יום שלישי, 26 בינואר 2021, י"ג שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

פנחס עידן דרש לחסן את עובדי רש״ת כי הם בחזית! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פנחס עידן דרש לחסן את עובדי רש״ת כי הם בחזית!

שרת התחבורה מירי רגב ומנכ״ל רש״ת ביקשו אף הם לחסן את עובדי רש״ת, ימים מספר לפני שגם יו״ר ועד העובדים של רש״ת-פנחס עידן, קרא למשרד הבריאות לאפשר לחסן את העובדים אשר אחראים על כניסתם של התיירים ושל הישראלים השבים ארצה. גם גב' יפה בן דוד- מזכ"לית הסתדרות המורים, מאיימת להשבית את הלימודים בכל הארץ אם משרד הבריאות לא יתחיל לחסן את כל עובדי ההוראה, נגד נגיף הקורונה.

קופת החולים מאוחדת ממשיכה במבצע החיסון הלאומי נגד קורונה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

קופת החולים מאוחדת ממשיכה במבצע החיסון הלאומי נגד קורונה

בהנחיית משרד הבריאות, קופת החולים מאוחדת, החלה במבצע החיסון הלאומי נגד קורונה. לדברי דני מושיוב, מנהל מחוז דרום, "חיסון זה נושא איתו תקווה ממשית להשתלטות על המגיפה, הגנה על האוכלוסייה הרגישה וחזרה לשגרת החיים אליה אנו כה מייחלים."

המנייה של ״אאורה״ עלתה בכ- 15% והפרוייקט "אונו ואלי" של אאורה אוכלס! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

המנייה של ״אאורה״ עלתה בכ- 15% והפרוייקט "אונו ואלי" של אאורה אוכלס!

לדברי יעקב אטרקצ'י, מנכ"ל ובעלים של חברת אאורה ישראל, "אנו שמחים להתחיל באכלוס פרויקט 'אונו ואלי' ולהמשיך במגמת האכלוס המסיבית שהתחלנו השנה. החברה תמשיך לפעול במרץ על מנת לקדם את הפרויקטים שלנו ברחבי הארץ ולהמשיך במסירת הדירות לרוכשים. אאורה ישראל פועלת בכל העת לאיתור הזדמנויות חדשות ופרויקטים חדשים שייצרו ערך לבעלי המניות של החברה".

ממחר משלמים באמצעות המכשיר הסלולרי, עבור נסיעה בתחבורה ציבורית - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ממחר משלמים באמצעות המכשיר הסלולרי, עבור נסיעה בתחבורה ציבורית

מחר (שלישי) יתחיל עידן חדש, זה סוף סוף זה קורה!!! נוכל לשלם עם הטלפון באוטובוסים, ברכבות, במטרונית ובשלל שירותי תחבורה ציבורית נוספים. כל מה שאתם צריכים לדעת. נא לא לדאוג, אפשר להמשיך ולהשתמש ב"רב קו" שאף עשוי להיות משתלם יותר - כך שכדאי לבדוק את המסלול האישי של כל אחד מאיתנו.

מנכ"לי היכלי התרבות ברחבי הארץ: "דורשים שוויון, למען תושבי העיר" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מנכ"לי היכלי התרבות ברחבי הארץ: "דורשים שוויון, למען תושבי העיר"

היכל התרבות העירוני ברמלה נמנה על 17 היכלי התרבות שעתרו לבג"ץ כנגד החלטת משרד התרבות להקצות כ-200 מלש"ח לשיקום עולם התרבות הישראלי, אולם קבע כי היכלי התרבות לא ייכללו בגופים הזכאים לסיוע * יגאל כהן, מנכ"ל היכל התרבות בעיר: "התושבים שלנו ראויים ליהנות מתרבות ביום שאחרי הקורונה, אבל שר התרבות מעדיף להפלות אותנו ולדאוג למדינת תל אביב בלבד, במקום לכל המדינה."

נחנכה תחנת הרכבת פאתי מודיעין המשודרגת - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

נחנכה תחנת הרכבת פאתי מודיעין המשודרגת

מנכ"ל רכבת ישראל, מיכאל (מיכה) מייקסנר וראש עיריית מודיעין-מכבים רעות, חיים ביבס, חנכו ביום רביעי האחרון בטקס מצומצם בשל מגבלות הקורונה, את תחנת פאתי המודיעין המשודרגת, חניון כלי רכב הצמוד למרכז עינב וגשר הולכי רגל המחבר בין החניון החדש לתחנה.