יום חמישי, 09 באפריל 2020, ט"ו ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

 ועד עובדי אל-על: "לא נסכים להוצאת אלפי עובדים לחופשה ללא תשלום" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ועד עובדי אל-על: "לא נסכים להוצאת אלפי עובדים לחופשה ללא תשלום"

כאלפיים מעובדי "אל-על" קיימו היום (חמישי) בצהריים  הפגנה סוערת נגד מתווה ההנהלה לצמצום כוח האדם בחברת "אל-על", לאחר שאתמול המו"מ בין הצדדים נכשל.  העובדים צפויים להצביע היום על סכסוך עבודה. עידכון: אושר סכסוך העבודה של עובדי אל-על נגד הנהלת החברה.(האישור מצ"ב).

הקורונה סגרה את "השמיים הפתוחים" וגם את רש"ת - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הקורונה סגרה את "השמיים הפתוחים" וגם את רש"ת

פנחס עידן, יו"ר ועד עובדי רש"ת:  "אין לי מה להגיד, אין לי מילים. אני יותר מארבעים שנה ברשות, המון שנים יו"ר ועד. בחיים לא חווינו חוויה כזאת, לא במלחמת המפרץ ולא באינתיפאדה הראשונה והשנייה. לא היה כזה דבר. כל מה שמעניין את המנהיגים זה כיסאות כשכולם יושבים בבתים, זה אמיתי? אנחנו הולכים לקראת מתכונת של יום כיפור, ואנחנו נגיע בסוף למתכונת כמו ביום כיפור".

רש"ת מוציאה 70% מהעובדים הזמניים לחל"ת, טרמינל 1 לא ישרת טיסות לחו"ל - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

רש"ת מוציאה 70% מהעובדים הזמניים לחל"ת, טרמינל 1 לא ישרת טיסות לחו"ל

ועד העובדים ברשות שדות התעופה מסר בצהריים כי בתום הדיונים עם ההנהלה וניתוח הפעילות התעופתית בנמל התעופה בן גוריון ונמל התעופה רמון, הוחלט להוציא כ-70% מהעובדים הזמניים לחופשה ללא תשלום. מהוועד נמסר כי "ההנהלה והוועד בחנו במכלול השיקולים ובכדי לצמצם את הפגיעה בעובדים בעלי משפחות הוחלט להוציא קודם את הרווקים מבין העובדים".

ראשי הרשויות המקומיות יקימו מפלגה בראשות חיים ביבס לקראת הבחירות הרביעיות - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

ראשי הרשויות המקומיות יקימו מפלגה בראשות חיים ביבס לקראת הבחירות הרביעיות

ראש עיריית לוד עו"ד יאיר רביבו: ''פעם פוליטיקאי היה מכנס מסיבת עיתונאים ואומר: נכון שאמרתי שלא אשב איתם, אבל יש משבר בריאות/בטחוני/ כלכלי והאחריות הלאומית מחייבת, ולכן אנו ניכנס לממשלה. היום, בגלל השיימינג בפייסבוק, הם מפחדים לשנות עמדה. ואז קיבלנו התבצרויות מכעיסות על גבול הילדותיות".