יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

 מ"מ מפכ"ל המשטרה וראש העיר בפגישת היערכות בשל הסגר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מ"מ מפכ"ל המשטרה וראש העיר בפגישת היערכות בשל הסגר

בצהריי יום חמישי האחרון התקיימה פגישת הערכת מצב בהשתתפות ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, עם מ״מ מפכ״ל המשטרה ניצב מוטי כהן ומפקד משטרת לוד סנ"צ שמעון דהן ועם בכירי משטרת ישראל מהמחוז ומהמרחב, בנקודת החסימה בשדרות מיכה רייסר, בכניסה לאחת השכונות עליהן הוטל סגר בלוד בהוראת הממשלה וזאת בעקבות מספר גבוה של נשאי קורונה מאומתים המתגוררים בה.

קטסטרופה של קורונה בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

קטסטרופה של קורונה בלוד

לפי דו"ח אמ"ן, אתמול אובחנו 1,319 חיוביים לנגיף - הפעם השלישית השבוע שמספר הנדבקים גבוה מאלף. שיא שלילי של החודשיים האחרונים גם בשיעור הבדיקות החיוביות. מוקד הסיכון המרכזי נותר ביתר עילית, שהסגר עליה יחל ב-13:00. בהמשך הכתבה, רשימת המוקדים: לוד, אשדוד ובית"ר עילית, שבהן נדרש טיפול ייעודי.

יאיר רביבו דאג למתחם בדיקות "דרייב אין" מהיר בלוד, ע"י קופ"ח כללית - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו דאג למתחם בדיקות "דרייב אין" מהיר בלוד, ע"י קופ"ח כללית

העיר לוד, שבגל הראשון איבדה 3 מתושבי העיר שנפטרו כתוצאה מהקורונה, מתמודדת כעת עם גל הדבקה רחב נוסף, אירוע אשר הביא את ממשלת ישראל לקבל החלטה לבצע סגר ב-3 שכונות בעיר – נווה שלום, הרכבת ופרדס שניר, לטובת הבריאות של תושבי השכונות והעיר כולה. הבדיקות נערכות מהשעה 11:00 ועד השעה 15:00 בימים ראשון-שישי.

"אחים יעקבי" פתחו אתמול סניף ענק ב"גני יער" בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"אחים יעקבי" פתחו אתמול סניף ענק ב"גני יער" בלוד

אתמול (שני) התקיימה השקה של סופר חדש של "אחים יעקבי" בשכ' גני יער בלוד, במעמד ראש העיר יאיר רביבו, בעלי רשת "אחים יעקבי", אורחים ותושבי השכונה. אסף סער, עבר עם העסק שלו "דגי איילה" לתוך הסופר החדש של "אחים יעקבי". כעת אסף סער הינו הזכיין שמנהל את מחלקת הדגים , הבשר והעופות בסופר הענק החדש.

מיקי סיגלר - פעיל ציבור מזן נדיר נפטר אתמול, יהי זכרו ברוך! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

מיקי סיגלר - פעיל ציבור מזן נדיר נפטר אתמול, יהי זכרו ברוך!

מיקי סיגלר (80) היה בין ראשוני הדיירים אשר איכלסו את שכ' גני אביב מיד אחרי שהקמתה הושלמה. מיקי פעל בשכונה כפעיל ציבור מאוד נמרץ, באופן יוצא מן הכלל. בין היתר נאבק ופעל להקמת מוסדות חינוך, תחנת רכבת שאכן נבנו, וקנטרי קלאב שמתחיל כעת עם הקמת בריכת שחיה. 

אישום: גנב 12 כלי רכב במרכז הארץ והעביר אותם לשטחי הרשות - צפו בתיעוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אישום: גנב 12 כלי רכב במרכז הארץ והעביר אותם לשטחי הרשות - צפו בתיעוד

חקירה מורכבת של היחידה המרכזית במחוז מרכז , הובילה לפענוח מקרים רבים של גניבות כלי רכב ממרכז הארץ (ראשל"צ, לוד, יהוד, נס ציונה, יפו, רמת גן). עם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום המכיל 12 סעיפים כנגד החשוד בן 39 מלוד.

סמים במקרר: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד שלושה תושבי לוד שהפעילו מעבדת סמים בעיר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סמים במקרר: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד שלושה תושבי לוד שהפעילו מעבדת סמים בעיר

משטרת ישראל חשפה בשבוע שעבר מעבדה לגידול סמים ברחוב ההסתדרות בלוד. בחיפוש ערכו השוטרים בדירה על פי צו בית המשפט, נתפסו שתילי מריחואנה במשקל של 13.28 ק"ג, ציוד רב המשמש לגידולם וכן כמות גדולה של סם מסוג מריחואנה שנמצא במקרר ובתא ההקפאה. השוטרים עצרו לחקירה