יום חמישי, 23 בינואר 2020, כ"ו טבת ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

חדשות חבל מודיעין

 ראשי השלטון המקומי ונציב הכבאות סיירו במבוא מודיעים שבוע וחצי לאחר השריפה - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

ראשי השלטון המקומי ונציב הכבאות סיירו במבוא מודיעים שבוע וחצי לאחר השריפה

חיים ביבס : "במזל גדול איש לא נפגע מהשריפה ונגרם רק נזק ברכוש, אך עם זאת התפשטות השריפה הציבה איום וכילתה כמעט לגמרי יישוב שלם. אנחנו פועלים לשפר את ההיערכות בהתמודדות עם שריפות ולהגן בצורה המיטבית על התושבים מפני שריפות והתפשטותן ולשם כך סיירנו ביישוב."

החום הכבד ורשלנות של חוגגים גרמו לשריפות קשות באזור יער בן שמן - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

החום הכבד ורשלנות של חוגגים גרמו לשריפות קשות באזור יער בן שמן

מושבים של המועצה האזורית חבל מודיעין נפגעו קשה מהשריפות, כ- 40 בתים נשרפו ונפגעו מהשריפות.3500 תושבים פונו מבתיהם ע"י כוחות המשטרה ולוחמי האש. ארבע מדינות נענו לבקשת העזרה של ראש הממשלה ושר החוץ בנימין נתניהו: קרואטיה, איטליה, יוון וקפריסין, ישלחו היום מטוסי כיבוי לארץ.

משטרת ישראל החליטה לסגור את תיק החקירה נגד שמעון סוסן, ראש המועצה האזורית חבל מודיעין - חדשות חבל מודיעין ברמלוד נט באר יעקב

משטרת ישראל החליטה לסגור את תיק החקירה נגד שמעון סוסן, ראש המועצה האזורית חבל מודיעין

החקירה, שהסתיימה לפני מס' ימים, התנהלה ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433, בשיתוף פעולה מלא עם חקירות מס הכנסה ירושלים ברשות המיסים ולוותה על ידי פרקליטות מחוז מרכז. מקורבי ראש המועצה: "הצדק יצא לאור ב"ה". מהמועצה נמסר: "שמעון סוסן, תמיד טען שיש לבדוק את התנהלות הגורמים הפוליטיים שהביאו לפתיחת החקירה מלכתחילה ויפה שעה אחת קודם. גורמים פוליטיים אלו, הינם בעלי אינטרס זר והם פעלו מלכתחילה במטרה להדיח ראש מועצה מכהן, שלא בדרך דמוקרטית. אנו שמחים כי הוכח אחת ולתמיד כי לא היה כלום ולא יהיה כלום"!