יום שלישי, 26 בינואר 2021, י"ג שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

הברחת סמים מאפריקה לישראל הסתיימה בבית המשפט המחוזי בלוד - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הברחת סמים מאפריקה לישראל הסתיימה בבית המשפט המחוזי בלוד

במשמר הגבול של משטרת ישראל סיכלו הברחת 3 ק"ג של סם מסוכן מסוג מתאמפטמין (קריסטל מת') מדרום אפריקה לישראל. שוטר שהתחזה לשליח של חברת DHL מסר את החבילה לכתובת אליה נשלחה בארץ ובכך הביא לחשיפת הנאשם, אזרח דרום אפריקה המתגורר בארץ, נגדו הוגש כתב אישום חמור.

חיים ביבס-יו"ר מש"מ, חשף פיתוח טכנולוגי לבדיקת קורונה ב-15 שניות - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

חיים ביבס-יו"ר מש"מ, חשף פיתוח טכנולוגי לבדיקת קורונה ב-15 שניות

כיצד הטכנולוגיה תסייע למאבק בקורונה? מתי ואיך הבדיקות המהירות ייכנסו לתוקף ואיך זה יעבוד. במסגרת שיתוף פעולה של Muni Expo עם DLD Live Tel Aviv יושב ראש מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס הוביל דיון בינלאומי בנושא ערים יצירתיות בו השתתפו דוברים מאיחוד האמירויות, בחריין וערים נוספות בעולם.

החל מיום ראשון הקרוב: השמיים  ונתב"ג יפתחו  מחדש! - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החל מיום ראשון הקרוב: השמיים  ונתב"ג יפתחו  מחדש!

נוסעים שיטוסו למדינות "ירוקות" יהיו פטורים מבידוד בחזרתם ארצה. נתב"ג נפתח לפעילות מחדש לפי המתווה שהיה לפני הטלת הגבלות החגים. כך סיכמו שר הבריאות יולי אדלשטיין ושרת התחבורה מירי רגב. בכך מסתיים "סגר אווירי" שהוטל על ישראל במהלך השבועות האחרונים עקב מגפת הקורונה. אנשים שיטוסו למדינות "ירוקות" יהיו פטורים מבידוד בחזרתם ארצה.

תינוק בן יומו נמצא ברחוב בתוך קרטון אריזה של פיצה - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

תינוק בן יומו נמצא ברחוב בתוך קרטון אריזה של פיצה

תינוק נמצא נטוש ברחוב במקסיקו ולידו פתק קורע לב בו תואר סיפורו הקשה. ראש העירייה החליט לאמץ את התינוק עד שיימצא עבורו בית. "החיים מעצבים אותך, אך הם לא מכינים אותך לרגע הזה", כתב התושב שמצא את התינוק. בפתק שהונח לידו היה כתוב: "תדאגו לנכדי. בתי מתה במהלך הלידה ואין לי דרך לפרנס אותו. אני מקווה שיהיו לו חיים טובים יותר – ושאלוהים יסלח לי". התושבים שמצאו אותו פנו לשירותי הרווחה על מנת למצוא בית חם לתינוק האומלל והוא הועבר לבית החולים המקומי לבדיקה רפואית. 

הסגר הוליד מאות סוכות חב"ד על אופניים בארץ וגם בקייב - חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

הסגר הוליד מאות סוכות חב"ד על אופניים בארץ וגם בקייב

שליחי חב"ד מקימים סוכות בשנה רגילה  במרכזי ערים ובמקומות בילוי, על מנת לאפשר לישראלים הרבים לקיים את מצוות החג, אך השנה בגלל הסגר והנחיית המרחק שאותו אסור לעבור. החליטו בחב"ד שאם אי אפשר להגיע לסוכה ולברך על ארבעת המינים, אז הסוכה תגיע אל כל אחד כדי לקיים את מצוות חג הסוכות.