יום שבת, 11 ביולי 2020, י"ט תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

"יד שרה" לוד עם כל הלב! ממשאבת חלב-אם, עד למיטת אישפוז ביתית עם מנוף - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"יד שרה" לוד עם כל הלב! ממשאבת חלב-אם, עד למיטת אישפוז ביתית עם מנוף

המתנדבים של יד שרה בלוד עומדים הכן כדי לשרת ולהתאים לכל אדם אשר זקוק  למכשיר רפואי כדי לשפר את איכות חייו לכל אורך התקופה שבה יצטרך את המכשיר הרפואי המצוי בידי יד שרה.  ניתן לקבל בהשאלה ציוד לסיוע נשימתי, להגברת כושר הניידות, לשיקום ביתי, מכשירים אורתופדיים, ציוד ליולדות ותינוקות, אביזרים לחדר השינה, לאמבטיה ולשירותים. כמו כן ניתן למצוא גם מחוללי חמצן ניידים, זחלילים למדרגות, קלנועיות, מכשירי הזנה, אביזרים ייחודיים לכבדי ראיה, ציוד רפואי מתקדם ועוד.

סגר הוטל על שכונת הרכבת, פרדס שניר ושכ' נווה שלום בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

סגר הוטל על שכונת הרכבת, פרדס שניר ושכ' נווה שלום בלוד

ועדת השרים החליטה להטיל סגר על שלוש שכונות בלוד: שכונת הרכבת, פרדס שניר ונווה שלום. הסגר יחל היום יום חמישי 2.7.2020 מהשעה 08:00 עד יום חמישי 9.7.2020 בשעה 08:00 * ראש הממשלה בנימין נתניהו בוועדת השרים: "יש לעצור את קצב ההדבקה עכשיו. המספרים עולים ואין באופק דבר שיעצור אותם אם לא נפעל מייד ובצעדים משמעותיים".

 ערבי תושב העיר תקף היום  את מנכ"ל עיריית לוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ערבי תושב העיר תקף היום את מנכ"ל עיריית לוד

ערבי תקף את מנכ"ל עיריית לוד אהרון אטיאס וניפץ את שמשות רכבו. אטיאס הגיש תלונה במשטרה ושיחזר את רגעי האימה בשיחה עם ערוץ 7: "צילמתי את זה בוידאו והזמנתי משטרה", סיפר אטיאס בשיחה עם ערוץ 7. "הכוונתי את הניידת שהגיעה והלכתי איתם יחד לאדם שניפץ את השמשות".

עלייה דרמטית במספר הנדבקים בקורונה בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

עלייה דרמטית במספר הנדבקים בקורונה בלוד

הפיקוח העירוני והשיטור העירוני החלו באכיפה מוגברת למניעת התפשטות נגיף הקורונה * נכון ליום שלישי השבוע, מספר החולים המאומתים שנמצאו נשאים של נגיף הקורונה, עומד על 87, עליה של 68 חולים בשבוע האחרון בלבד * ראש העיר עו"ד יאיר רביבו:  חובתנו אנו, האזרחים, להישמע להוראות ולשמור על הבריאות. חשוב רק לזכור שנגיף הקורונה עדיין כאן - זאת האחריות של כולנו למנוע התפרצות מחודשת!".