יום שבת, 04 ביולי 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

אסף אלמקייס ממשיך לפעול למען המשפחות הנזקקות בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אסף אלמקייס ממשיך לפעול למען המשפחות הנזקקות בלוד

הנגיף האכזר שחבש לראשו הפעם כתר ולכן שמו של הנגיף נקרא בארץ וברחבי העולם בשם- קורונה !!! לא גרם לאסף להפסיק או להקפיא את פעילות החסד שבה החל לפני שנים מספר: חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות. חלוקת מטרנה וטיטולים לתינוקות הגדלים בידי אמהות חד הוריות ונזקקות.

"יד שרה" לוד עם כל הלב! ממשאבת חלב-אם, עד למיטת אישפוז ביתית עם מנוף - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"יד שרה" לוד עם כל הלב! ממשאבת חלב-אם, עד למיטת אישפוז ביתית עם מנוף

המתנדבים של יד שרה בלוד עומדים הכן כדי לשרת ולהתאים לכל אדם אשר זקוק  למכשיר רפואי כדי לשפר את איכות חייו לכל אורך התקופה שבה יצטרך את המכשיר הרפואי המצוי בידי יד שרה.  ניתן לקבל בהשאלה ציוד לסיוע נשימתי, להגברת כושר הניידות, לשיקום ביתי, מכשירים אורתופדיים, ציוד ליולדות ותינוקות, אביזרים לחדר השינה, לאמבטיה ולשירותים. כמו כן ניתן למצוא גם מחוללי חמצן ניידים, זחלילים למדרגות, קלנועיות, מכשירי הזנה, אביזרים ייחודיים לכבדי ראיה, ציוד רפואי מתקדם ועוד.

סגר הוטל על שכונת הרכבת, פרדס שניר ושכ' נווה שלום בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סגר הוטל על שכונת הרכבת, פרדס שניר ושכ' נווה שלום בלוד

ועדת השרים החליטה להטיל סגר על שלוש שכונות בלוד: שכונת הרכבת, פרדס שניר ונווה שלום. הסגר יחל היום יום חמישי 2.7.2020 מהשעה 08:00 עד יום חמישי 9.7.2020 בשעה 08:00 * ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועדת השרים: "יש לעצור את קצב ההדבקה עכשיו. המספרים עולים ואין באופק דבר שיעצור אותם אם לא נפעל מייד ובצעדים משמעותיים".

 ערבי תושב העיר תקף היום  את מנכ"ל עיריית לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ערבי תושב העיר תקף היום את מנכ"ל עיריית לוד

ערבי תקף את מנכ"ל עיריית לוד אהרון אטיאס וניפץ את שמשות רכבו. אטיאס הגיש תלונה במשטרה ושיחזר את רגעי האימה בשיחה עם ערוץ 7: "צילמתי את זה בוידאו והזמנתי משטרה", סיפר אטיאס בשיחה עם ערוץ 7. "הכוונתי את הניידת שהגיעה והלכתי איתם יחד לאדם שניפץ את השמשות".