יום שישי, 10 ביולי 2020, י"ח תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

אישום: גנב 12 כלי רכב במרכז הארץ והעביר אותם לשטחי הרשות - צפו בתיעוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אישום: גנב 12 כלי רכב במרכז הארץ והעביר אותם לשטחי הרשות - צפו בתיעוד

חקירה מורכבת של היחידה המרכזית במחוז מרכז , הובילה לפענוח מקרים רבים של גניבות כלי רכב ממרכז הארץ (ראשל"צ, לוד, יהוד, נס ציונה, יפו, רמת גן). עם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום המכיל 12 סעיפים כנגד החשוד בן 39 מלוד.

סמים במקרר: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד שלושה תושבי לוד שהפעילו מעבדת סמים בעיר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סמים במקרר: משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד שלושה תושבי לוד שהפעילו מעבדת סמים בעיר

משטרת ישראל חשפה בשבוע שעבר מעבדה לגידול סמים ברחוב ההסתדרות בלוד. בחיפוש ערכו השוטרים בדירה על פי צו בית המשפט, נתפסו שתילי מריחואנה במשקל של 13.28 ק"ג, ציוד רב המשמש לגידולם וכן כמות גדולה של סם מסוג מריחואנה שנמצא במקרר ובתא ההקפאה. השוטרים עצרו לחקירה

אסף אלמקייס ממשיך לפעול למען המשפחות הנזקקות בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אסף אלמקייס ממשיך לפעול למען המשפחות הנזקקות בלוד

הנגיף האכזר שחבש לראשו הפעם כתר ולכן שמו של הנגיף נקרא בארץ וברחבי העולם בשם- קורונה !!! לא גרם לאסף להפסיק או להקפיא את פעילות החסד שבה החל לפני שנים מספר: חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות. חלוקת מטרנה וטיטולים לתינוקות הגדלים בידי אמהות חד הוריות ונזקקות.

"יד שרה" לוד עם כל הלב! ממשאבת חלב-אם, עד למיטת אישפוז ביתית עם מנוף - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"יד שרה" לוד עם כל הלב! ממשאבת חלב-אם, עד למיטת אישפוז ביתית עם מנוף

המתנדבים של יד שרה בלוד עומדים הכן כדי לשרת ולהתאים לכל אדם אשר זקוק  למכשיר רפואי כדי לשפר את איכות חייו לכל אורך התקופה שבה יצטרך את המכשיר הרפואי המצוי בידי יד שרה.  ניתן לקבל בהשאלה ציוד לסיוע נשימתי, להגברת כושר הניידות, לשיקום ביתי, מכשירים אורתופדיים, ציוד ליולדות ותינוקות, אביזרים לחדר השינה, לאמבטיה ולשירותים. כמו כן ניתן למצוא גם מחוללי חמצן ניידים, זחלילים למדרגות, קלנועיות, מכשירי הזנה, אביזרים ייחודיים לכבדי ראיה, ציוד רפואי מתקדם ועוד.

סגר הוטל על שכונת הרכבת, פרדס שניר ושכ' נווה שלום בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סגר הוטל על שכונת הרכבת, פרדס שניר ושכ' נווה שלום בלוד

ועדת השרים החליטה להטיל סגר על שלוש שכונות בלוד: שכונת הרכבת, פרדס שניר ונווה שלום. הסגר יחל היום יום חמישי 2.7.2020 מהשעה 08:00 עד יום חמישי 9.7.2020 בשעה 08:00 * ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועדת השרים: "יש לעצור את קצב ההדבקה עכשיו. המספרים עולים ואין באופק דבר שיעצור אותם אם לא נפעל מייד ובצעדים משמעותיים".