יום חמישי, 25 בפברואר 2021, י"ג אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

חברת "אל-על" תודיע לשליש מעובדיה על הכוונה לפטרם - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

חברת "אל-על" תודיע לשליש מעובדיה על הכוונה לפטרם

חברת אל על נערכת לפיטורי כשליש מעובדיה. אגף כוח אדם בחברה יודיע מחר (שני) לעובדים המועמדים לפיטורים על הכוונה לפטרם. על פי הסכם העבודה שנחתם ביולי 2020 עם ארבעת מגזרי העובדים באל על, הכניסה לתוקף של תהליך הפיטורים מותנה בקבלת הלוואה בנקאית בערבות מדינה, וגם אז לוועדי העובדים שמורה הזכות להחליף 15% מהעובדים ברשימת המיועדים לפיטורים, על פי שיקול דעתם.

משה ארבלי ויהודית מנדה: "די לאלימות ורצח נשים, הן אינן שק חבטות ודמם אינו הפקר!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

משה ארבלי ויהודית מנדה: "די לאלימות ורצח נשים, הן אינן שק חבטות ודמם אינו הפקר!"

ההסתדרות ונעמ"ת במרחב השפלה, נגד אלימות ורצח נשים: לנוכח העליה המטרידה ודיווחים על מספר מקרי האלימות מאז פרוץ משבר הקורונה, ההסתדרות ונעמ"ת העלו בשנה האחרונה קמפיין ארצי שנועד לסייע לנשים וגברים לצאת ממעגל האלימות במשפחה ולקבל את הסיוע הנדרש.

18 קצינים חדשים מצטרפים היום למערך הלוחם של משמר הגבול של משטרת ישראל.  - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

18 קצינים חדשים מצטרפים היום למערך הלוחם של משמר הגבול של משטרת ישראל. 

אתמול (ראשון) התקיים טקס סיום של קורס הקצינים של מג"ב בבית המורשת והנצחה החילי בצומת משמר הגבול, במעמד מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי, מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן, ראש אגף ההדרכה, ניצב אבשלום פלד, ר' אגף משאבי אנוש, ניצב בועז גולדברג, מפקד בית הספר החילי, תת-ניצב יהודה יהושוע וס' ר' אגף משאבי אנוש, תת-ניצב אמיר רצון.  הטקס התקיים במתכונת מצומצמת ללא בני משפחות וחברים וכמובן עם שמירה על מרחקים ועטיית מסכות. 

אילן בן סעדון נותר סגן ראש עיר ללא סמכויות במודיעין - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

אילן בן סעדון נותר סגן ראש עיר ללא סמכויות במודיעין

כל סמכויותויו של אילן בן סעדון נלקחו ממנו במכתב חריף ששלח אליו ראש העירייה חיים ביבס: ״לא קידמת את הנושאים שבאחריותך, אני נאלץ לטפל בהם בעצמי״, כתב במכתב הפיטורין ששלח לאילן בן סעדון. סגן ראש העיר אילן בן סעדון, בחר להגיב באמצעות מכתב ששלח לראש העיר חיים ביבס. המכתב בשלמותו מופיע כאן בכתבה לעיונכם.

 הלימודים יתחדשו מחר באופן מצומצם ביותר - לוד ורמלה אדומות! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הלימודים יתחדשו מחר באופן מצומצם ביותר - לוד ורמלה אדומות!

מסתמן כי הוויכוחים סביב המתווה של פתיחת מערכת החינוך בישראל הגיעו לסיומם: גני ילדים, כיתות א'-ד' וי"א-י"ב ייפתחו מחדש בערים הצהובות והירוקות. נוסף על כך, בערים כתומות מתחת לציון רמזור של 6.5 ועם 70% לפחות של מחוסנים במנה שנייה מקרב אוכלוסיות הבני 50 ומעלה - גם כן תיפתח מערכת החינוך. מנגד, בערים כתומות (עם ציון רמזור של 6.5 ומעלה) ובערים אדומות - לא תיפתח בכלל מערכת החינוך. במקביל - משרד הבריאות החליט להכניס את שיעור המתחסנים לציון הרמזור המשוקלל.