יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

 הסכמי הגג יביאו ערים רבות לסף קריסה, ביניהן גם לוד ורמלה! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הסכמי הגג יביאו ערים רבות לסף קריסה, ביניהן גם לוד ורמלה!

בטווח של חמש השנים הקרובות, 75% מהרשויות החתומות על הסכמי גג (24 מתוך 32) צפויות לירידה ביכולתן הכספית לספק רמת שירות לתושבים, כתוצאה מתוספת יחידות הדיור. כך עולה מדו"ח שהוגש למשרד הפנים והגיע לידי "כלכליסט". הדו"ח בחן את השפעת הבנייה המאסיבית למגורים על חוסנן הכלכלי של 59 רשויות מקומיות המצויות בתהליך גידול. הכתבה פורסמה ע"י שלומית צור בכלכליסט, והדו"ח הוכן ע"י משרד הפנים.

נחנכה מעבדת בדיקת הקורונה בנתב"ג בטרמינל 3 - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

נחנכה מעבדת בדיקת הקורונה בנתב"ג בטרמינל 3

בשלב הראשון, שכאמור צפוי להתחיל ביום ראשון בשבוע הבא, המחירים יעמדו על בין 45 ל-135 שקלים לבדיקה, כשהמחיר ישתנה בהתאם למהירות התוצאה המבוקשת. המעבדה בנתב"ג תהיה מסוגלת לבצע 20 אלף בדיקות ביום, והמקום שבו יתבצעו הבדיקות עצמן יהיה בטרמינל 3 בעמדות או "בדרייב אין "בשער תמר.

מחירי הדירות ברמלה ולוד יעלו ב–24% - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מחירי הדירות ברמלה ולוד יעלו ב–24%

נחשף הפוטנציאל הנדל"ני של המטרו: בעוד כעשור, יוקם לאורכם של כ–145 קילומטרים פרויקט המטרו הלאומי, בעלות של 150 מיליארד שקל ■ מסקירה שערכה חברת ייעוץ הנדל"ן "פז כלכלה והנדסה" עולה כי המטרו צפוי להזניק את מחירי הנכסים בתוואי הפרויקט. כתבה עדי כהן אתמול (ראשון) בדה-מרקר.

קונים דירה בפריפריה עד 800 אלף ש"ח ומקבלים מענק של 70 אלף ש"ח - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

קונים דירה בפריפריה עד 800 אלף ש"ח ומקבלים מענק של 70 אלף ש"ח

משרד הבינוי והשיכון מקדם השבוע, בחקיקה את תוכניתו של השר לשעבר יעקב ליצמן להענקת מענקים לרוכשי דירות יד שנייה בפריפריה. לאחר שעלה חשש שהתוכנית, שהוצגה על ידי ליצמן בוועדת כספים בחודש יולי האחרון, לא תעבור לבסוף לביצוע בשל היעדר התקציב וחוק ההסדרים, החליטו אנשיו של השר שעוד עובדים במשרד לפעול בדרך עצמאית.