יום שני, 23 באוקטובר 2017, ג' חשון ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

500 סטודנטים בסמינר "תוצרת הארץ" בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

500 סטודנטים בסמינר "תוצרת הארץ" בלוד

העיר לוד, שהייתה העיר הראשונה בה פעלה תכנית "תוצרת הארץ" מבית התאחדות הסטודנטים במסגרתה מגיעים סטודנטים צעירים ובני העיר לחיות בצורה קהילתית ולשלב עשייה חברתית משמעותית על מנת להשפיע על המקום בו הם חיים, אירחה גם השנה את סמינר פתיחת השנה החגיגי לכל הסטודנטים בארץ.

'ידיעות אחרונות': ניצחון המחאה - בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

'ידיעות אחרונות': ניצחון המחאה - בלוד

המחאה החברתית פרצה בסערה בשנת 2011 ונתנה ביטוי לזעקתו של דור, אך כיום, אם מחפשים את תוצאותיה, לא תמיד קל לגלותן. במקום אחד לפחות היא יצרה מהפכה: לעיר לוד זרמו מאות סטודנטים שזכו למגורים זולים ולמלגת לימודים ממפעל הפיס כשבתמורה הם מתחייבים לעשייה חברתית. נאוה ויניב וייל הגיעו, תרמו, התאהבו והחליטו להישאר לתמיד. וכשלא מצאו גן ילדים מתאים לבנם הם לא נטשו – אלא הקימו אחד בסיוע העירייה * כך בכתבתם של חיים הכט ונעה חסלוביצר אשר פורסמה ב-10.10.17 בידיעות אחרונות * לא נגענו!

בשורה לחינוך בלוד: תכנית הטיפול הנקודתי הוארכה ב-5 שנים נוספות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בשורה לחינוך בלוד: תכנית הטיפול הנקודתי הוארכה ב-5 שנים נוספות

בשורה אדירה לחינוך בלוד עם תחילת השנה החדשה: ערב החגים התקבלה הודעה רשמית, כי ממשלת ישראל בישיבתה מיום 6.10.17, אישרה להאריך בלוד את תכנית הטיפול הנקודתי בחינוך בחמש שנים נוספות, זאת בהמשך ללחצים אדירים שהפעילו ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, וסגנו יוסי הרוש, מחזיק תיק החינוך, בהיותה של לוד העיר היחידה בארץ שזוכה לאישור התכנית החשובה.

תלמידות "אולפנת צביה" בלוד, אוהבות את הזולת מכאן ועד... לשמיים, כמו שחינכו אותן לכל אורך הדרך - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תלמידות "אולפנת צביה" בלוד, אוהבות את הזולת מכאן ועד... לשמיים, כמו שחינכו אותן לכל אורך הדרך

תלמידות כיתה י"ב באולפנה הכניסו את כל ביה"ס לתזזית עד שנאספו 2000 ש"ח הראשונים שהתלמידה, רוני ליקסנברג, הבטיחה לאשה הנצרכת והמובטלת. הן לא מתכוונות להפסיק את איסוף הבקבוקים, אלא יש בכוונתן להמשיך ולתמוך באשה אשר צריכה לגדל ארבעה ילדים בלי כל הכנסה. ראש העיר - עו"ד יאיר רביבו: "המעשים הטובים האלה מובילים את העיר לוד למקום טוב במפת הנתינה לזולת ולאהבת האחר!".