יום חמישי, 09 באפריל 2020, ט"ו ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

תתחדשו!!! יש לנו עיתון דיגיטלי רמלוד-פלוס - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

תתחדשו!!! יש לנו עיתון דיגיטלי רמלוד-פלוס

רמלוד-פלוס יצא לאור היום, מבלי לחרוג מההנחיות החמורות של משרד הבריאות, בגין ההתמודדות נגד נגיף הקורונה. המרת העיתון המודפס לדיגיטל, מנגישה את החדשות ואת הפרסומים לכל תושבי האזור, אשר ברשותם מחשב נייח או נייד, טאבלט או מכשיר טלפון סלולרי. החדשות והפרסומים של "רמלוד-פלוס" מתפרסמים כעת גם ברשתות החברתיות, באימייל, בווטסאפ ועוד.

משה ארבלי: "ההסתדרות הכללית מברכת את עובדי הביטוח הלאומי!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

משה ארבלי: "ההסתדרות הכללית מברכת את עובדי הביטוח הלאומי!"

בס"ד משה ארבלי לעובדי המוסד לביטוח לאומי ברמלה: "בשמי ובשם יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד תודה!! על עבודתכם המסורה והמקצועית!" עובדי הביטוח הלאומי התרגשו מהמחווה  עד מאוד ואמרו תודה להסתדרות במרחב וליו"ר משה ארבלי על התמיכה והמחווה.

רש"ת מדווחת כי רק 3 חברות תעופה פועלות עדיין בנתב"ג - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

רש"ת מדווחת כי רק 3 חברות תעופה פועלות עדיין בנתב"ג

רשות שדות התעופה מדווחת היום (ב') כי היקף הפעילות בנתב"ג צנח ב-98%, וכי אובדן ההכנסות גרם להפסדים של 1.5 מיליארד שקל. הפעילות היחידה שנותרה בנתב"ג היא של שלוש חברות בינלאומיות בלבד: יונייטד, אתיופיאן ואירופלוט. רש"ת מתכוונת להוציא 600 עובדים נוספים לחל"ת. עובדים אלה יצטרפו ל-2,000 עובדים שכבר הוצאו לחל"ת, רובם עובדים קבועים.

אמבולנס מד"א עבור חולי קורונה עם הפרדה אטומה בין תא הנהג לתא הנוסעים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

אמבולנס מד"א עבור חולי קורונה עם הפרדה אטומה בין תא הנהג לתא הנוסעים

האמבולנס עם ההפרדה האטומה מיועד להעברת חולי קורונה במצב קל, הזקוקים לפינוי להמשך טיפול במקום ייעודי. כך, הנהג נותר מבודד מהחולים המאומתים ולא חשוף לנגיף הקורונה. יש לציין כי ההפרדה קיימת רק באמבולנס המיועד לחולי קורונה מאומתים במצב קל שלא נזקקים לטיפול רפואי במהלך הפינוי.