יום חמישי, 23 בינואר 2020, כ"ו טבת ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

נחנך דגם מדויק מחלק של הפסיפס הנדיר שהתגלה בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נחנך דגם מדויק מחלק של הפסיפס הנדיר שהתגלה בלוד

יאיר רביבו: "בקרוב מאוד – החלום שלנו בעיר אשר כולה פסיפס של תרבויות, יתגשם לנגד עיננו כאשר ייחנך בלוד אחד המוזיאונים החשובים אשר יציב את לוד במפת התיירות הלאומית. המרכז החדש עתיד להוות חזית מכובדת ונקודת כניסה מרשימה לעיר מכיוון צומת גינתון ושכונת נופי בן שמן החדשה. אין ספק כי יחבר את המבקרים למסלול תיירותי אשר יכלול אתרים היסטוריים מרהיבים שאנו משקמים במסגרת פיתוח העיר העתיקה, בניהם חאן אל ח'ילו, בית הקשתות, השוק העירוני המפורסם שלנו וכן מוזיאון התנאים ובית עירייה חדש שאנו מקימים".

פרוייקט "אאורה בן שמן" כחלק משכונת "נופי בן שמן" החדשה - יוצא לדרך! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

פרוייקט "אאורה בן שמן" כחלק משכונת "נופי בן שמן" החדשה - יוצא לדרך!

התכנית מתפרסת על שטח של 860 דונם, בסמוך למושב בן שמן. התוכנית תכלול כ4000 יחידות דיור, שטחי מסחר ותעסוקה, פארק ענק שיקרא "פארק הנחלים" שיכלול אגם על גדות נחל גזר ואמפיתאטרון בשטח של כ-180 דונם. השכונה החדשה תרושת בשבילי אופניים, היא תבנה כשכונה מודרנית וירוקה ותוקם בה קרית חינוך משמעותית מגן ילדים ועד לבתי ספר תיכון שישרתו את תושבי השכונה.

הוארך מעצרו של הנהג שגנב את הרכב יחד עם הנהגת ברחובות - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

הוארך מעצרו של הנהג שגנב את הרכב יחד עם הנהגת ברחובות

הנהג הגנב נכנס לרכב ברחובות והורה לנהגת לנסוע ללוד, כעבור דקות מספר, הנהגת שהתעשתה עצרה את הרכב ועזבה אותו, בידי הגנב שמיד המשיך בנסיעה ללוד. הנהגת הזעיקה את המשטרה וזו הקימה מיד מחסום בכביש 40 ליד הכניסה ללוד מרכז, שם פגע הנהג הגנב בשלושה שוטרים ובאזרח אחד.

ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגשימה חלום לשני נערים בני 16, 14 בעלי צרכים מיוחדים ממעון אביב בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגשימה חלום לשני נערים בני 16, 14 בעלי צרכים מיוחדים ממעון אביב בלוד

עם קבלת הפנייה לשוטר הקהילתי בתחנת לוד, אודות חלומם של דניאל יגודייב בן 16 מאשקלון ובהא אלצנע בן ה-14 מלקיה, ללא השתהות החלו שוטרי תחנת לוד ביחד עם צוות ניידת המשאלות לארגן את הגשמת חלומם של הנערים שביקשו להיות שוטרים ליום אחד.