יום שני, 28 בספטמבר 2020, י' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

נערכים נכון לצום: מדריך מד"א לצום יום הכיפורים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

נערכים נכון לצום: מדריך מד"א לצום יום הכיפורים

כיצד תתמודדו עם התייבשות? מה צריך לעשות כדי לוודא את שלומם של אדם קשיש או אישה העוברת טיפולי פוריות? ומה נכון לאכול לקראת הצום ובסופו? מנכ"ל מד"א אלי בין: "ביום הקדוש ביותר לעם היהודי, בו מיליוני יהודים צמים ושוהים בבתי הכנסת, במד"א יעמדו בכוננות הגבוהה ביותר, על מנת לסייע לכל מי שיזדקק לנו".

כאלף ילדים ובני נוער נפגעו ברכיבה על אופניים בעשור האחרון בערים, שניים נהרגו בכיפור הקודם - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

כאלף ילדים ובני נוער נפגעו ברכיבה על אופניים בעשור האחרון בערים, שניים נהרגו בכיפור הקודם

במהלך יום כיפור האחרון, של שנת 2019, נהרגו בתאונות דרכים שני ילדים שרכבו על אופניים: איתי מרגי ז"ל בן שמונה בלבד נהרג כשרכב על אופניו בדרך נמיר בתל אביב-יפו ונפגע מרכב בעת שחצה את הכביש, ריאד שריקי ז"ל מלוד היה בן 13 כאשר רכב על אופניו באותו יום כיפור ונפגע מאופנוע בכביש 443 סמוך לכפר הנוער בן שמן.

תרומה קטנה שלנו יכולה להציל את שירן אמסילי מלהגיע לרחוב, בואו נציל אותו! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

תרומה קטנה שלנו יכולה להציל את שירן אמסילי מלהגיע לרחוב, בואו נציל אותו!

לא ככה צריך לחיות גיבור ישראל! שירן אמסילי, שהציל עשרות חיילים בקרב וקיבל את צל"ש הרמטכ"ל, הגיע למצב כלכלי נואש וחושש להיזרק לרחוב. זה הזמן להחזיר לו את הכבוד שמגיע לו- כל תרומה תתקבל בברכה ותשים קץ לאפשרות שגיבור מלחמת לבנון השניה, ייזרק לרחוב. כרגע חסרים רק 100 אלף ש"ח כדי לרכוש לו דירה קטנה בקריית גת!!!

הקרן לידידות  ועמידר החדשה במבצע מיוחד לחלוקת תלושי שי לחג בשווי 3 מיליון ₪ - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הקרן לידידות  ועמידר החדשה במבצע מיוחד לחלוקת תלושי שי לחג בשווי 3 מיליון ₪

לקראת חגי תשרי: הקרן לידידות בשיתוף חברת עמידר החדשה יעניקו תווי שי לחג למשפחות חד-הורית בשווי 3 מיליון שקלים. בתוך כך, כ-6,600 משפחות חד הוריות מהדיור הציבורי ברחבי הארץ יקבלו תווי שי בסך 500 ₪, מתוכן 159 משפחות בלוד ו-126 משפחות ברמלה.

 "אאורה" תציע לחברי מועדון הצרכנות "אשמורת" הנחות ותנאי תשלום נוחים לרכישת דירות בארץ - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"אאורה" תציע לחברי מועדון הצרכנות "אשמורת" הנחות ותנאי תשלום נוחים לרכישת דירות בארץ

שיתוף פעולה בין חברת "אאורה" ישראל לבין מועדון הצרכנות "אשמורת"-"אאורה" תעניק לחברי המועדון הנחות של עד 300 אלף שקלים ברכישת דירות בפרויקטים של החברהברמת השרון, רמת חן, רמת גן, קריית אונו, יהוד-מונוסון, חולון, חדרה, נתניה, אילת ובן שמן. פרט להנחה במחיר הדירה, יוכלו עובדי ההוראה ליהנות גם מפטור משכר טרחת עו"ד, תנאי תשלום נוחים והטבות נוספות.

ריאיון מיוחד עם פנחס עידן יו"ר וועד העובדים של רשות שדות התעופה, לרגל ראש השנה תשפ"א - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ריאיון מיוחד עם פנחס עידן יו"ר וועד העובדים של רשות שדות התעופה, לרגל ראש השנה תשפ"א

פנחס עידן הוא דמות מוכרת ואהודה בקרב תושבי האזור בפרט ובפוליטיקה הארצית בכלל, התקשורת אוהבת לראיין אותו ולהקשיב לדעותיו, נציגי ציבור מכל הקשת הפוליטית - ימין, מרכז, שמאל כולם מצויים בקשרי הערכה הדדית טובה עם האיש המיוחד הזה. מיום היכרותי את עידן אני לא זוכר, ולו תקופה אחת, בה לא שימש בשירות הציבור. בין אם כראש העיר לוד, בין אם כממלא מקום ראש המועצה חבל מודיעין וכמובן עשורים ארוכים כיו"ר ועד העובדים ברשות שדות התעופה. אלפי בתי אב, תושבי האזור, חבים לו הערכה והוקרה.

הותר לפרסום: סוכן חשאי הוחדר כעבריין בקרב רובד משפיע של סוחרי נשק וסמים ברחבי הארץ - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הותר לפרסום: סוכן חשאי הוחדר כעבריין בקרב רובד משפיע של סוחרי נשק וסמים ברחבי הארץ

מבצע 217: קצין צה"ל במילואים מפקד פלוגת חי"ר לשעבר גוייס כסוכן חשאי למשטרת ישראל והוחדר כעבריין בקרב רובד משפיע של סוחרי נשק וסמים. עשרות חשודים נעצרו לפנות בוקר ברחבי הארץ. היום לפנות בוקר, עם הבשלת השלב הגלוי של המבצע, יצאו עשרות צוותי בלשים ממשטרת מחוז המרכז ולוחמי משמר הגבול לגל מעצרים בפ"ת, רמלה, לוד, יבנה, אלעד, כפר ברא, כפר קאסם, טייבה, חריש, חדרה, טירת הכרמל, אשדוד, בת ים ועוד.