יום שבת, 04 באפריל 2020, י' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

חדשות באר יעקב

באר יעקב צפויה להעשיר את הכנסותיה ב 120 מיליון ₪ - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

באר יעקב צפויה להעשיר את הכנסותיה ב 120 מיליון ₪

עם חתימתו של שר הפנים אריה דרעי במהלך 2017 על הסכם גבולות באר יעקב/ראשל"צ והעברה פורמאלית של 1,000 דונם נוספים ממחנה צריפין לבאר יעקב, הוגשה למשרד הבטחון שומה לתשלום ארנונה מאז סופחו 1.000 דונמים נוספים ממחנה צריפין. ראש המועצה ניסים גוזלן הנחה את משרד עו"ד צומן רוקח ואת גזבר המועצה דני אורן שהוא רו"ח במקצועו, לנהל מאבק על תשלום ארנונה על השטח המצורף. גוזלן: "זה יהיה מאבק לא קל מול משרד הביטחון, אך כמו שניצחתי אותם בעבר, אני מאמין שגם הפעם ידינו תהיה על העליונה".

ראש המועצה ניסים גוזלן, שוקל להגיש תלונה במשטרה על זיוף - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

ראש המועצה ניסים גוזלן, שוקל להגיש תלונה במשטרה על זיוף

פעילי ראש המועצה בבאר יעקב: "בזיופים, בפוטומונטאז' ובהכפשות לא מנצחים בחירות!". ולמרות האווירה המתחממת, גוזלן עורך בימים אלה חוגי בית ונפגש עם תושבים, שומע אותם ואת רחשי ליבם ומציג בפניהם את משנתו הסדורה, שהובילה את באר יעקב להיות יישוב מבוקש, עם בנייה יוקרתית ללא הפסקה ומוסדות חינוך עם מיטב המחנכים".

צפו: שר התקשורת איוב הודיע היום בביקורו בבאר יעקב, כי בית דואר יוקם בקניון לרווחת תושבי היישוב - חדשות באר יעקב ברמלוד נט באר יעקב

צפו: שר התקשורת איוב הודיע היום בביקורו בבאר יעקב, כי בית דואר יוקם בקניון לרווחת תושבי היישוב

עוד ציין השר, כי לבקשתו של ה"בולדוזר", ראש המועצה ניסים גוזלן, תוקם תחנת רדיו מקומית 106 במגמת התיכון בבאר יעקב שתיתן מענה ללימודי תקשורת, לצרכים מקומיים, קהילתיים שוטפים ולעיתות חירום. באותו מעמד בישר השר, כי ממש בקרוב תושבי מדינת ישראל ייהנו מחיבור לחברות הטלביזיה במחיר של 100 ש"ח בלבד.