יום ראשון, 25 באוגוסט 2019, כ"ד אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

32 רשימות מתכוונות להתמודד בבחירות לכנסת ה- 22

בעוד 45 ימים יתקיימו הבחירות לכנסת ה- 22 לאחר שלפני כארבעה חודשים התקיימו אותן בחירות לכנסת ה- 21. אז הגישו 47 את רשימותיהן לוועדת הבחירות המרכזית, והפעם עשו זאת רק 32 רשימות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה- 22 בפעולה:

בזה אחר זה התייצבו נציגי המפלגות בפני יו"ר ועדת הבחירות, השופט חנן מלצר, והגישו את רשימות המועמדים שיתמודדו ב-17 בספטמבר. הליכוד תרוץ עם אנשי כולנו, העבודה עם גשר, מרצ עם ברק ושפיר. אחרי מגעים שנמשכו עד הרגע האחרון - הימין המאוחד תרוץ בנפרד מעוצמה יהודית. (הסרטון והתמונה- מתוך אתר ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה- 22)

בתום סגירת הרשימות: אלו המפלגות המתמודדות בבחירות לכנסת ה-22

בפעם השנייה תוך פחות משנה, הגיעו אתמול (חמישי) 32 נציגי מפלגות לוועדת הבחירות המרכזית והגישו את רשימות מועמדיהן בבחירות לכנסת ה-22. עיקר ההתרחשויות נרשמו במחנה הימין, שם עד לרגע האחרון נמשכו המגעים לייצירת איחוד בין מפלגות הימין. בשעות האחרונות לקראת סגירת הרשימות, איש עוצמה יהודית איתמר בן גביר הודיע כי המאמצים כשלו והאשים את נפתלי בנט, וכן את השרים בצלאל סמוטריץ' ורפי פרץ. למרות הלחצים שנמשכו עד הרגע האחרון, והניסיונות מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו, החליטה עוצמה יהודית לרוץ כרשימה עצמאית.

כמו כן, גם שאר המפלגות העבירו את רשימותיהן, בהן הליכוד בראשות נתניהו שהפעם כוללת גם משה כחלון וכולנו, כחול לבן בראשות בני גנץ, העבודה-גשר בראשות עמיר פרץ, ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן, וכן המחנה הדמוקרטי בראשות ניצן הורוביץ, לאחר האיחוד שהוכרז בינו לאהוד ברק וח"כ סתיו שפיר שעזבה את מפלגת העבודה. גם ש"ס התייצבה בוועדת הבחירות לצד יהדות התורה, וכן המפלגות הערביות - חד"ש, רע"ם, תע"ל ובל"ד - ששבו למתכונת הרשימה המשותפת בראשות איימן עודה.

רשימת הליכוד לבחירות:

1. בנימין נתניהו
2. יולי אדלשטיין
3. ישראל כץ
4. גלעד ארדן
5. משה כחלון
6. גדעון סער
7. מירי רגב
8. יריב לוין
9. יואב גלנט
10. ניר ברקת
11. גילה גמליאל
12. אבי דיכטר
13. זאב אלקין
14. חיים כץ
15. אלי כהן
16. צחי הנגבי
17. אופיר אקוניס
18. יובל שטייניץ
19. ציפי חוטובלי
20. דודי אמסלם
21. אמיר אוחנה
22. אופיר כץ
23. אתי חוה עטיה
24. יואב קיש
25. דוד ביטן
26. קרן ברק
27. שלמה קרעי
28.מיקי זוהר
29. יפעת שאשא ביטון 
30. שרן השכל
31. מיכל שיר
32. קטי שטרית
33. פטין מולא
34. מאי גולן
35. טלי פלוסקוב
36. עוזי דיין
37. אריאל קלנר

רשימת כחול לבן לבחירות:

1. בני גנץ
2. יאיר לפיד
3. משה (בוגי) יעלון
4. גבי אשכנזי
5. אבי ניסנקורן
6. מאיר כהן
7. מיקי חיימוביץ'
8. עפר שלח
9. יועז הנדל
10. אורנה ברביבאי
11. מיכאל ביטון
12. חילי טרופר
13. יעל גרמן
14. צבי האוזר 
15. אורית פרקש הכהן 
16. קארין אלהרר
17. מירב כהן
18. יואל רזבוזוב
19. אסף זמיר
20. יזהר שי
21. אלעזר שטרן
22. מיקי לוי
23. עומר ינקלביץ' 
24. פנינה תמנו שטה
25. ע'דיר מריח
26. רם בן ברק
27. אלון שוסטר
28. יואב סגלוביץ
29. רם שפע
30. בועז טופורובסקי
31. אורלי פרומן
32. איתן גינזבורג
33. גדי יברקן
34. עידן רול
35. יוראי להב הרציאנו
36. משה מוץ מטלון
37. עינב קאבלה

רשימת הימין המאוחד לבחירות:

1. איילת שקד
2. רפי פרץ
3. בצלאל סמוטריץ'
4. נפתלי בנט
5. מוטי יוגב
6. אופיר סופר
7. מתן כהנא
8. עידית סילמן
9. רוני ססובר
10. אורית סטרוק
11. שי מימון
12. שולי מועלם
13. אלי בן דהן
14. יוסי כהן
15. שירלי פינטו

