יום שני, 06 ביולי 2020, י"ד תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

"איחוד הצלה" הוביל את המיזם ההומניטרי הגדול בישראל: "1221, מגיעים לכל אחד" - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

"איחוד הצלה" הוביל את המיזם ההומניטרי הגדול בישראל: "1221, מגיעים לכל אחד"

 עשרות אלפי ישראלים, רובם קשישים ובעלי מוגבלויות, קיבלו בחודש וחצי האחרונים סיוע בקנית תרופות, מזון, תיקונים קטנים בבית, שיחות להפגת בדידות ועוד. מוקד "1221" של "איחוד הצלה" שקיבל את בקשות הסיוע מהציבור והזניק אליהם את מתנדבי המיזם שב מאתמול (רביעי) לפעול במתכונת של מוקד רפואי בלבד.

מטס חיל האוויר להוקרת צוותי הרפואה בבתי החולים ברחבי המדינה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מטס חיל האוויר להוקרת צוותי הרפואה בבתי החולים ברחבי המדינה

חיל האוויר הצדיע היום לכל צוותי הרפואה העובדים במרכזים הרפואיים ובבתי החולים ברחבי המדינה, לאות הוקרה על פועלם המסור והקדוש בטיפולם באלפי התושבים שנדבקו בנגיף הקורונה , וכמובן בחולי ישראל הסובלים ממחלות אחרות אבל רגילות.

מטס חיל האוויר- היום בהצדעה לצוותים הרפואיים - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מטס חיל האוויר- היום בהצדעה לצוותים הרפואיים

מטס חיל האוויר יתקיים היום במתכונת מצומצמת, ושונה משנים קודמות. המטס יחלוף מעל בתי החולים והמרכזים הרפואיים ברחבי הארץ, מהמרכז, צפונה, ועד באר שבע – בהצדעה לצוותים הרפואיים ומערכת הבריאות כולה. תושבי האזור שלנו יוכלו לראות את המטס מעל המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) בשעה 15:11

משמר הגבול כתב יזכור באמצעות 501 נרות נשמה, לזכרם של חללי מג"ב - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

משמר הגבול כתב יזכור באמצעות 501 נרות נשמה, לזכרם של חללי מג"ב

בצל נגיף הקורונה המחייב ריחוק ומניעת התקהלות וטקסים כבכל שנה ביום הזיכרון והעובדה שלא ניתן לפגוש את המשפחות השכלות, במג"ב הדליקו 501 נרות ואיתם יצרו את המילה 'יזכור' לזכרם של 501 חללי משמר הגבול של משטרת ישראל אשר נפלו במהלך שירותם מאז קום המדינה ועד היום. 

חוגגים עצמאות בבית מול מסך הטלוויזיה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

חוגגים עצמאות בבית מול מסך הטלוויזיה

יום העצמאות ה-72 למדינות ישראל, מצוין ביום רביעי, ה-28 באפריל 2020, ה' באייר תש"פ. השנה, התקנות שאישרה הממשלה במסגרת המאבק בהתפשטות בנגיף הקורונה – אוסרות על יציאה מהבית וקיום חגיגות מרובות משתתפים, כדי שלא לסכן את עצמנו ואת היקרים לנו. במשרד הבריאות שבים ומדגישים כי על האזרחים לחגוג את יום העצמאות בבתיהם.

מתנדבי “איחוד הצלה” ידליקו נר ויאמרו קדיש ליד קברי חללי מערכות ישראל - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

מתנדבי “איחוד הצלה” ידליקו נר ויאמרו קדיש ליד קברי חללי מערכות ישראל

מתנדבי ארגון רפואת החירום "איחוד הצלה" יגיעו ביום הזיכרון לקבריהם של חללי צה"ל, יקראו קדיש סמוך לקבר, ידליקו נר זיכרון ויתעדו את המעמד עבור בני משפחה וחברים שיהיו מעוניינים בכך. באיחוד הצלה יזמו את הפרויקט בשל המצב הסגר הצפוי שלא יאפשר הגעה לבתי העלמין. היוזמה הינה בתיאום ובאישור משטרת ישראל.

 עיתון רמלוד-פלוס יצא גם מודפס וגם דיגיטלי !!! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

עיתון רמלוד-פלוס יצא גם מודפס וגם דיגיטלי !!!

רמלוד-פלוס יצא שוב לאור היום, מבלי לחרוג מההנחיות החמורות של משרד הבריאות, בגין ההתמודדות נגד נגיף הקורונה. המרת העיתון המודפס לדיגיטל, מנגישה את החדשות ואת הפרסומים לכל תושבי האזור, אשר ברשותם מחשב נייח או נייד, טאבלט או מכשיר טלפון סלולרי. החדשות והפרסומים של "רמלוד-פלוס" מתפרסמים כעת גם ברשתות החברתיות, באימייל, בווטסאפ ועוד.