יום שלישי, 11 באוגוסט 2020, כ"א אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

קבינט הקורונה אישר אתמול (ראשון) את כללי ההתנהגות במרחב הציבורי ובמקומות העבודה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

קבינט הקורונה אישר אתמול (ראשון) את כללי ההתנהגות במרחב הציבורי ובמקומות העבודה

קבינט הקורונה אישר תקנות המסדירות את ההגבלות על פעילות עסקים, מקומות עבודה, מקומות הפתוחים לציבור והתקהלויות, וכן את כללי ההתנהגות במרחב הציבורי בצל התפשטות נגיף הקורונה וכן עיגון הכללים הקיימים כיום עבור מקומות עבודה. למשל, קביעת הגבלה על נסיעה ברכב פרטי, לעניין מספר הנוסעים – 2 נוסעים בנוסף לנהג. החלטות הקבינט יכנסו לתוקפן מחר (יום שלישי) עם פקיעת תוקפן של תקנות שעת חירום.

בעקבות הפחתת מס הרכישה: אאורה ישראל יוצאת במבצע אטרקטיבי למשקיעי נדל"ן - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

בעקבות הפחתת מס הרכישה: אאורה ישראל יוצאת במבצע אטרקטיבי למשקיעי נדל"ן

חברת אאורה ישראל שבשליטת יעקב אטרקצ'י יוצאת בקמפיין הטבות ארצי למשקיעי הנדל"ן, בעקבות ההחלטה של הממשלה אתמול להפחית את מס הרכישה למשקיעים. כזכור, הממשלה אישרה אתמול הפחתה במס הרכישה לרוכשי דירה שנייה ומעלה מ-8% ל-5% בניסיון להחזיר את המשקיעים לשוק הנדל"ן הישראלי אחרי שהודרו ממנו מאז שנת 2015.

לראשונה בישראל: מכינת קיץ מקוונת וחינמית במתמטיקה  בהובלת מרכז השלטון המקומי וקרן טראמפ - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

לראשונה בישראל: מכינת קיץ מקוונת וחינמית במתמטיקה בהובלת מרכז השלטון המקומי וקרן טראמפ

חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי: "אנו מאמינים כי בכל תלמיד טמון הפוטנציאל – הוא רק צריך את מסגרת שתאתגר אותו לממש זאת. הקורונה לימדה אותנו לחשוב מחוץ לקופסה, ואנו שמחים לאפשר פעילות חדשנית שתלמד כיצד לעשות זאת, ותעודד תלמידים ליזמות, ליצירתיות ולהתלהבות לקראת לימודי המתמטיקה בתיכון ולקראת החיים האמתיים שבחוץ."

פנחס עידן נפגש אתמול (ראשון) עם ראש הממשלה ויצא אופטימי - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פנחס עידן נפגש אתמול (ראשון) עם ראש הממשלה ויצא אופטימי

יו"ר ועד עובדי רשות שדות התעופה, פנחס עידן, נפגש אתמול (ראשון) עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו בלשכתו, כדי לבקש ממנו סיוע ולשטוח בפניו את הקשיים הגדולים , בהם שרויים עובדי הרשות שרבים מהם גרים בלוד ורמלה. פנחס עידן, היה שבע רצון ויצא מרוצה מהפגישה, כי ראש הממשלה הבטיח לסייע לעובדי רש"ת.

ההגבלות מהיום בשעה 17:00 ועד יום ראשון בשעה 05:00 - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ההגבלות מהיום בשעה 17:00 ועד יום ראשון בשעה 05:00

מלבד ההגבלות הכלליות שחלות במשך כל ימות השבוע, שבמסגרתן בין השאר מכוני הכושר סגורים, ההתקהלויות מצומצמות לעד עשרה בני אדם במקום סגור, ועד עשרים בשטח פתוח, מוטלות הנחיות מיוחדות לסוף השבוע. החל מהיום (שישי) בשעה 17:00 אחר הצהריים ועד יום ראשון ב-05:00 בבוקר, סגורים כל מרכזי הקניות הפתוחים והסגורים, וכן חנויות רחוב, מכוני יופי ומספרות. רשתות המזון וחנויות הפארם יישארו פתוחות.

"ברדוגו גרופ" תהפוך אולפנה בכפ"ס למתחם הגדול בישראל לדיור להשכרה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"ברדוגו גרופ" תהפוך אולפנה בכפ"ס למתחם הגדול בישראל לדיור להשכרה

היזם ליאור ברדוגו חתם עם מרכז ישיבות בני עקיבא על עסקת קומבינציה לקרקע שעליה ממוקמת כיום אולפנת אמנה, מהאולפנות הראשונות בארץ, אשר צפויה להתפנות; בשלב הראשון יבנו 400 יח"ד להשכרה ושטחי מסחר, ובשלב השני יבנו 2,000 יח"ד נוספות להשכרה; מרכז ישיבות בני עקיבא יחזיק ב-30% מהפרויקט