יום חמישי, 20 בפברואר 2020, כ"ה שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

מוטי פרנקו הוצע לשמש כסגן ראש המועצה בבאר יעקב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

מוטי פרנקו הוצע לשמש כסגן ראש המועצה בבאר יעקב

מוטי פרנקו - ראש סיעת "באנו לשנות" יהיה כנראה סגן ראש המועצה של ניסים גוזלן, כשארבעת חבריו לסיעה אמורים להשלים את מניין גרעין הקואליציה. האם ניסים גוזלן יסכים להצעתם של מקורביו, אלה שהלכו איתו לכל אורך הדרך עד ליום הבחירות? הימים הקרובים ייבשרו לנו את התשובה.

בחירות 2018 בבאר יעקב: המבחן הגדול של "הבולדוזר" גוזלן - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

בחירות 2018 בבאר יעקב: המבחן הגדול של "הבולדוזר" גוזלן

ניסים גוזלן הגיע הבוקר להצביע בסמוך לביתו ונראה מחוייך מתמיד. לכתב "רמלודנט באר יעקב" הוא אמר: "אני סומך על תושבי באר יעקב שיידעו להבחין ולהעריך את כל העשייה הגדולה שהובלתי בכל מקום ביישוב שלנו, את הפיתוח ואת העבודות המתבצעות באמצעות כספים שהצלחתי להביא מהשלטון המרכזי. חג בחירות שמח". עוד ביקש ראש המועצה להעביר מסר אל תושבי באר יעקב:

צפו: ראש הממשלה נתניהו מברך ותומך בניסים גוזלן - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

צפו: ראש הממשלה נתניהו מברך ותומך בניסים גוזלן

גם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מודע ליכולתיו של ניסים גוזלן הבולדוזר והיום הוא שלח סרטו תמיכה, שקורא לתושבי באר יעקב לבחור בראש המועצה הכל כך פעלתן. בתוך כך, מערכת "רמלודנט-באר יעקב" בחרה לראיין את ראש מועצת באר יעקב לגיליון המסכם שלפני יום הבחירות למועצת באר יעקב, בכדי לשטוח בפני תושבי היישוב את ההישגים העצומים אותם השיג בחמש השנים האחרונות. במשך כל השנים האחרונות ליווינו וסיקרנו את ההתפתחות המדהימה של היישוב הקטן, שצמח וגדל בזכות פועלו המקיף של ניסים גוזלן. ראיון אחד על אחד עם הבולדוזר ששם את באר יעקב על המפה