יום ראשון, 28 בפברואר 2021, ט"ז אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

"עתיד תיכון  למדעים לוד" כיכב וזכה בפרסים בכנס בינלאומי של האו"ם, בזום - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"עתיד תיכון למדעים לוד" כיכב וזכה בפרסים בכנס בינלאומי של האו"ם, בזום

בכנס, התלמידים דנו בוועדות שונות בנושאים מגוונים וחשובים פוליטיים והומניטריים כגון: המועצה הכלכלית והחברתית – דיקרימנליזציה של סמים וכליאה המונית, ריגול תעשייתי ואורגניזמים מהונדסים גנטית. ועדת איכות הסביבה – ניהול כושל של אחסון כימי וההשפעות על הסביבה, אכלוס יתר וההשפעה על הסביבה. המועצה לזכויות האדם – השחתת אברי מין בנשים, מחנות הריכוז המוסלמיים באיגור. מועצת הביטחון – פירוק צפון קוריאה, פיראטים ומלחמת האזרחים בסומליה.

"קיר השלום" נפגע פעמיים, ב"רוטרי" כועסים מאוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"קיר השלום" נפגע פעמיים, ב"רוטרי" כועסים מאוד

על העירייה לגנות את מעשי הוונדליזם שנעשו ב"קיר השלום", שעוצב ליד מועדון רוטרי בלוד. המעשה הינו חמור יותר מזה שנעשה ל"לב" שהוצב בכיכר קומנדו, ואף אחד לא הציע פרס כספי למי שיביא לתפיסתם של העבריינים, כפי שזה הוכרז ע"י העירייה לאחר הפגיעה ב"לב" שבכיכר קומנדו.

החלום המשותף של ההורים  הפך לאשכול גנים מפואר עם תלמידים מ-90 בתים בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

החלום המשותף של ההורים הפך לאשכול גנים מפואר עם תלמידים מ-90 בתים בלוד

ארינה צימרמן: "הפגישה הזו הובילה לסדרה ארוכה של מפגשים. לא ידענו מראש (וכיום ניתן כבר לאמר, שטוב שכך) מה מצפה לנו ומה האתגרים שעוד צפויים לנו, אבל כן ידענו שלא יהיה אתגר שלא נוכל לו. הייתה הבנה ברורה שלא נחמיץ את ההזדמנות לעצב חינוך אחר, חינוך ערכי-סביבתי, שמספר סיפור ייחודי. הורים נוספים מצאו עצמם מצטרפים והכל בתמיכה מלאה של עיריית לוד.

יורם מרציאנו "הפקיד הממונה על המועצה הדתית ממשיך להתעלל בתושבי לוד." - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יורם מרציאנו "הפקיד הממונה על המועצה הדתית ממשיך להתעלל בתושבי לוד."

מקסים טריקי, הזעיק את חברו וידיד המשפחה, יורם מרציאנו איש ציבור רב הפעלים וח"כ לשעבר המעורה היטב בקהילה, המכיר את כל מי שיכול לעזור בעניין שלשמו ביקשו את עזרתו. יורם מרציאנו נדהם מהתייחסותו השלילית לבקשתו לקבור את בן העיר לשעבר בלוד כפי שציוותה לו אמו.  הפקיד הממונה על המועצה הדתית בלוד מזה כתשע שנים, לא נענה לבקשתו של יורם מרציאנו.

איציק אלימלך שימח את חיילי צה"ל לקראת פורים - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

איציק אלימלך שימח את חיילי צה"ל לקראת פורים

ליאור ברדוגו, הבעלים של חברת "ברדוגו גרופ" רכש 300 מארזים מתוקים שנארזו באהבה ע"י חניכי המע"ש לטובת אקי"ם לוד-שוהם, בראשותם של בני שפר ואיתן ליליוס- חבר מועצת שוהם. ליאור הקצה את 300 המארזים לטובת חיילי צה"ל והילדים מהמעון השיקומי של עמותת פ.ש.ר

סבתות סורגות באהבה: נשות "בית המתנדב" מלוד סרגו כובעי צמר ומחממי צוואר לחיילי צה"ל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סבתות סורגות באהבה: נשות "בית המתנדב" מלוד סרגו כובעי צמר ומחממי צוואר לחיילי צה"ל

לחיילי צה"ל באהבה: קבוצת נשים בגיל הזהב המתנדבות בתכנית "סורגות קהילה באהבה לוד" בבית המתנדב בעיר, המשיכו גם בחורף האחרון תחת משבר הקורונה את תרומתן לקהילה והוסיפו פרויקט נוסף - "כובעים לחייל/ת קרביים מחיל השריון בצה"ל".