יום רביעי, 17 באוקטובר 2018, ח' חשון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

צפו: שר האוצר משה כחלון: "בלעדי רפי יקותיאל לא היה קם פרויקט אחיסמך" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

צפו: שר האוצר משה כחלון: "בלעדי רפי יקותיאל לא היה קם פרויקט אחיסמך"

עוד סיפר שר האוצר, כי רפי לא מרפה ולוחץ עליו תמיד על שלב ב' בגני אביב. "הבטחתי לרפי, כרגע הגענו לשלב ההתנגדויות ואנחנו עובדים על זה. כמי שמייצג ועומד בראש סיעה גדולה, אתה תהיה חבר מועצה. תנו לו כוח הוא יוכל לעשות יותר".

היום מלאו 16 שנים לפטירתו של מקסים לוי, ראש העיר המיתולוגי של לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

היום מלאו 16 שנים לפטירתו של מקסים לוי, ראש העיר המיתולוגי של לוד

כרמלה, אלמנתו של מקסים, יחד עם בנה משה ובנותיה, יפית וסימה, לחצו את ידיהם של המשתתפים והודו להם על שבאו לכבד את זיכרו של מקסים לי ז"ל שהספיק לעשות במחצית חייו הרבה יותר מרבים אחרים אשר זכו בשנות חיים רבות יותר ממנו.

עיריית לוד: מינהל תקין ויציבות כלכלית - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

עיריית לוד: מינהל תקין ויציבות כלכלית

■ בהמשך לכנס של התנועה לאיכות השלטון בלוד, יצוין כי דירוג היציבות הפיננסית של הרשויות לשנת 2018, שערכה חברת המידע העסקי CofaceBDI, ממקם את לוד במקום השמיני כשאחריה מדורגות ערים חזקות כמו רמת גן, אשדוד, כפר סבא, מודיעין, גבעתיים, רעננה, הוד השרון ואפילו תל-אביב וחיפה

הרב אליהו ממן, סגן ראש העיר המפוטר: "אני מתחייב לפעול לסגירת תאגיד המים ולחסוך הרבה כסף לתושבי העיר" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הרב אליהו ממן, סגן ראש העיר המפוטר: "אני מתחייב לפעול לסגירת תאגיד המים ולחסוך הרבה כסף לתושבי העיר"

הרב ממן, שמתמודד למועצת העיר, מציין שזו ממש דחיפת הידיים לכיס התושבים. "אני מתחייב לפעול לסגירת תאגיד המים ובכך להחזיר לכיס תושבי העיר לוד מאות שקלים בשנה, שייחסכו כתוצאה מתיקון העיוות הגדול שסבלנו ממנו לאורך שנים".