יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

 הרב שמעון מאיר ביטון שליט"א , מועמדו של ראש העיר יאיר רביבו, נבחר לרב הראשי של לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

 הרב שמעון מאיר ביטון שליט"א , מועמדו של ראש העיר יאיר רביבו, נבחר לרב הראשי של לוד

אחרי כ-6 שנים שהתפקיד לא היה מאויש, לעיר לוד יש בשעה טובה רב ראשי * ראש העיר עו"ד יאיר רביבו שתמך בבחירת הרב ביטון: זהו יום בשורה לעיר לוד ולעולם התורה, כאשר תלמיד חכם וירא שמים נבחר לעמוד על משמר ההלכה ולנהל את חיי הדת בעיר. אשרי העיר לוד שזכתה ברב שעוסק ובקי בהלכה, אדם שכל נתיבותיו שלום ואחדות. אני מבטיח שיחד עם הרב ביטון ניקח את העיר לאחדות, לאהבת חינם ולהנגשת היהדות לכולם באופן שוויוני, יפה, מחבק ואוהב ובעזרת השם נתאחד, נעשה ונצליח!"

בן 25 נפצע קשה כתוצאה מנפילה מסולם בחצר ביתו - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בן 25 נפצע קשה כתוצאה מנפילה מסולם בחצר ביתו

הערב בשעה 18:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר שנפל מפרגולה מגובה של כ-4 מטר, ככל הנראה בעקבות רוח חזקה, בחצר בית בלוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שמיר-אסף הרופא גבר בן 25 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם. 

דואגים לחתולי הרחוב: 12 עמדות האכלה חדשיםפוזרו ברחבי לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

דואגים לחתולי הרחוב: 12 עמדות האכלה חדשיםפוזרו ברחבי לוד

12 פינות האכלה חדשים הותקנו השבוע ברחבי העיר לוד, במסגרת השלב השני של פרויקט מיוחד להצלת חתולי הרחוב, לאחר שבשלב הראשון הותקנו 21 פינות ברחבי העיר וזאת עלפי מיקומים שתושבים בעיר ביקשו בפניותיהם, אותן שיגרו אל לשכת סגנית ראש העיר, אלוירה קוליחמן.

ביום ראשון בערב, לוד תתחדש ברב עיר ראשי, אחרי 6 שנים ללא רב ראשי - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ביום ראשון בערב, לוד תתחדש ברב עיר ראשי, אחרי 6 שנים ללא רב ראשי

אחרי 6 שנים ללא רב עיר בלוד – הבחירות מגיעות, סוף סוף, אל קו הגמר:  הוועדה לבחירת רב בעיר לוד קבעה בישיבה שקיימה ביום חמישי האחרון, כי הבחירות לרבנות העיר לוד יתקיימו ביום ראשון הקרוב בין השעות 16:00 ל-19:00 בחדר הישיבות בלשכת ראש העיר. אחרי בחירת רב העיר ללוד, נמתין כולנו לבחירתם של חברי המועצה הדתית אשר יחזירו למועצה את עצמאותה ואת חוקיות פעילותה למען ציבור התושבים כולם. שבת שלום וחודש טוב!

להרוויח מהיתרונות אחד של השני: הוקם 'פורום חרדים – חילונים' בגני איילון בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

להרוויח מהיתרונות אחד של השני: הוקם 'פורום חרדים – חילונים' בגני איילון בלוד

למען הסדר הטוב: 'פורום חרדים – חילונים' תושבי שכונת גני איילון נפגשו השבוע סביב שולחן עגול לשיח מחבר ולהכנת קרקע למפגשי פורום קבועים, בהם יעלו הנושאים הנוגעים לכל אוכלוסייה, בניסיון לשוחח ולפתור את קונפליקטים בנעימות המתבקשת.