יום רביעי, 23 באוקטובר 2019, כ"ד תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

שישה םפרי תורה הוכנסו לביה"כ "ישורון" בלוד וספר נוסף לביה"כ של "ברדוגו- גרופ" באיירפורט-סיטי - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

שישה םפרי תורה הוכנסו לביה"כ "ישורון" בלוד וספר נוסף לביה"כ של "ברדוגו- גרופ" באיירפורט-סיטי

שני ספרי תורה מבין השבעה, הינם לזכרם של שני הרוגי הטרור: רנה שנרב ודני גונן הי"ד שנהרגו ליד מעיין דני בסמוך ליישוב דולב. שבעת ספרי התורה, חודשו ומעתה יוחזרו לשימוש בזכות תרומתו של איש העסקים ויזם הנדל"ן ליאור ברדוגו מנכ"ל ובעלים של "ברדוגו -גרופ", תושב העיר לוד.

"עתיד תיכון למדעים" בלוד העפילו לחצי גמר בתחרות הארצית לרובוטיקה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"עתיד תיכון למדעים" בלוד העפילו לחצי גמר בתחרות הארצית לרובוטיקה

תחרות ה"אוף סיזן", שהתקיימה בתאריכים 15-16.10, שחזרה את המשחק בו התחרו הקבוצות בשנת הלימודים הקודמת. בשנה שעברה קבוצת הספייקס הגיעה להישגים מרשימים, כולל ניצחון באחת התחרויות בישראל, זכיה בפרס הצ'רמנס היוקרתי באותה תחרות (פרס הניתן לקבוצה המהווה מודל לחיקוי, בעיקר בזכות הפעילות הקהילתית של הקבוצה בעיר ובערים שכנות) והעפלה לאליפות ישראל.

חלק מערביי לוד חצו קו אדום ביום הכיפורים במס' מוקדים בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חלק מערביי לוד חצו קו אדום ביום הכיפורים במס' מוקדים בלוד

תושבי לוד, חשו על בשרם, את טעמן של פרעות שבוצעו ע"י חלק מבני המגזר הערבי בלוד, במהלך יום הכיפורים: זריקת אבנים וקרשים על בתי כנסת, שריפת אוטובוסים ורכבים בשכ' גני אביב, נסיעה מהירה ומסוכנת ברכבים תוך כדי השמעת מוסיקה רועשת. ראש העיר יאיר רביבו רואה בחומרה את חילול היום הקדוש והדו-קיום, ע"י חלק מבני המגזר הערבי בלוד. סגן ראש העיר יוסי הרוש, פירסם פוסט בפייסבוק. הפוסט מתפרסם גם בכתבה כאן למטה. תושבים ערביים גינו את המעשים ומקווים שהמשטרה תתפוס את העבריינים.