יום ראשון, 05 ביולי 2020, י"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

בית הספר של החופש הגדול יחל ב- 1.7 ויסתיים ב- 6.8.2020 - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

בית הספר של החופש הגדול יחל ב- 1.7 ויסתיים ב- 6.8.2020

בעקבות הכרעת בית הדין לעבודה אתמול (שישי), כי שנת הלימודים בבתי הספר העל-יסודיים לא תוארך, שר החינוך יואב גלנט הודיע על הפעלת מיזם "בית הספר של החופש הגדול" כבר מ-1 ביולי, ולא מ-13 ביולי כפי שתוכנן בתחילה. במסגרת ביה"ס של החופש הגדול, הפעילות החינוכית בגני הילדים ובכיתות א' עד ד' תימשך ברצף עד ל-6 באוגוסט.

הישג לפנחס עידן-עובדי רשות שדות התעופה יקבלו שכר עד סוף ספטמבר 2020 - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הישג לפנחס עידן-עובדי רשות שדות התעופה יקבלו שכר עד סוף ספטמבר 2020

שר האוצר, ישראל כץ, ושרת התחבורה, מירי רגב, סיכמו כי עובדי רשות שדות התעופה ישמרו על הסדר השכר של המגזר הציבורי בתקופת הקורונה עד ספטמבר - כלומר יקבלו שכר גם אם אינם יכולים לעבוד בעקבות המגיפה. זאת, לעומת שאר המגזר הציבורי שייהנה מההסדר עד סוף יוני בלבד. בישיבה השתתפו גם מנכ"ל רש"ת, יעקב גנות, ויו"ר ועד העובדים, פנחס עידן.

פנחס עידן: "פעילות הנתב"ג בסכנה ממשית כבר ב – 1 לחודש יולי הקרוב." - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פנחס עידן: "פעילות הנתב"ג בסכנה ממשית כבר ב – 1 לחודש יולי הקרוב."

יו"ר ועד העובדים של רשות שדות התעופה, פנחס עידן, בכה לראשונה בחייו מול מצלמת הטלויזיה, כי המצב בנתב"ג הגיע למצוקה שעלולה להביא לסגירתו ולפיטוריהם של אלפי עובדים, רבים מהם תושבי לוד, רמלה והסביבה. היום (חמישי) שלח פנחס עידן, מכתב המפרט את המצב בנתב"ג, לראש הממשלה, בנימין נתניהו. מכתב אשר נשלח גם לשרת התחבורה-הגב' מירי רגב, לשר האוצר-מר ישראל כץ, ליו"ר ההסתדרות החדשה-מר ארנון בר דוד, למנכ"ל רשות שדות התעופה-מר יעקב גנות ולמ"מ יו"ר המועצה-הגב' נועה צור.