רשימת יהדות התורה לבחירות:

1. יעקב ליצמן
2. משה גפני
3. מאיר פרוש 
4. אורי מקלב
5. יעקב טסלר 
6. יעקב אשר
7. ישראל אייכלר 
8. יצחק פינדרוס 
9. אליהו חסיד
10. אליהו ברוכי

רשימת ש"ס לבחירות:

1. אריה דרעי 
2. איציק כהן 
3. משולם נהרי 
4. יעקב מרגי 
5. יואב בן צור 
6. מיכאל מלכיאלי
7. משה ארבל 
8. ינון אזולאי
9. משה אבוטבול
10. אוריאל בוסו

רשימת ישראל ביתנו לבחירות:

1. אביגדור ליברמן
2. עודד פורר
3. יבגני סובה
4. אלי אבידר
5. יוליה מלינובסקי
6. חמד עמאר
7. אלכס קושניר
8. מרק אפראימוב
9. לימור מגן תלם
10. ד"ר אלינה ברדץ'
11. שאדי חלול
12. אלכס פרידמן
13. דור דוידיאן
14. שחר אלו

רשימת העבודה-גשר לבחירות:

1. עמיר פרץ
2. אורלי לוי-אבקסיס
3. איציק שמולי
4. מרב מיכאלי
5. עמר בר-לב
6. רויטל סויד
7. חגי רזניק
8. ערן חרמוני
9. סאלח סעד
10. כרמן אלמקייס
11. חיליק בר
12. גברי ברגיל
13. מיכל בירן
14. חלאילה אחסאן

רשימת המחנה הדמוקרטי לבחירות:

1. ניצן הורביץ
2. סתיו שפיר
3. יאיר גולן
4. תמר זנדברג
5. אילן גילאון
6. עיסאווי פריג'
7. יפעת ביטון
8. יעל כהן פארן
9. נועה רוטמן 
10. אהוד ברק
11. גלעד קריב 
12. מוסי רז
13. מיכל רוזין
14. יאיא פינק
15. סמדר שמואלי

רשימת הרשימה המשותפת לבחירות:

1. איימן עודה 
2. מטאנס שחאדה 
3. אחמד טיבי 
4. מנצור עבאס 
5. עאידה תומא סלימאן
6. וליד טהא 
7. עופר כסיף 
8. היבא יזבק 
9. אוסמה סעדי 
10. יוסף ג'בארין 
11. סעיד אלחרומי
12. ג'אבר עסאקלה
13. סמי אבו-שחאדה
14. סונדוס סאלח
15. אימאן חטיב
16. יוסף עטאונה

רשימת זהות לבחירות:

1. משה פייגלין 
2. גלעד אלפר
3. רונית דרור
4. ארקדי מוטר
5. רפאל מינס 
6. שלמה גורדון 
7. דוד יוסף שפיץ 
8. אסיה אנטוב

רשימת עוצמה יהודית:

1. איתמר בן גביר
2. ברוך מרזל
3. אדווה ביטון
4. יצחק וסרלאוף
5. בנצי גופשטיין

שמות כל הרשימות המתמודדות בבחירות עפ"י סדר הגשתן וסימניהן:

דעם- כלכלה ירוקה מדינה אחת  - ץ

מנהיגות חברתית – י/קן/נץ

עוצמה כלכלית קולם של העסקים בישראל – ז/נ/כן

ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן – ל

זכויותינו בקולנו -  ק

זהות – תנועה ישראלית יהודית בהנהגת משה פייגלין -  ז/זן

אדום לבן הבלתי משוחדים – יז

הפיראטים – כי כולנו באותה סירה והכל אותו שייט – ף

מתקדמת -  נ/ ני

מפלגת גה"ת – גוש התנ"כי -  קי

ש"ס -  שס

צדק בראשות טבי ילאו – צ

קמ"מ – קידום מעמד הפרט -  קן/קץ

כבוד אדם – יף

יהדות התורה -  ג

כראמה ומוסאוא – כבוד ושוויון – נך

מפלגת הדמוקראטורה – זך

נעם – עם נורמלי בארצנו -  כ

כחול לבן – פה

כל ישראל אחים לשוויון חברתי – נץ

סדר חדש – לשינוי שיטת הבחירות -  קך

הליכוד בראשות נתניהו לראשות הממשלה   – מחל

האחדות העממית אלוחדה אלשעביה – כנ

המחנה הדמוקרטי בראשות הורוביץ, שפיר וברק -  מרצ

צומת – התיישבות וחקלאות – זץ

איחוד בני הברית – התנועה הנוצרית ליברלית – ינ

הרשימה המשותפת -  ודעם

עוצמה יהודית -  כף

רון קובי הימין החילוני נחמים בכפייה החרדית -  רק

צפון -  צן

הימין המאוחד – טב

העבודה-גשר בראשות עמיר פרץ ואורלי לוי-אבקסיס - אמת

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: