יום שישי, 04 בדצמבר 2020, י"ח כסלו ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

*צוות כללית : "נעזור להחזיר את חולי הסוכרת לאיזון  ע"י פעילות גופנית, תזונה מאוזנת וניהול לחצים." - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

*צוות כללית : "נעזור להחזיר את חולי הסוכרת לאיזון  ע"י פעילות גופנית, תזונה מאוזנת וניהול לחצים."

במהלך הגל הראשון ותחילת השני היתה ירידה במספר הביקורים של חולי סוכרת במרפאה, והיום הצוות הרפואי של כללית הכולל רופאים מומחים, אחיות סכרת, פיזיותרפיסטים, תזונאיות ועובדות סוציאליות, יוצא בקריאה לחזרה לאורח חיים בריא כדי להפחית ואף למנוע את נזקי המחלה.

התקדמות נוספת בהליכי שיקום קבוצת אלדד פרי - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

התקדמות נוספת בהליכי שיקום קבוצת אלדד פרי

בית המשפט המחוזי מרכז בלוד, קיבל את בקשת הנאמנים של קבוצת אלדד פרי להארכת צו הקפאת ההליכים בשלושה חודשים נוספים, עד 9 בפברואר 2021 זאת לאחר אישור הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי.בית המשפט המחוזי מרכז קיבל את בקשת הנאמנים של קבוצת אלדד פרי להארכת צו הקפאת ההליכים בשלושה חודשים נוספים, עד 9 בפברואר 2021 זאת לאחר אישור הממונה על הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

 הסכמי הגג יביאו ערים רבות לסף קריסה, ביניהן גם לוד ורמלה! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הסכמי הגג יביאו ערים רבות לסף קריסה, ביניהן גם לוד ורמלה!

בטווח של חמש השנים הקרובות, 75% מהרשויות החתומות על הסכמי גג (24 מתוך 32) צפויות לירידה ביכולתן הכספית לספק רמת שירות לתושבים, כתוצאה מתוספת יחידות הדיור. כך עולה מדו"ח שהוגש למשרד הפנים והגיע לידי "כלכליסט". הדו"ח בחן את השפעת הבנייה המאסיבית למגורים על חוסנן הכלכלי של 59 רשויות מקומיות המצויות בתהליך גידול. הכתבה פורסמה ע"י שלומית צור בכלכליסט, והדו"ח הוכן ע"י משרד הפנים.

נחנכה מעבדת בדיקת הקורונה בנתב"ג בטרמינל 3 - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

נחנכה מעבדת בדיקת הקורונה בנתב"ג בטרמינל 3

בשלב הראשון, שכאמור צפוי להתחיל ביום ראשון בשבוע הבא, המחירים יעמדו על בין 45 ל-135 שקלים לבדיקה, כשהמחיר ישתנה בהתאם למהירות התוצאה המבוקשת. המעבדה בנתב"ג תהיה מסוגלת לבצע 20 אלף בדיקות ביום, והמקום שבו יתבצעו הבדיקות עצמן יהיה בטרמינל 3 בעמדות או "בדרייב אין "בשער תמר.