השרות לתושב.

 איך הופכים בסיס צבאי נטוש בצריפין למרכז עירוני כמו בברצלונה? - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

איך הופכים בסיס צבאי נטוש בצריפין למרכז עירוני כמו בברצלונה?

בשבוע שעבר התקיים באולם מטרופוליטן בתל אביב כנס המשקיעים הראשון של מתחם צריפין החדש, היכן ששכן פעם הבסיס המפורסם. המשתתפים נחשפו לזינוק המתוכנן של באר יעקב מ-30 אלף תושבים בדרך להפוך לעיר חדשה בת 120 אלף תושבים הכוללת תוספת של עשרות אלפי יח״ד ו-2 מיליון מ״ר לתעסוקה ומסחר.