יום שני, 23 באפריל 2018, ח' אייר ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

פגע וברח בלוד: רוכב אופניים כבן 60 נפצע בינוני ע"י רכב  בכביש 40 ליד הכניסה הצפונית ללוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

פגע וברח בלוד: רוכב אופניים כבן 60 נפצע בינוני ע"י רכב בכביש 40 ליד הכניסה הצפונית ללוד

היום בבוקר התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים שנפגע מרכב בכביש 40 סמוך לצומת לוד צפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח אסף הרופא גבר כבן 60 במצב בינוני עם חבלת ראש וגפיים. ממשטרת ישראל נמסר כי הרכב הפוגע עזב את מקום התאונה מיד אחרי שפגע ברוכב האופניים. המשטרה פתחה בחקירת האירוע וערכה סריקות לאיתור הרכב. פרטים נוספים יתפרסמו מיד לאחר שיגיעו אלינו מהמשטרה.

תלמידי ביה"ס לוי אשכול אלופים גם בציור - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי ביה"ס לוי אשכול אלופים גם בציור

המורה דבורה איזנברג יכולה להיות גאה בתלמידיה גם השנה. שניים מתלמידיה: נועם ביטן וקוסאי ריאחי מכיתה ח', הצליחו להבחר ולהיות בין 70 התלמידים מכל רחבי הארץ ומכל הגילאים, שציוריהם נבחרו ופורסמו בעיתון "ישראל היום" ביום העצמאות, לכבוד יום הולדתה ה- 70 של ישראל.

מוניק טריקי (60) נפטרה אתמול בלילה אחרי שסבלה מבעיות רפואיות רבות  ב-26 השנים האחרונות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מוניק טריקי (60) נפטרה אתמול בלילה אחרי שסבלה מבעיות רפואיות רבות ב-26 השנים האחרונות

היום בשעה 11:00 תובא לקבורה בבית העלמין החדש בלוד , האשה היקרה מוניק טריקי שהעמידה משפחה לתפארת העיר והמדינה. לאה חורי, תושבת העיר לוד שבתה אליס נשואה לשלומי, הבן של מוניק, הפליאה לכתוב ולפרסם דברים המתארים את מוניק בדיוק כפי שהיתה בטרם נקטפה בטרם עת. להלן הדברים המוקדשים לזיכרה של מוניק טריקי, יהי זיכרה ברוך!

בבית חינוך "המעפילים" בלוד לומדים וגם שרים לכבוד המדינה היחידה של עם ישראל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בבית חינוך "המעפילים" בלוד לומדים וגם שרים לכבוד המדינה היחידה של עם ישראל

"הלל לישראל" שיר מקורי מבית חינוך "המעפילים" בביצוע מקהלת "צלילי מעפילים" במיוחד לכבוד יום ההולדת ה- 70 למדינת ישראל. המורה מרגנית עומסי כתבה את המילים, הלחן של דוד פרץ, העיבוד המוסיקלי והניצוח ע"י המורה נורית טובול. מנהלת בית הספר מאוד גאה על כך שבימת העצמאות העירונית ארחה את המקהלה בפתיחת אירועי יום העצמאות, וקצרה תשואות ומחמאות מאלפי התושבים והאורחים הרבים שפקדו את העיר.

לוד ציינה היום בשני טכסים את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל והרוגי פעולות איבה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לוד ציינה היום בשני טכסים את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל והרוגי פעולות איבה

טכס זיכרון ל- 22 אזרחים שנרצחו ע"י טרוריסטים בני עוולה, נערך בשעה 09:00 בגן גנדי, לרגלי אנדרטת זיכרון לניספי פעולות האיבה. כעבור שעתיים התקיימה עצרת ממלכתית לזיכרם של חללי מערכות ישראל וביניהן, בחלקה הצבאית שבבית העלמין הישן בלוד.

יאסר אזברגה כואב את המעשה הנפשע שנעשה אמש בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאסר אזברגה כואב את המעשה הנפשע שנעשה אמש בלוד

איש העסקים, יאסר אזברגה, המוכר בלוד והסביבה, פעל במשך כל הלילה בתוך המגזר הערבי בלוד כדי להרגיע את הרוחות בעקבות ירי זיקוקי דינור בתחילת עצרת הזיכרון אתמול בערב בלוד. מהמשטרה נמסר כי החשוד בן ה-37 שהובא בפני השופט בבית המשפט השלום בראשל"צ, קיבל הארכת מעצר ביממה נוספת, החקירה נמשכת.

תושב לוד בן 37 נעצר בחשד למעורבות בירי הזיקוקין אמש בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תושב לוד בן 37 נעצר בחשד למעורבות בירי הזיקוקין אמש בלוד

החשוד יובא היום לדיון בעניינו בבית משפט השלום בראשל"צ. החקירה נמשכת. בעקבות ההפרעה הגסה למהלך עצרת הזיכרון,הגיעה אל מערכת "רמלודנט-באר יעקב" התגובה הבאה: "אנו הנהלה והוועד של הורי התלמידים בבית ספר אלזהראא, מגנים בכל תוקף את אשר אירע אתמול בזמן הצפירה. הדבר אינו מייצג אותנו כלל, ורואים בו כחציית קו אדום. מקווים שאירועים כאלה לא יחזרו על עצמם בעתיד."

חברי המועצה הערבים גילו מנהיגות וגינו את ירי הזיקוקין בזמן הצפירה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חברי המועצה הערבים גילו מנהיגות וגינו את ירי הזיקוקין בזמן הצפירה

בעקבות יריות הזיקוקין אמש, עם תחילתה של הצפירה, יצאו חברי המועצה הערבים, עו"ד פרג' אבן פרג', עו"ד עבדל כרים זבארקה ומוחמד אבו שריקי וגינו בחריפות את ירי הזיקוקין והירי ביום הזכרון ובכלל, במשך כל ימות השנה. האירוע, שדווח עליו לראשונה ב"רמלודנט באר יעקב", קיבל סיקור ארצי בכל העולם והראיון המצולם עם סגן ראש העיר יוסי הרוש פורסם בחדשות כאן וכמה ערוצי טלביזיה בעולם.