יום שלישי, 18 בפברואר 2020, כ"ג שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

פוקחים עין בלוד: 113 צווי הפסקה והריסה חולקו בשנת 2019 - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

פוקחים עין בלוד: 113 צווי הפסקה והריסה חולקו בשנת 2019

מחלקת הפיקוח העירוני בעיריית לוד, אחראית על אכיפה ומיגור בניה בלתי חוקית שמבצעים תושבים פרטיים ועסקים. פקחי העירייה מסתובבים ברחבי העיר, ופועלים ביום ובלילה סביב ימות השנה, כנגד פורעי חוק. העונש לתושב המפר חוק - תיק פלילי במשטרת ישראל - קנס כספי של מאות אלפי שקלים ועד למאסר בפועל של 3 שנים מאחורי סורג ובריח.

מבצע למיגור תופעת הנפצים בעיר לוד  - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מבצע למיגור תופעת הנפצים בעיר לוד 

במבצע משותף של תחנת משטרת לוד והשיטור העירוני , נתפסו מספר נערים שפיצצו נפצים במספר שכונות בעיר לוד. תופעת הנפצים הינה תופעה קשה מאין כמוה הפוגעת במרקם החיים של התושבים ! משטרת לוד , והשיטור העירוני פועלים ויפעלו ביד קשה ומחמירה כנגד כל מי שיפוצץ נפצים, או יעסוק במכירת נפצים .

לוד: הולכים על עיר נקיה! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לוד: הולכים על עיר נקיה!

דרור נוזיצה, מנהל מחלקת התברואה בעיריית לוד: "שיתוף פעולה מלא של התושבים – יוביל לתוצאה של עיר נקייה" * 14 משאיות אשפה מסתובבות בעיר לוד יחד עם סיירות ניקיון ומעניקות איכות חיים סביבתית לתושבים בכל השכונות – מצפון ועד דרום • אין ספור מיזמים נעשים בכל שנה  בכדי לאפשר לתושבים רחובות נקיים ומטופחים • לא פלא, כי ערים אחרות באות ללמוד מהעיר שהמריאה עד לאיטליה להביא ציוד טכנולוגי משוכלל - על מהפך בתחום התברואה • הצצה לעבודתם של עובדי המחלקה בעירייה – ששמה לה לדגל להפוך את לוד ליותר נקייה

הפיכה שלטונית בעיריית לוד.. ליום אחד! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הפיכה שלטונית בעיריית לוד.. ליום אחד!

הנוער לשלטון: כ-20 בני נוער מלוד הנהיגו ביום רביעי שעבר את העיר ליום אחד • חברי מועצת הנוער בלוד "השתלטו" על משרדי הנהלת העירייה ונכנסו לתפקידים ללא כל בעיה, בשיאם של אירועי חודש הנוער בלוד • במסגרת האירועים, התקיים יום חילופי שלטון המסורתי בעיריית לוד, במהלכו החליפו מנהיגי העתיד – חברי מועצת התלמידים והנוער העירונית בלוד, את מנהיגי ההווה – בכירי העירייה ובעלי התפקידים בעיריית לוד, כדי לאפשר להם להתנסות בתפקידי מנהיגות ובתפקידי מפתח ברשות המקומית.

נחנך גן רנה לזכרה של רנה שנרב הי"ד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נחנך גן רנה לזכרה של רנה שנרב הי"ד

משפחת שנרב היא מגדלור של חסד בעיר לוד, משפחה שמעניקה מעצמה ובאהבה רבה לטובת התושבים בעירנו. רנה שנרב הי"ד, שנרצחה בפיגוע אכזרי במעיין דולב - הייתה סמל ודוגמא לאהבת אדם וצניעות. בשבוע שעבר, השתתף ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, יחד עם כ-150 מתושבי לוד בחנוכת 'גן רנה' - לע"נ ולזכרה.