יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

פנחס עידן: "משרד האוצר צריך לשלם לעובדי רש"ת, עד אז השדה סגור!" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

פנחס עידן: "משרד האוצר צריך לשלם לעובדי רש"ת, עד אז השדה סגור!"

פנחס עידן, יו"ר ועד העובדים של רשות שדות התעופה, החליט לסגור את שדה התעופה לנחיתות והמראת מטוסים, מטען ונוסעים, בגלל אי התייחסות משרדי האוצר והבריאות, לעובדי רש"ת. פנחס עידן, טוען כי משרד האוצר קובע פגישה עם הוועד אבל במקום לקיים אותה הוא דוחה. הפגישה שנועדה ליום ראשון הקרוב נדחתה ליום רביעי.

האם יש קשר בין נגיף הקורונה לעישון? - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

האם יש קשר בין נגיף הקורונה לעישון?

כבכל שנה, ארגון הבריאות העולמי ושותפיו מציינים יום ללא עישון המוקדש לתקשור הסיכונים הבריאותיים והאחרים הקשורים לשימוש בטבק, וקורא לקביעת מדיניות אפקטיבית להגבלת השימוש בטבק. מאז פרץ לחיינו נגיף הקורונה, עולה השאלה האם קיים קשר מוכח בינו לבין עישון • צביה קסל, מקדמת הבריאות של מאוחדת במחוז דרום, עונה על הסוגיה

הממשלה אישרה: הלימודים יימשכו כסדרם, למעט במוקדי תחלואה בקורונה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הממשלה אישרה: הלימודים יימשכו כסדרם, למעט במוקדי תחלואה בקורונה

הממשלה החליטה על טיפול נקודתי במקומות שבהם נרשמה התפרצות, ולא קיבלו את הצעת משרד הבריאות לסגור את כלל מוסדות החינוך. עוד הוחלט להתרכז בבדיקות, בהסברה, באכיפה ובהרתעת עסקים שיפרו את ההנחיות. אולמות האירועים ואירועי התרבות ייפתחו כמתוכנן. בשלב זה ידוע רק על סגירת הגימנסיה העברית בירושלים. נעדכן על בתי ספר נוספים בהתאם להחלטות הממשלה.

גם בלוד וברמלה נעצרו היום לפנות בוקר, חשודים בסחר בסמים ובנשק - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

גם בלוד וברמלה נעצרו היום לפנות בוקר, חשודים בסחר בסמים ובנשק

 השר אמיר אוחנה : "המסר שעובר מכאן לכל עבריין ומפר חוק הוא שידה הארוכה של המשטרה – בפעילות גלויה או סמויה – בוא תבוא". מ"מ המפכ"ל ניצב מוטי כהן " מיקוד הכוח יופנה לעקירה מהשורש של תופעות הפשיעה המשפיעות על הביטחון האישי של הציבור בישראל, "אנו רואים חשיבות בחיזוק אמון הציבור בקרב החברה הערבית בישראל".