יום שבת, 11 ביולי 2020, י"ט תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

"לזכור ולא לשכוח"  משלחת תלמידי תיכון "עתיד נווה – נחום שבו מפולין - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

"לזכור ולא לשכוח" משלחת תלמידי תיכון "עתיד נווה – נחום שבו מפולין

המשלחת הראשונה של תלמידי ביה"ס התיכון "עתיד נווה נחום" לפולין, חזרה עמוסת חוויות בעקבות הביקורים במחנות ההשמדה ברחבי פולין. יציאתם של 30 התלמידים מבאר יעקב, התאפשרה, בזכות עמותת "עתיד" אשר איחדה את המסע לפולין יחד עם המסע המסורתי לפולין של 107 תלמידי שכבת י"ב, מתיכון עתיד למדעים מלוד.

באר יעקב מציגה: מהפכת השרות לתושב! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

באר יעקב מציגה: מהפכת השרות לתושב!

ראש המועצה ניסים גוזלן רואה בצד העשייה הרבה את שיפור השרות לתושב: "כל נושא השרות לתושב מצריך חשיבה נוספת ומציאת דרכים על מנת להקל על תושבי באר-יעקב את האינטראקציה בינם לבין אגפי ומחלקות המועצה", אומר גוזלן ומצביע על מגוון אמצעים שננקטו לאחרונה על מנת לשפר את מערך השרות לתושב.

 איך הופכים בסיס צבאי נטוש בצריפין למרכז עירוני כמו בברצלונה? - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

איך הופכים בסיס צבאי נטוש בצריפין למרכז עירוני כמו בברצלונה?

בשבוע שעבר התקיים באולם מטרופוליטן בתל אביב כנס המשקיעים הראשון של מתחם צריפין החדש, היכן ששכן פעם הבסיס המפורסם. המשתתפים נחשפו לזינוק המתוכנן של באר יעקב מ-30 אלף תושבים בדרך להפוך לעיר חדשה בת 120 אלף תושבים הכוללת תוספת של עשרות אלפי יח״ד ו-2 מיליון מ״ר לתעסוקה ומסחר.

ניסים גוזלן: "בקרוב באר יעקב תהפוך להיות עיר ואם בישראל!" - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ניסים גוזלן: "בקרוב באר יעקב תהפוך להיות עיר ואם בישראל!"

ראש המועצה המקומית, ניסים גוזלן, בישר היום לפנה"צ כי תושבי באר יעקב יעברו לגור בקרוב בעיר באר יעקב, מבלי להגר אליה. כמו כן ציין ראש העיר המיועד,ניסים גוזלן, כי בשבעת החודשים האחרונים שקדה המועצה בשילוב גורמים מקצועיים , ליצירת לוגו חדש לעיר באר יעקב, ואיתור תוכן מתאים למיתוג המושבה העתיקה אשר תיהפך בקרוב לעיר חדשה עם כל הוותק שלה כמובן.

צוותי "כללית" באר יעקב מחסנים -ומתחסנים נגד שפעת ! - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

צוותי "כללית" באר יעקב מחסנים -ומתחסנים נגד שפעת !

הצוותים הרפואיים במרפאות כללית בבאר יעקב פתחו השבוע את מבצע חיסוני שפעת לחורף הקרוב בחיסון אנשי הצוות אחד את השנייה ולאחר מכן החלו במלאכת חיסון הלקוחות. למבצע החיסונים השנה הוזמנו חיסונים כנגד 4 זני שפעת והם מחולקים למרפאה במהלך חודש נובמבר במספר פעימות ובהתאם לקצב אספקת החיסונים לארץ.