יום חמישי, 25 בפברואר 2021, י"ג אדר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

עיריית לוד סיכמה את תכנית העבודה 2021: ארגון מקצועי וחדשני, המציג איכות ומצוינות ניהולית

כמדי שנה, מכינים מנהלי העירייה את תכנית העבודה בהתאם לתקציב שאושר לשנה הקרובה, כחלק מתרבות ארגונית של עירייה יוצרת ויוזמת, המציבה על סדר יומה את האיכות והמצוינות, תוך שיפור מתמיד של השירותים והתשתיות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: כ-100 ממנהלי האגפים והמחלקות בעירייה הציגו בזום את התוכניות והיעדים

התכנית אשר גובשה עם תחילת השנה, הוצגה בשבוע שעבר בפני ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, בישיבת זום בהשתתפות כ-100 ממנהלי האגפים ומחלקות העירייה, בהובלת המנכ"ל אהרון אטיאס.

מנכ"ל העירייה, אהרון אטיאס, ציין כי הכנת תכניות העבודה כללה מפגשים דיוני מטה, בעיקר בזום, באשר למטרות העל של העירייה ובניית סדר עדיפויות ארוך טווח וחדשני והיא הוכנה בעזרת תוכנה ייעודית שבה כל אחד ממנהלי העירייה רואה את קצב התקדמות המשימות באופן שוטף, המאפשר להגיב במהירות וביעילות למציאות ולצרכים מידיים וזאת מבלי לאבד את הדרך ביישום המטרות והיעדים שנקבעו. מנכ"ל העירייה הדגיש את השקיפות ושיתוף התושבים בתהליכים, כארגון מקצועי המקדם את איכות הניהול בעירייה, בהתאם למדיניות המשתלבת בחזון שמוביל ראש העיר.

ראש העיר יאיר רביבו, ככה עובד ארגון מקצועי וחדשני!

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו ברך על העבודה היסודית והמאומצת. "ככה עובד ארגון מקצועי וחדשני, המציג איכות ומצוינות ניהולית. במפגש להשקת תכנית העבודה של עיריית לוד לשנת 2021 שהתקיים בזום בשל מגבלות הקורונה, הציגו כ-100 ממנהלי האגפים והמחלקות בעירייה את התוכניות והיעדים הנגזרים מהחזון העירוני. התמלאתי גאווה", אמר ראש העיר, "היה מרשים לראות את כל המנהלים מציגים יכולת תכנון לטווחי זמן שונים, תוך קביעת סדר עדיפות עירוני וכיווני פעולה. אין ספק כי תוכניות העבודה המפורטות שהוצגו, משקפות את השינוי המתחולל בעיר לוד, בחינוך, בהשקעה הגדולה בפיתוח, בתשתיות, ומעל לכל בייעול השרות לתושב. תודתי למנכ"ל העירייה, אהרון אטיאס, על ההובלה והחתירה להישגים, למצוינות ולחדשנות, לעוזר המנכ"ל אהרון שקולניק על הליווי וההטמעה, וכמובן לכל מנהלי ועובדי העירייה על העשייה, החשיבה, המקצועיות וההתמדה בתהליך החשוב. נמשיך בע"ה להצעיד את לוד קדימה, נעשה ונצליח!"

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: